• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
no fajn ked tu uz nikto nie je :angry:
mish aj ja som urobila skusku a dokonca na Acko, skoro som odpadla...

DObru nocku pa...
16. jan 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni,gratulatiooooooooooooooon,no co som vravela,ze to bude Acko,ty biflos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek na to su tam tie albumy,aby sme mali co ocumovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

To ja zacinam aj koncim den??? :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipis ahoj, ako zijes?
17. jan 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avoj nely,no uz by rada do robotky isla,zarabat :unamused: :unamused: :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. jan 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe ja tiez ale ja zarabam aj ked som doma, to je co? :slight_smile:
17. jan 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja,ale uz nie dlho :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: a nechcem knedlit doma,akoze je to fajn,ale vsetkeho vela skodi,chcem zase moj denny stereotyp. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ver tomu ze aj ja, ale musieme ste vydrzat :grinning:
my sme sa kaurat konecne pustili do tej strechy..a postupne mozme ked bude hotova zacat robit podkrovie, xi :grinning:
17. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,keby som doma tak mi to az tak nevadi,ze nerobim,mame dom a tam je stale co robit,ale tu??? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
17. jan 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verm, ved aj tu je kopa roboty, az sa mi to siklo ze mozem byt na platenom volne, xi :grinning:
sa mi normalne vcera snivalo ze sa mi narodili dvojocky, chlapec a dievcako :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, :slight_smile:

co porabat :slight_smile: ? Ja si idem navarit tvarohove gulky s rozmixovanymi marhulami poliate :slight_smile:
17. jan 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krasul, ja idem robiť pizzu a mám tzv. modrú sobotu, takže nič nerobím :grinning: len sa liečim :unamused:
17. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem asi pecienku s kasou robit, asi, ked sa mi bude chciet, ale asi musim hehe :grinning:
17. jan 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam v mraziaku take kuracie medailoniky takt tie upeciem a americke zemiacky k tomu a mam huby este zo SVK od svokricky,tak este to k tomu a mame obedik. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. jan 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne zlatko mi pride az okolo pol siedmej,takze mame veceru nie obedik :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
17. jan 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cispi ako ti dobre, moj pride az okolo osmej domov :grinning:
17. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som uuuuuuuuuuuuuuuuuplne sama,nemam ani psika ................ :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozeeeeeeeeee,landlordov syn,mi prisiel vrtat nieco do spalne vraj nejaky ventil,zavrel si dvere a z pod nich ide plno prachu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,uz z toho riadne kycham fuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oziiiiik a dnes som dostala kramuse :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: a to sa nam aj par krat smyklo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Baby,on si normalne doniesol vysavac a mi to tam upratuje,no to je ale inetligentny chlap :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
17. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, ja som 36dc a stale nic :grinning:
17. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej aspon nely tu je super,uz som si myslela,ze zas si pisem sama so sebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

Ja som mala dostat 14.takze mi ani dlho nemeskali,ale brucho ma boli ako fras :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten jeho syn tak rozprava,ze mu nerozumiem ani slovko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
17. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak uz som tu zas na skok najedena som na prasknutie....
17. jan 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este len teraz dovarila a idem robit daco z listkoveho cesta este..hmm...slane tycinky a asi tasticky plenen lekvarom a nutelou :grinning:
17. jan 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidno,ze som dostala kramy,neviem sa dojest :angry: :angry: :angry: :angry: ,teraz tlacim banan so slahackou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi aj ja by som si dala bananik :grinning:
a normalne premyslam ze skusim tu 90-dnovu dietu
17. jan 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a co Ti v tom brani :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som ju uz skusala,aj ja som sa dala na chudnutie,len akosi mam chvilky ked sa mi to vymkne z pod kontroly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. jan 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ziaden doma nemam :grinning: :grinning: to mi v tom brani
¨
no uvidim, ja mam toez slabe chvilky a nemam rada ked som obmedzovana ked mam na nieco chut, ale toto vyzeraa vcelku dobre, tak uvidim, ked nevyskusam tak enviem
17. jan 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok