Modrykonik.sk na mobile. Aké máte problémy?

martinjasen
30. apr 2012

Čoraz viac užívateľov používa k prezeraniu modrého koníka mobilné telefóny. Doteraz sme nerobili technickú podporu pre mobil, ale radi by sme to zmenili.

Napíšte nám, aké máte problémy so stránkou, keď používate mobil. Do príspevky napíšte aký mobil používate, kde a ako sa problém prejavuje. Pridajte aj vaše nápady, čo by ste na mobilnej verzii modrého koníka privítali.
Ak už niekto má rovnaký problém, ako už bol spomenutý prosim označte príspevok, že sa vám páči a už rovnaký problem nepridavajte.

Vopred vám ďakujeme za vaše postrehy.

Martin Ďurina
Asmira Team

eviline
31. máj 2012

bolo by super a nielen cez mobil, prezeranie inzeratov za sebou, teda ak si dam nejaky filter, a vyhodi mi to inzeraty v mriezke a ja si kliknem na ten prvy a potom by som uz len klikala - na nejaku sipku ze zobrazit dalsi v poradi a nemusela sa vracat do celeho menu

a este by bolo super, keby chodily aktualizacie (teda ked mi niekto napise, ip, odpovie na inzerat, pripadne na moju otazku v inzerate - priamo na moj mail, ze mas postu, prihlas sa a precitaj si ju!

kveta
4. jún 2012

Slo by pri mobil verzii stranky posunut prvy riadok stranky kde su Upozornenia a hlasenia poctu novych IP nizsie aby som nemusela cakat zakazdym na kompletne nacitanie stranky lebo az po nom mi zmizne z displeja wwwadresa stranky zatienujuca dotycny riadok? Nacitavanie stranky casto trva neznesitelne dlho a takto by som nan nemusela cakat dokonca.. /Som rozmazlena, viem.. 🙂 /

bebemaly
4. jún 2012

rovnaký problem s javascriptom a prihlásením ako @michala1515 na nokii c5 ☹ takže nemôžem pozerať na mk vôbec nič ako prihlásená..ale pamatám si časy, keď to šlo...

harper
6. júl 2012

mam htc a neviem preco uz mi nejdu pridavat fotky, pouzivam operu mini. nic som v nastaveniach nemenila a v mimulosti to islo. vypisuje mi to toto: {"photo_id": 15047900, "photo_
versions": {"1600": {"url": "http://
static0.asmira.com/photo/97/297/
forum/15047900_1600.jpg", "width":
1067, "height": 1600}, "320": {"url":
"http://static0.asmira.com/
photo/97/297/forum/15047900_
320.jpg", "width": 320, "height": 480},
"50": {"url": "http://static0.asmira.com/
photo/97/297/forum/15047900_50.jpg",
"width": 33, "height": 50}, "600": {"url":
"http://static0.asmira.com/
photo/97/297/forum/15047900_
600.jpg", "width": 400, "height": 600}},
"success": true}

a kedze je toto otazka, dozviem sa aj v com mam problem?

wera.g
6. júl 2012

modrykonik cez mobil je podľa mňa jeden veľký problém, preto na ňho radšej ani nechodím, hoci by som veľa krát veľmi rada... Prihlásiť sa mi dá len cez wifinu, cez internet v mobile od orange to nejde.. ani z t-mobile.. ďalej napr z môjho mobilu (samsung) - kliknem na upozornenia, nejde mi pozrieť sa na ne, nejde mi rozbaliť komentáre k fotkám, vo fotoblogu, ani v mojom ani v iných, nezobrazuje mi prijaté správy.. Z mobilu môjho manžela (tiež samsung, ale vyššia rada) sa nedá pre istotu prihlásiť vôbec ani cez wifi, ani cez mobilný internet... Takže asi tak 😉

lucyfuk77
6. júl 2012

HTC android, v bazari sa neda rolovat ponuka napr. znaciek a pod. Inak OK

domusinka2010
6. júl 2012

ja mam sice stary mobil samsung C3050, chodim cez neho na MK a jedine s cim mam problem, tak mi nejde komentovat kratke spravy a neviem preco ☹

petkaa28
6. júl 2012

Htc desire s, htc sensation - uuplna pohoda. Jedine co mi chyba, ze nemozem pridavat foto do bazaru. Iphone 4 je tiez ok, bez problemov

dara76
11. júl 2012

Android (SE xperia) - v bazari sa neda rolovat ponuka napr. znaciek a pod. , nie vzdy sa dostanem ku komentarom ani pridavanie nie je bohvie co (mnohokrat len kruti "koliesko" a nic). A kedze nejde pridat foto z mobilu, tak ani novy inzerat nezadam.

riana12
11. júl 2012

HTC Wildfire S
- aj ja by som ocenila pridavanie foto z mobilu a kludne aplikaciu, ktora by uz umoznila aj upravu fotoalbumov - mazanie a usporaduvanie poradia foto.
- nejde mi rozkliknut pri prispevkoch "Paci sa mi to", ak chcem pozreit, ktorym uzivatelom sa paci komentar vo fotoblogoch, nielen pre moje prispevky a komentare (na to mam Upozornenia), ale pri druhych uzivateloch uz nezistim, komu sa co paci...

