Muž hľadá slobodnú mamičku na zoznámenie

virbonus
14. jún 2019

Je to trochu neštandardné, ale skúsim to. Hľadám tu slobodnú, alebo slobodnú budúcu mamičku na zoznámenie. Skôr, než ma začnete súdiť, čítajte prosím ďalej. Dôvod, prečo hľadám mamičku je ten, že som neplodný. Mal som sedemročný vzťah, ktorý žiaľ skončil, keďže sa nám nedarilo splodiť dieťa a partnerka to neuniesla. Nakoniec sme po lekárskom vyšetrení prišli na to, že problém je na mojej strane. Ja sám som sa zmieril s tým, že vlastné deti mať nebudem. Ale nechcem už riskovať vzťah s bezdetnou, pretože viem, že by to zasa nemuselo dopadnúť dobre. Keď si nájdem partnerku, ktorá už dieťa má, verím, že moja neplodnosť pre ňu nebude problém. Nie som zúfalý a neberiem "všetko". Záleží mi na tom, aby mala dáma nejakú úroveň. Predovšetkým musím cítiť, že dotyčná nehľadá len otecka pre svoje dieťa, ale aj partnera. Ďalej by mala mať do 26 rokov nakoľko to je aj môj vek. Ja sám nie som škaredý (fotky určite pošlem na začiatku komunikácie), pracujem, dokážem byť oporu, domáce práce nepovažujem za ženské, viem, čo v živote chcem, mám rád deti a viem si predstaviť, že si dieťa osvojím. Som zo severného Slovenska, ale vzdialenosť nie je pre mňa až taký problém, mám auto. Som samostatný a skôr dominantný typ muža. Našu komunikáciu si predstavujem tak, že najprv (kľudne aj dlhší čas, ak si to budeš priať) budeme komunikovať cez net a keď to bude mať zmysel, stretneme sa. Ak ste to dočítali až sem, ďakujem. 🙂

h2
14. jún 2019

@larisalarisa
@galioska Bože, baby, dajte si pohov! Že bezchybná gramatika?! Takže nemá 26, ale určite viac? A akože v akom veku už človek ovláda gramatiku? Veď tá sa učí na ZŠ, max. na SŠ, keď ju nevieš dovtedy nebudeš ju vedieť ani potom. A pritom, keby spravil čo i len jedinú chybičku, to by ešte len videl, čo by sa tu naňho vyrojilo!
A s tým "novým nickom". To akože je nedôveryhodný, lebo má nový nick? Veď je to mladý chlap, nebol dôvod, aby sa registroval skôr. Vždy sa každý naváža do "novozaložených" nickov, ale veď každý bol niekedy nový a je jasné, že si založí nick vtedy, keď chce niečo napísať.
A k tomu, že nemá vzťah cez net, no ale keď chce mamičku s dieťaťom, tak ako to má urobiť? Presne to vystihla @dovozadokoca .

h2
14. jún 2019

... nemá MAŤ vzťah cez net... mi tam vypadlo

galioska
14. jún 2019

@h2 ja gramatiku neriešim ale realitu, už sú snáď natoľko dospelé aby neuverili týmto internetovým podfukarom a ešte núkať kamarátky, sestry🙈, tebe to príde normálne? Toľko výstrah furt v novinách, telke a aj tak sa nájdu naivné ženy, nuž áno ich smola, ale veď áno pre chlapa všetko, top🙄🤔

h2
14. jún 2019

@galioska Nepríde mi normálne núkať niekomu kamarátky, či sestry. Takisto som prekvapená z niektorých reakcií tu, niektoré ženy píšu, ako keby im bolo ľúto, že oni už sú vydaté/zadané a teda nevyhovujúce pre tohoto "skvelého kultivovaného človeka".
Ale za to, čo mu tu píšu, on predsa nemôže. Nemyslím si, že by to nutne musel byť podvodník. To potom môže byť podvodník naozaj hocikto, hocikde, na pokeci, aj pri osobnom zoznámení niekde naživo. Veď keď sa niekomu nezdá, nemusí sa mu ozývať. Ale aby som hneď robila poplach a varovala pred ním ostatné? Prečo?

