Nakupujete cez eobuv.sk?

deti95060810
22. sep 2017

Kupovali ste niekto topánky cez stránku eobuv.sk ? Skúsenosti...

denisa777
13. nov 2017

Obchod je polsky,reklamaciu neuznali,zamna urcite nikdy viac...polski smejdi

kuporska
13. nov 2017

@denisa777 Tu im mozes napisat recenziu https://www.facebook.com/eobuvSK/?fref=nf nech ludia vedia co je to za obchod 😒😠

gklin
15. nov 2017

@kuporska
@denisa777 poslali mi peniaze na ucet - 50%-nu zlavu, tak som rada, topanky sa daju nosit, len sa trochu skor zoderu☹
treba sa im vyhrazat SOI-kou a porusenim reklamacnych pravidiel SR a nedat sa...

denisa777
15. nov 2017

@gklin mozes mi prosim povedat,co si im napisala,lebo mne napisali,ze reklamaciu neuznali,lebo som nepouzivala obuvak a zom ich aj cistila no😁dakujem

gklin
17. nov 2017

Napisali,ze na topankach nie je ziadna materialova ani vyrobna chyba a ze poskodenie vzniklo mechanickym pohybom-bud nespravnym vyberom velkosti,alebo,ze si nazavazoval poriadne snurky!!!! Ja som ani neuvazovala,ze by reklamaciu mohli zamietnut a oni mi to poslu spat,ze moj dospely syn nevie chodit😀.Podla mna sa na to ani nepozreli a maju nachystane formulky a posielaju to spat. Inak ja uz som skepticka aj voci tym drahym zahr.znackam. Muz si kupil platenky T.Hilfiger a nosil ich asi mesiac,aj to nie stale a isla som ich odlozit...tie take spagatove obruby sa uplne roztrapkali,trcalo to vsetkymi smermi,no otras,spravila som chybu,ze som ich oprala. Lebo az potom som sa nastvala a isla som ich reklamovat. Samozrejme,ze ma predavacka upozornila,ze kvoli tomu rekl.neuznaju,ale ze mu to aspon opravia...Uvidim,este ich nemam a to ich maju vyse mesiaca

gklin
17. nov 2017

@denisa777 jaaj,az teraz vidim,zesi chcela vediet,co som im ja napisala,nie oni mne🙂
No skopirovala som si povinnosti pri reklamacii tovaru do 12.mesiacov,najdes na nete, a pohrozila som staznostou na SOI kvoli poruseniu slov. zakonov o reklamacii a dala som im termin 1 tyzden na vyjadrenie. Reagovali hned,aby som topanky znova poslala na reklamaciu. To som odmietla a v posledny den mi odpovedali,ze vramci starostlivosti o zakaznika mi vratia 50% ceny a tusim na 4.den ich poslali

sissa_il
30. nov 2017

Mne dnes prisli tenisky, dnu vytlačené od prstov, sice podrážky čisté, päty odlepene a na jazyku modre od rifli. Zajtra icj posielam naspat. Nerozumiem ako si mozu dovolit ppslat nosenu obuv. Stali 44eur a toto som teda este nezažila. Ako fakt som po rozbalení neverila ze toto mi poslali

gklin
1. dec 2017

Tak to je este otrasnejsie ako som mala ja, toto je doslova podvod na zakaznikoch a ja by som fotky poslala rovno na SOI,nech im naparia pokutu,ze sa pos...ru, tak to som zvedava,co ti odpovedia,ked to budes reklamovat,urcite si si to sposobila sama nespravnou manipulaciou😠

sissa_il
4. dec 2017

Volala som im ci to niekto aj kontroluje pred odoslaním a vraj ano. Vsak toto je vrchol. A vyjadrenie ziadne. Mam to poslat naspat a peniaze mi budu vrátené. Neviem si predstavit keby tenisky objednavam niekomu inému ako darcek a toto si rozbali

katus33
10. jan 2018

Na odvolanie mi reklamáciu uznali a vrátili mi peniaze, plnú sumu 😊
Dokonca mi vrátili aj sumu za poštovné 😊

kuporska
11. jan 2018

Nedala som sa a riesila to cez Európske spotrebiteľské centrum v SR.....po dvoch mesiacoch (oplatilo sa cakat) mi dnes prisla odpoved z ESC:
Vážená pani Úporská,

Naši partneri v Poľsku nás informovali, že predávajúci súhlasí s návrhom na mimosúdne ukončenie Vášho sporu, v nasledujúcich dňoch objednajú kuriéra, ktorý od Vás vyzdvihne tovar a po prevzatí tovaru Vám následne vrátia platbu.
Po vrátení platby, nás za účelom uzavretia prípadu informujte.