miskakyska
11. júl 2012

Na FB trvá pripájanie celú večnosť a na MB sa mi nedá označiť PÁČI SA MI TO

martinaperinoa
28. júl 2012

ja mám nokiu e52 a tiez mi to hore vyhadzuje, že si mam zapnut javascript! 😒 mam vsetko ok nastavene a bohuzial nic :( kto poradi?? 😖

zuzanocka
11. aug 2012

samsung wave 8500 / bada / pridáva mi príspevky 2x za sebou

lolinkamaminka
28. aug 2012

Ja by som už rovno dala nejakému programátorovi urobiť originál aplikáciu Modrý koník pre androidy/smartfóny, tak ako má FB, podaktoré banky, hry a tak..ja mám samsung galaxy ace a keď som na MK všetko je strašne malé a keď zväčším tak musím veeeeeľa posúvať...

rienok
28. aug 2012

ja mam nokiu C6 a vobec sa mi neda prihlasit - vyhadzuje mi "HTTP status 403"

kajkape
30. aug 2012

Momentálne sa mi vôbec nedá prihlásiť cez mobil (Sony Ericson xperia arc s). Najskôr som myslela, že som zabudla heslo, ale cez net mi ide normálne. Kedy to bude funkčné, ďakujem. K.

katesocka
5. okt 2012

Ja mám Sony Ericsson Xperia X10 mini pro, na net chodím cez wifi, prehliadač Opera. Stránku mi ide otvoriť normálne, ale keď sa chcem prihlásiť a ťuknem do políčka s menom, stále mi to otvorí stránku ktorá je pod tou tabuľkou s prihlásením (kým sa prihlasovalo po starom na novej stránke, nebol problém). Takisto mám problém, keď sa chcem odhlásiť. Ťuknem na Môj účet a neroztvorí sa mi ponuka. Druhý telefón mám starý Sony Ericsson bez dotykovej klávesnice, pripájam sa cez O2 net a všetko mi tam ide v poriadku.

lucia20
31. okt 2012

ja mam problem s mobilom tiez. absolutne mi nejde na konika vobec prihlasit. lebo mi to vypisuje, ze si mam zapnut nejaku podporu javascript a ten v mobile mam zapnuty a j napriek tomu mi tam nejde vobec prihlasovat. noramlne mi vyhodi tabulku na prihlasenie, vetko vyplnim a potom ma to hodi na hlavnu stranku, kde som neni zaregistrovana a vypise mi tam tu vetu s javascriptom. ☹

nice202
14. jan 2013

neviem sa prihlasit error 404. Kde je problem? Dakujem

monkka21
23. jan 2013

chcem sa spytat,ci sa daju pridavat fotky do tem aj z mobilu?konkretne nokia lumia 800 OS WINDOWS

radkatalajkova
24. jan 2013

Ani mne nejde prihlásenie na mobile, od včera .

evo13
7. feb 2013

ani ja sa neviem prihlásiť cez mobil prečo????všetko mám zapnuté všade sa viem prihlásiť okrem MK

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trasko
7. feb 2013

neviem pridat foto,uz ani priatelku,zmenit veci v profile,v prispevkoch k temam neviem napisat tolko co by som potrebovala,a nejde po odoslani poslat v zapati dalsiu...je toho dost..mam samsung sgh 3770

janka258
19. feb 2013

ja mam HTC Desire Z a neda sa mi odpovedat konkretnej osobe a ani oznacit paci sa mi to,do fora prispiet mozem,ale bez oznacenia adresata a aj IP sa mi da poslat,ale uz nie odpovedat,musim napisat novu spravu,doteraz mi to slo a od dnes mi to nejde.

lubinka26
25. feb 2013

tiez mam problem ako @michala1515 @mexx @bebemaly @lucia20

ninus272
15. mar 2013

mne sa niekolkokat stalo z HTC aj zo SAMSUNGU, ze som odpovedala, resp. pisala o nejaky tovar, cakala som na reakciu, nic, vecer sa prihlasim na PC na kona a tam nic. nebola tam ziadna zmienka ze som niekomu nieco pisala. tak uz mobil pouzivam iba na prehliadanie...

rybicka1117
4. apr 2013

Nejdu mi pridavat fotky z mobilu☹inak vsetko ostatne funguje ako ma.mam samsung s 3mini.da sa s tym nieco urobit?dakujem.

anicka.be
21. máj 2013

Ja mam Sony Ericsson ELM / J10i2 a nemozem sa priuhlasit, tym padom neviem ani ci mozem Like-ovat foto alebo pridavat foto. Dakujem

andrejecka
27. jún 2013

mám SONY XPERIA T, mne nejdú pridávať fotky ale všetko ostatné funguje ako má