Náhodou som si zablokovala starý telefón

11. aug 2022

Mám jeden starý telefón, ktorý som používala pred tromi rokmi, ale občas som si ho zapla ešte aj teraz, lebo na ňom bolo veľa fotiek a spomienok. No, ale omylom som si ho zablokovala, lebo keď som ho zapínala a vyskočilo, že heslo, tak som si myslela, že to heslo, ktoré som si tam sama nastavila (pýtalo to od sim karty). Viem, trebalo by vybrať sim kartu, lenže sa nedá otvoriť to niečo, kde tá sim karta je. Podľa vás keď ho zoberiem do opravy, tak otvoria nejakým spôsobom to, čo nejde otvoriť (to vysúvacie niečo čo sa otvára kľúčikom, ale zaseknuté to je). Nechcela by som, aby všetko vymazali. Papiere od neho už nemám, stratila som ich... Ach jaj, teraz som asi odpísala 3000fotiek..

janai1
11. aug 2022

Veď telefón sa dá používať aj so zablokovanou simkou

autor
11. aug 2022

@janai1 pýta to puk kód

janai1
11. aug 2022

A nemáš tam možnosť to zrušiť? Mne to na huawei ide a len to vyzerá potom že tam žiadna sim nie je

autor
11. aug 2022
klarissa25
11. aug 2022

Veď ty si zablokovala sim kartu nie telefón. ...

autor
11. aug 2022
klarissa25
11. aug 2022

Tak nerozumiem otázke ...

klarissa25
11. aug 2022

Ten telefón sa dá používať aj so zablokovanou sim

autor
11. aug 2022

@klarissa25 Ale ako? Veď si to pýta puk kód a to sa nedá prepnúť... Som ja ale pako, že som si to takto posrala. Pôjdem sa spýtať potom do tej opravy

lenkakravcova
11. aug 2022

Normálne. Vyberieš starú sim kartu. Kúpiš novú sim kartu. Vložíš novú sim kartu a pôjde to.

autor
11. aug 2022

@lenkakravcova Asi nikto z vás nečítal ten príspevok... Nedá sa vybrať. Nie som hlúpa, vybrala by som ju keby to šlo. Pýtala som len, že či mi to spravia v oprave. Zistím to asi jedine tak, že tam pôjdem

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
12. aug 2022

budeš potrebovat zistit číslo SIM karty. Pokial ti mobil povoluje prístup do menu,dá sa stiahnut aplikácia na zistenie čísla SIM karty,alebo sa dá vyhladat v menu telefonu. Následne sa na základe čísla SIM dá u operátora zisit PUK kod. Pokial ani jedna vec nefunguje-app alebo menu,tak potom jedine servis.

janai1
12. aug 2022

@brembo prečo by potrebovala číslo sim karty? Ja som tiež raz zablokovala simku a nevedela som puk, zavolala som do O2 a stačilo im telefóne číslo a nadiktovali mi ho

brembo
12. aug 2022

@janai1 pretože zrejme nevie ani číslo telefonne

autor
12. aug 2022

@brembo Jedine servis... Zájdem tam zajtra