veronika3184
14. jún 2019

@virbonus inak kludne by si mohol skusit aj hladat zenu s rovnakym osudom ako ty. Tiez neplodnu, prip. taku co z vaznych dovodov mat dieta nemoze a podobne. Mozno by ste si tiez rozumeli kedze by ste mali podobne problemy. Ale samozrejme ak velmi tuzis po dietati hoc normalne ho mat nemozes neni o com.

galioska
14. jún 2019

@h2 toto je verejné fórum, verím že slepí ľudia tu nechodia a sú tu aj matky, ženy ktoré sú naučené rozlišovať...normálny človek má rodinu, priateľov a nežije na samote tisíce kilometrov od ľudí, čiže táto osoba, ( môže to byť žena aj chlap) má kopec možnosti nájsť si doverihodnu priateľku, ženu ....takéto medové omáčky naozaj môže obdivovať len žena ktorá zúfalo hľadá chlapa a táto osoba, to dobre vie a verím, že túto debatu, debaty vytvára za účelom aký sa tu rozpisuje😎

virbonus
autor
14. jún 2019

@h2 Ďakujem za trefne vysvetlenie. Ono zamyslieť sa nad faktami hlbšie niekedy naozaj bolí.

lindusss2016
14. jún 2019

@janickacrazy ja som mala ale v oboch tehu problemy ku koncu, zle porody, pri tom druhom to bolo uz aj dost dramaticke. Takze u mna je to o tomto a hlavne teda mam psychicky blok. Viem o zenach, co v pohode dali 4 sekcie

janickacrazy
14. jún 2019

@lindusss2016 hmm, tak to je jasné, chápem ťa

lindusss2016
14. jún 2019

@dopolbokaodrata ale s tymto uplne suhlasim. Ja som uz tiez mimo vekovu hranicu a aj tu posunutu 😂 len som ale chcela tymto povedat, ze su aj mladucke baby, ktore mali pri prvom tehotenstve velke problemy, popripade este pred tehu a maju aspon jedno zazrakom splodene dieta, ale pritom vedia, ze dalsie tehotenstvo sa konat nebude.

veronika3184
14. jún 2019

A preco by nemohol najst cez net? Moj byvaly si tak nasiel, dokonca babu z vedlajsej dediny ani nevedel ze byva tak blizko. Par krat si popisali, potom niekolkokrat stretli, klaplo to, teraz maju uz 2 deticky a su stastni.

dezire1000
14. jún 2019

@virbonus ahoj no v prvom rade klobúk dole že si nabral odvahu vôbec niečo také napísať. Vec druhá ten vek no neviem ci takú nájdeš a za ďalšie musíš si ale uvedomiť ze keď fakt chceš v tom veku 26 príklad mamičku ktorá má jedno dieťa alebo 2 teraz jej to nemusí vadiť ta tvoja neplodnosť ale o pár rokov určite bude túžiť mat s tebou vlastne. Možno sa mýlim. Alebo zatuzi po ďalšom bábätku a co potom?Chápeš, to nieje len tak🤔Určite by som uvažovala skôr nad inou vekovú kategóriou, zas nehovorím nejakú 40-nicku ale proste ženu, ktorá má aj kus rozum, a hlavne ze si uvedomuje že ďalšie detičky by už nemala alebo ze ich ona sama tiež už viac nechce alebo už viac nemôže. To by bolo ideálne. Ako sak keď sa chceš vykecať kľudne napíš IP rada pokecam s niekym 🤷‍♀️🙂

dopolbokaodrata
14. jún 2019

@lindusss2016 to je možné, ale aby to bolo kritériom pre výber životného partnera, to je dosť smutné

mravvcek
14. jún 2019

@dopolbokaodrata ale ved on tu pise,ze he neplodny,tak hadam ta stastna cita s porozumenim a docvakne jej,ze dslsie nebude mat. Proste moze sa najst mamina,ktira ma 1 dieta a staci 🙂

lindusss2016
14. jún 2019

@dopolbokaodrata tak kazdy mame nieco ine. Ja nvm povedat, ako by som konala, keby som vedela, ze nemam sancu mat vlastne deti, mozno rovnako 😐

blontimka
14. jún 2019

@galioska ja mám muza cez pokec.... a vieš co? Vedela som si dať pozor na to s kým sa stretnemem.... nechaj tu baby ktoré majú záujem nech sa ozvu a zbytocne mu to tu nezneprijemnuj....

tyelde
14. jún 2019

Znie to fajn, aj podmienky by spm spĺňala, len tá vzdialenosť môže byť problém keďže nežijeme na Slovensku 😅

Držím palce aby si takú našiel, veľa slobodných mamičiek možno hľadá práve toto, len škoda toho veku, mnohé asi majú aj viac 😅

anett9
14. jún 2019

@dovozadokoca presne, myslím, že na to išiel dobre. Tu sú stovky žien a fórum nie je len o plienkach a duchoch na teste. Tu má dobrú šancu niekoho nájsť

galioska
14. jún 2019

@blontimka znepríjemňuje si tis sám, sama , vyhrala si lotériu, snáď budú mať to šťastie aj iné, za mňa dosť smutné😎

tyelde
14. jún 2019

Inak všetky čo argumentujete, že žena ide do rizika že už ďalšie deti mať nebude... A čo tak zvážiť, že sa slobodná mamička možno obáva, že si nájde nového, budú mať spoločné dieťa a muž bude robiť rozdiely medzi svojim a "vyženeným" dieťaťom?

h2
14. jún 2019

@galioska K tomuto, čo si písala: "...normálny človek má rodinu, priateľov a nežije na samote tisíce kilometrov od ľudí, čiže táto osoba, ( môže to byť žena aj chlap) má kopec možnosti nájsť si doverihodnu priateľku, ženu..." No, ja neviem. Neviem, či má kopec možností nájsť si ženu, ak jeho zásadnou podmienkou je to, aby mala dieťa. Pretože napríklad ja, keď vidím ženu s dieťaťom, alebo tehotnú, tak automaticky predpokladám, že má muža. Lebo predsa nejako k tomu dieťaťu prišla. 😀 Jasné, že ľudia sa aj rozchádzajú, ale vzhľadom na ten nízky vek by som fakt skôr čakala, že ešte toho partnera mať bude.
Ináč, ja mám kopu kamošiek, ktoré nikoho nemajú (ženy po 40-tke), lebo sa s nikým nedokážu zoznámiť, proste nie je kde, nie je ako, v ich okolí všetci zadaní, na nete podivné indivíduá... a vôbec nežijú "na samote u lesa".
Myslím, že autor témy rozmýšľal správne, keď sa obrátil na fórum pre mamičky. Len asi nečakal, že to tu bude taký slepičinec. 😨 😅

virbonus
autor
14. jún 2019

@h2 Vďaka. Lepšie by som to nenapísal 🙂

blontimka
14. jún 2019

@virbonus ja ti veľmi držím palce. A veľmi dobre to tu zvladas.... aj odpovede na sproste otázky.... drž sa!

galioska
14. jún 2019

@h2 presne, sliepky naleteli a kohút je rad😁😁🤣

kvietocka33
14. jún 2019

Drzim palce 😀😀😀

blontimka
14. jún 2019

@galioska a prečo ta to tak trápi? Aj keby naleteli?

virbonus
autor
14. jún 2019

@blontimka Pani si niečo kompenzuje. Inak si neviem vysvetliť, prečo tu spamuje v téme, ku ktorej nemá čo rozumného povedať. Najlepšie je to ignorovať. 🙂

galioska
14. jún 2019

@blontimka pracujem aj so ženami ktoré riešia ešte horšie veci😎

@virbonus áno a som si natoľko ,,sebavedoma., že si tu hľadám partnera a upozorniť na podvodníka je spam ,určite👍

11iva11
14. jún 2019

@virbonus Držím palce. Už len málokto píše na nete s diakritikou a interpunkčnými znamienkami. Nevšímaj si tunajšie podozrievavé tragedky.
Žena, ktorú tvoj "inzerát" zaujme, ti aj tak asi napíše súkromnú správu.
Nech nájdeš, čo hľadáš a hlavne nech sa nesklameš!!

virbonus
autor
14. jún 2019

@11iva11 Ďakujem veľmi za podporu. 🙂