Radím aj ostatným netreba sa vzdávať a hlavne sa nenechať odbiť 🙂

brankosamko
1. jún 2018

D.den ja mam negativnu skusenost...kupila som tenisky Converse - 52eur.Sú po niekolkych obutiach otrasne - guma sa dookola odlepuje, su nestalofarebne a este k tomu sa paraju....Otras!Pre porovnanie som kupila na fb napodobneniny , tie periem asi 5x a su super....Nechapem na co som sa to dala nachytat.Idem reklamovat, som zvedava, ako sa budu vykrucat....

danielazah
2. júl 2018

Práve idem napísať sťažnosť cez https://stazovatel.sk. Držte palce

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gklin
31. júl 2018

Netvrdim, ze vsetko je tu zle, tiez som mala od eobuv topanky - sandale a su skvele, ale sposob, akym vybavuju resp. nevybavuju reklamacie si absolutne kazia meno

prijatie
27. nov 2018

@korytnacka1 mne sa aktuálne stalo to isté, topánky s klincom na päte, nosené neboli, nedalo sa, klince tlačili do päty, lacná poľská obuv, posielala som im nový nenoseny tovar naspäť, reklamácia zamietnutá, dávam podnet na SOI

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aekompas
4. dec 2018

@deti95060810 mam naozaj zle skusenosti,reklamovala som obuv a neuznali mi reklamaciu, prisla v polskom jazyku, opakovane som ich vyzyvala k dalsiemu vyjadreniu/ odlepila sa mi podrazka a urobila dierka v latkovej casti tenisiek/ ...neodpovedaju.vobec neodporucam!!

deti95060810
autor
4. dec 2018

@aekompas ďakujem za upozornenie...

pablito555
23. jan 2019

Je to špinavý Poľský obchod a som si istá že predávajú aj fejky,šľapky svetových značiek vyzerajú všetky podobne a na žiadnych iných stránkach aj zahraničných vám také nenájde absolútne,iba u nich.Mam podozrenie že to je z Turecka,všetky rovnaký materiál,rovnaká vzor podrazky,zospodu nie je značka vyrobcu,no neviem.

prijatie
23. jan 2019

@prijatie odpoveď zo SOI: V súvislosti s obsahom Vášho podania Vás informujeme, že sídlo uvedenej spoločnosti sa nachádza na území Poľskej republiky (eobuwie.pl S.A. so sídlom Zielona Góra, ul. Nowy Kisielin – Nowa 9, 66-002), a teda sa jedná v danom prípade o zahraničný subjekt.

Z uvedeného dôvodu Vám dávame do pozornosti, že v prípade zahraničného subjektu sa uplatnenie práv uskutočňuje podľa právnych predpisov platných v danej krajine, kde má sídlo predávajúci.
SOI vykonáva dohľad a dozor dodržiavania legislatívy platnej na území SR. Z toho dôvodu nemá SOI pri takýchto zahraničných predávajúcich možnosti v rámci správneho konania v prípade možného porušenia ustanovení právnych predpisov zo strany tejto spoločnosti.

prijatie
23. jan 2019

@prijatie reklamácia ak je zamietnutá z ich strany, s poľským posudkom je prakticky dopredu prehrať boj, tiež som mala niekoľko spokojných objednávok od nich, spokojnosť, do momentu kým som s nimi neriešila reklamáciu nenoseného tovaru, podotýkam za trápny 30e, nešlo mi ani tak o peniaze ako o princíp, mam ponaučenie - cez eobuv neobjednam nikdy nič už viac a môžu mať akokoľvek super ceny a rýchle doručenie, je to obchod ktorý rieši reklamácie s tým že ich automaticky zamieta s poľským posudkom. Slovač im je dobra len na to aby nakupovala a míňali peniaze, nemajú ani ten chochmes aby si zaplatili posudkara v slovenskom jazyku!

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siasis
8. mar 2019

Zienky ked hcem kupit adidas a velkost mam 24cm mam zobrat 36 2/3, alebo 37 1/3? Neviete nahodou? 🙂 dakujem

keira
15. mar 2019

no ja som si chcela kupit teraz boty znacky Vagabond, Carinii slapky .. ale ako to teraz tu citam, tak neviem .. su tu este nejake holky, co sa chcu podelit s recenziou?

denisa777
15. mar 2019

@prijatie presne tak,aj keby zadarmo davali,nic viac od nich

aekompas
15. mar 2019

Prosim nekupuje od nich, vyjadrenie k reklamácií mi prišlo v polstine, neuznali mi ju a SOI na nich nemá dosah lebo rieši len slovenské firmy

kuporska
15. mar 2019

@prijatie
@aekompas Nedala som sa a riesila to cez Európske spotrebiteľské centrum v SR.....po dvoch mesiacoch (oplatilo sa cakat) mi dnes prisla odpoved z ESC:
Vážená pani Úporská,

Naši partneri v Poľsku nás informovali, že predávajúci súhlasí s návrhom na mimosúdne ukončenie Vášho sporu, v nasledujúcich dňoch objednajú kuriéra, ktorý od Vás vyzdvihne tovar a po prevzatí tovaru Vám následne vrátia platbu.
Po vrátení platby, nás za účelom uzavretia prípadu informujte.

Radím aj ostatným netreba sa vzdávať a hlavne sa nenechať odbiť 🙂

kuporska
15. mar 2019

@prijatie
@aekompas posielam aj link na to ESC v SR https://esc-sr.sk/ rovno je tam zlta kolonka Podat staznost.......

prijatie
16. mar 2019

@kuporska super ďakujem vám za spravu, idem napisat tam, dam vediet