Môže potkan vrčať?

diana20
19. mar 2017

Ahojte. Strašná hlúposť, ale zaujíma ma, či môže potkan vrčať, lebo dnes som na záhrade vešala prádlo a syn mi tam pobehoval a viem, že tam býva potkan na jednom mieste, tak keď som videla malého blízko tak som pribehla a s krikom ho ťahala preč odtiaľ, mala som strach, panikárila som a neviem teda či sa mi to len zdalo, alebo som naozaj počula toho potkana vrčať.. tak ma zaujíma, či je to možné, lebo neviem nájsť narýchlo na internete 😝

juhseverzapad
20. mar 2017

My chováme troch a vrčať som ich nepočula. Potkany skôr pištia a keď sa priblížiš, tak ani nepípnu. Útočia iba ak sú v ohrození.😉

lucinka511
20. mar 2017

@diana20 a preco si panikarila?ved potkan utecie.a hej pistia.nevrcia.

evittam
20. mar 2017

@lucinka511 Never tomu,ze vzdy utecie. Kludne zautoci a nie je to sranda ak je to velky potkan.😉

katarinamarkova
20. mar 2017

@diana20 mám otázku: prečo ho jednoducho nechytíte, neotrávite, neviem čo, ked viete že tam býva.
či vrčí neviem 🙂
ja som ako dieťa raz jedného našla na záhrade - chudák už bolo po ňom, riadna stvora obrovská, tiež som vtedy riadne panikárila 🙂 a to sa ani nehýbal chudák.

lucinka511
20. mar 2017

@evittam nase.mastalne potkany vzdy utiekli☺ ale pocula som .ze susedke vyskocil potkan na hlavu...no vyedy som tomu moc neverila alw ktovie.

evittam
20. mar 2017

@lucinka511 No, tak tomu kludne mozes verit. Do mojej mamy kedysi davno skocil potkan ked isla domov z prace-v bytovke.😉

lucinka511
20. mar 2017

@evittam to bol nejaky besniak.nie?☺ale hej.mozne to je ..no tie nase z mastale nastastie pred nami utekali..

diana20
autor
20. mar 2017

@katarinamarkova lebo som vo francúzsku a neviem akosi tu zohnať nič proti potkanom, neviem kde... a najprv býval u suseda ale teraz u nás.. navyše budeme sa sťahovať už tak si hovorím že možno aj vydržím už...
@lucinka511 no a zaútočil už na priateľa keď ho prvýkrát videl a priateľ k nemu šiel nohou tak skočil hneď..
@juhseverzapad mohol sa cítiť v ohrození keďže ja som panikarila a keď bol syn blízko tak som ho v panike stiahla preč a moc rýchlo sa to zvrhli rovno vedľa neho tak možno mal strach tiež... syn má rok a pol tak som sa bála aby naňho nezautocil.. tak neviem čo som počula vrčať ale v tme mám strach ísť cez terasu odvtedy 😂
@evittam tak videla som aj väčších v paríži pri víťaznom oblúku, ale ani tento teda malý určite nie je... 20 cm bez chvosta určite, som ho videla..

senta_sofia
21. mar 2017

@diana20 hej, vrci to,resp. skor tak chrci,ze to pripomina vrcanie

elenita
21. mar 2017

@diana20 Sorry, úplne od veci, ale ako píšeš o potkanoch, Paríži a víťaznom oblúku... hneď mi napadol ten film Ratatouille 😅

diana20
autor
21. mar 2017

@senta_sofia tak asi to som počula teda.. Fuj...
@elenita no naozaj je ich tam toľko koľko v tej rozprávke... 😄

senta_sofia
21. mar 2017

@diana20 a citam,ze co na ne,oni su vychcani,ich tazko aj trovit,cize idealns nejaka pasca alebo lopata, to asi kupis aj u vas 😀 skus si na youtube pozriet rat trap, nieco mozno muzik zbucha 😉

mariahuspeninova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrkvicka060
1. apr 2021

@diana20 ano potkan vrci/chrci, a riadne

lubiss
1. apr 2021

skor pistat ako vrcat urcite nevrci jak pes alebo macka :D

kittykat22
1. apr 2021

@diana20 myslim si ze moze. My mame kralika a ten tiez vrci.