• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
autor
nataaaaaaaaaaraj zena aka sesternica ?? to su komplexy z detstva toto robia deti na azete :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestanteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,je to sesternica a hotovo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Inak caute krasulkovci a kasulciatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulkovci,Misko bude volat malu Nelynka a krasulka Aimee??????????? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To len na zmenenie temy................ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanocka aj ja som muzovi nakazala doniest z irska sudocrem, ze ten je aj pre babo najlepsi na zapareninky :slight_smile: a na vsetko.

cipsi nazdo :wink:

krasuliak ja uz to neriesim, mne to je smiesne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ved sme dospeli ludia, a to je normalne ze ked nas je tu tolko sme tam nejaka vymena nazorov vznikne ale toto???? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: cipsi: Garfield smailik to isti :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes je v tu nejako ticho ... aj v mojej domovskej teme nikoho, tak sa nudiiiim
15. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak som ti kazala zmenit meno v pase :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

cipsi Aimee to bude :slight_smile:
15. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ako sa musi teraz citit chuda urcite teraz cita traaaaaaapne sa citis ze?? kozarik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ti treba
15. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasul,ze Garfield smailik,to by ma nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,a to mi akoze posielas ten garfield smail :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
zuzanocka dobre heslo mas v pase, super, sa mi lubi :slight_smile:
krasulka ... a ako sa cita to meno? ... ejmi? ... a na matrike vam co povedali na to meno?
nechcela som sposobyt manzelsku hadku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka ... to mam z knihy M.E. Matkina ... perfektny autor ... som citala vsetky knihy od neho a dve mam uz doma ... este zvysne tri kupim
15. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,tak bud pri naaaaaaaaaaaaaas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ano Ejmi :slight_smile: meno mozes dat zapisat akekolvek, ktore niekde vo svete sa bezne pouziva. toto meno je z Irskeho kalendara mien, takze by s tym nemal byt problem.

Ja ked som lezala teraz v nemocke tak sa jednej babe narodilo dievcatko a dala meno Chelsea Sukennikova :slight_smile:
15. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja tu nepatrim ... mam 26 :angry: a som buduca snazilka(tak sa vola aj nasa tema), lebo manzel este nechce, tak ja cakam a cakam a cakam ... len ci sa dockam? ... to je otazka :grinning:
15. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi nepametas? nase samiliky? :confused: :confused: :confused:

zuzi nic mi nehovori ten spisovatel :sweat_smile: :sweat_smile: ale rada citam aj ja.
15. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz :wink:
15. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to som nevedela o tych menach ... som myslela,ze sa mozu zahranicne davat len vtedy,ked je jeden z rodicov cudzinec ... super ... mozem teda vymyslat co chcem :wink:
15. jan 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziiiiiiiiiiiiiiii,to sme na tom podobne aj ja len cakam a cakam a cakam az sa skakaviiiiiiiiiiiiiiiiiim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tolko ssrandy teraz na vecer
15. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ani moj manzel najprv nechcel, ved sa ho spytaj ako to videl vtedy a teraz ked uz sme tesne v cieli :slight_smile:

kojzarik, ser na to pod naspat medzi nas. Aspon bola sranda..a aha ako to tu ozilo :grinning: ved sme ludia.
15. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... a ty mas kolko rokov? ... nad 25 asi nie, ked si tu ... ci?
15. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ti neviem krasulka ... moj sa asi len tak nepreorientuje ... ten je spolahlivejsi ako HAK ... mali by ho predpisovat miesto nej :angry: ... ale uz ma 34 rokov a nic ... stary cap
15. jan 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,tu som mam 22 rockov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanocka, jasne mozes vymyslat hocijake, staci ze to meno niekde existuje na svete.

A preco muz este nechce? Ci on tiez tak rozmysla ze najprv byt, auto, dom....a ine?
15. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne si to vystihla ... najskor byt a potom ... teraz mame jednoizbak ... takze tak
15. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz..no tak ked ma 34 to uz by sa mal rozhybat...a on vobec nechce? Ci ako to argumentuje?
15. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
34???????????noooooooooooooo,tak to by pomalicky ozaj uz mohlo rozmyslat o miminku :unamused: :unamused: :unamused: :angry: :angry: :angry: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile:

Krasul pamatam na smailiky :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,tento je aj tak najlepsiiiiiiiiiiiiiiiii :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
15. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zatial nemame ani jednoizbak... :grinning: ale tak vsetko bude..ale som rada ti poviem ze som teraz tehu..skoda ze sa aj skorej nedalo..ked si to clovek zrata..teraz porodim prve..a o rok, o dva aby som bola zas tehu ked chcem do 30 stihnut 2 deti..Len ma stve ze niektory chlapi su taky sebecky :angry: :angry: :angry: Mali by mysliet na tu zenu ze aj jej sa lepsie rodi ked je v takom tom veku okolo 25 rokov..a nie potom po 30 rodit prve...
15. jan 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok