Môžem vrátiť lieky naspäť do lekárne?

molinka18
17. sep 2015

Ahojte chcem sa spytat kupila som v lekarni lieky a chcela by som ich vratit da sa to??chcela by som naspat peniaze za odpovede dakujem...

janinah
17. sep 2015

nie.....

luliu
17. sep 2015

Nie. Lekaren nie je obchod

katy2
17. sep 2015

pokial mas blocek a neboli na predpis tak sa to da, ak ti vyjdu v ustrety....

lejlla
17. sep 2015

lieky sa nedaju vratit....teda nemali by sa 🙂

0604katka
18. sep 2015

U nas ano,pokial:maš blocik
a flasticka,nadobka,blister neboli vobec otvorene pouzite
su v povodnom a neposkodenom baleni
dalsia vec kazda lekaren ma svoje niektore nemaju problem niektore ano..

sisaka
18. sep 2015

Pracujem v lekarni ( nie na Sk) za mna v ziadnom pripade nie, kedze neviem ako boli skladovane, ci boli dodrzane skladovacie podmienky. Zobrala by som len na likvidaciu bez vratenia penazi

worker_falcon
18. sep 2015

teoreticky by mohli. Len je to protizákonné, a predajca riskuje toho veľmi veľa. Napr. že si agent-provokatér a za dverami čaká ŠUKL.

a @0604katka, ty ešte daj kontakt na konkrétnu lekáreň v okoli Sp. Hanušoviec... Nech môžu čakať kontrolu.

loginexistuje
19. sep 2015

Nie nemozu ich vziat spať a dať ti peniaze. Jedine bezplatne ako odpad. Ak to niekde robia tak porusujú zákon. Jedine si viem predstavit v prípade a to sa mi aj reálne stalo ze mi predali lieky po expiracii /dokonca na reccept/ a zistila som to este v ten den tak som sa vratila a dali mi nové.

stary_ujco
20. sep 2015

Môžem ja kašľať na originálnu fľaštičku, keď niekomu 3 dni stála v aute vykurenom na 85 stupňov. A teraz si predstavte, že toto niekto vrátil nazad do lekárne, vy si to po mesiaci kúpite a takýto fajnovy liecik pchate do svojho chorého dieťaťa....
Mne je z tej predstavy blivno a magistra, ktorá toto aspoň teoreticky pripusti, by mala ísť blokovať rožky do tesca.

martinrasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinrasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinrasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinrasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinrasa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinrasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz