Muži strelci vo vzťahu

16. nov 2020

Ahojte, aki su tito muzi vo vztahu, skusenosti ? Co potrebuju ? Co cakaju od zeny ? atd.

kikuska872
16. nov 2020

Nič v zlom 🙈, ale prečo veríte týmto hlúpostiam zverokruhu? Osobne poznám 3 strelcov, a každý je iná osobnosť.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
opica_skorica
16. nov 2020

@viestta co je “medziniozie”?

evinku
16. nov 2020

Môj je strelec a môžem povedať ze by som nemenila... Sme spolu 10 rokov... Ale ako v každom vzťahu záleží aj na žene co očakáva, čo dáva a co chce... Ja som baran čiže obaja sme istým spôsobom tvrdé povahy... Ale vieme nájsť kompromis vo všetkom... Takže na vzťahu treba pracovať nech je to znamenie akékoľvek...

opica_skorica
16. nov 2020

@evinku presne, treba sa snazit a to obe strany, nech uz su znamenia akekolvek.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laura164
16. nov 2020

Môj muž strelec má vysoké ego, musí mať stále pravdu, aj keď sa už naučil, že pravdu mám stále ja 😂 vymýšľa si, dosť veci prikrasluje, je taký rozpravkar.. potrebuje mať upratané, navarené a za všetko frfle, dosť často pozitívna vec z neho nevyjde, ale vtedy ho nepočúvam a nemusím mať nervy 😂 treba si zvyknut, je to ťažké znamenie, ja ho stále vychovávam ako malé dieťa, že musí dávať špinavé veci do prádla, tanier do drezu, aj tak si to nevie zapamatat

opica_skorica
16. nov 2020

@viestta medzi nožie, t.j. ústretové otvory, veď píš na rovinu, som sa čudovala....🤪🤣😁

poopsie
16. nov 2020

Na nás celkom sadli horoskopy 🤷‍♀️mame zhodu aj v čínskom.. Takže, ja ako lev so strelcom mám zhodu.. A v reálnom živote sa nám to potvrdilo.. Mala som vzťahy aj s inými znameniami, ale to strašne skripalo.. Ani lev ani baran ani škorpión 😬

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
opica_skorica
16. nov 2020

@viestta fiiiha, to nepoznam od nich. Sranda. Tá poloha “welcome”.🙈😁

dilino
28. aug 2021

@viestta aj mňa by zaujimalo čo je to medzinožie nový vyraz pre medzi nohy.

fiffinkaa
28. aug 2021

Svokor 75r. hotový Andersen, hlasno rozpráva akoze stále stredobod vesmíru, musí mať pravdu vo všetkom, strašne energický, všetko riadi, svokra pri ňom chuderka, keď mu nestíha div ju nesace aby pridala.. on pečie, šije, okná drhne...no strelený ratlík...my hovoríme že on celý deň rappuje🤣

vroni
28. aug 2021

@poopsie, ja ako lev sa so strelcom znasam sakramentsky ťažko až vôbec. Baran a škorpión úplne v pohode. Možno som chybný lev 🤣

sandrika1986
28. aug 2021

Ak chces napis ss...

mimi2019
7. nov 2023

Strelec je sniiilek,vecne v oblakoch a vecne potrebuje adrenalin a zmenu. Priklad: nula na ucte, prazdno v chladnicke a deti hladne. Co urobi strelec? Zacne googlit kde by sa presťahoval za lepsim zivotom, nie ako nakrmit deti, pripadne prehrabat komoru a zasuvky a nieco z toho vykuzlit, on je stvoreny na veci svatske, realny zivot ho nici a nenaplna. Zit treba dnes, co bude zajtra urci vesmir.