Nakupujete vo Fann parfumérii? Aké výrobky?

ankaa
4. mar 2008

Nakupujete v nej niekto? Aké výrobky?

monkula
4. mar 2008

Ahoj opäť 🙂 🙂 🙂
ja tam nenakupuje, ale muž mi tam kúpilk parfém na Vianoce, Bruno Bannani...Pure woman 😉 😉

melory
4. mar 2008

jasne, ja len tam, vonavky, tiene, spiraly

sue13
4. mar 2008

Parfumy, opalovacie mlieka a pod..... Preco Ta to zaujima????

monkula
4. mar 2008

Fakt, prečo Ťa to zaujíma, zakladáš zvláštne diskusie 😅 😅 🤐 🤐 🤐

ankaa
autor
4. mar 2008

Zvláštne diskusie? Podľa mňa nie sú zvláštne. Pýtam sa preto, lebo som dostala darčekovú poukážku a asi ju nevyužijem, pretože ja tam nechodievam. Nemal by niekto záujem?

sstefi
4. mar 2008

aj ja som ju dostala, ale mne z nej malá zjedla takmer polovicu. Tak mám zľavu už len na 150,-Sk? 😅 😀 😀 😀
a nenakupujem tam, takže ani som sa na nu zato nehnevala 😵 😀 😀 😀

majka35
4. mar 2008

čo je na tej diskusii zvláštne? ... úplne normálna otázka ... 😕 😕 😕

sue13
4. mar 2008

A ja som dostala 600 Sk poukazku, nakup som stale odkladala az kym sa neblizil koniec roka (platila do 31.12.07)
Potom som prehladala cely byt a nenasla som. Nasla som je 3.1 😠 Tak skoncila v kosi 😀 😀 😀 😀
Taaaaka skoda 😀 😠 😀

ankaa
autor
4. mar 2008

Ja mám 500Sk 😉

sue13
4. mar 2008

Tak si tam nieco kup 😉 , urcite si tam vyberies. Maju tam veeeeela super veci 😉

briluxina
4. mar 2008

ankaa tiež som mala takú poukážku a nakúpila som si tam aspoň nejaké drobnosti, púder a nejaký balzam na pery takže to využi možno si tam niečo nájdeš.

sisulik
4. mar 2008

my sme tak nakupili mnozstvo parfemov..celkom dobry vyber tam maju..

dominica
4. mar 2008

aj ja tam kupujem, make-up, púder, tiene a tiež mi prišla teraz tá 300 Sk poukážka, tak sa teším, že ju využijem, lebo mi končí púder a ešte mám aj Fann kartu na zľavy a vždy na narodeninky mi pošlú nejakú poukážku na zľavu.

olianko
4. mar 2008

a nie je tam podmienka, ze musite nakupit nad 900korun ?

goja
4. mar 2008

Aj ja tam nakupujem a myslim, ze celkom dost /krem, plet.vodu, parfum, puder, korektor.../ - takze som teraz dooobre vytocena, lebo maju moje udaje a aj karticku na zlavu mam, ale este mi neposlali ziadnu poukazku 😠

grettka
5. mar 2008

ja som vo fann svojho casu nakupovala, mam aj karticku na zlavu, sem tam nejaku spiralu alebo lesk, vone uz nie, tie tam chodim iba skusat.. ale je fakt, ze vyber maju dost bohaty

blovitc120
5. mar 2008

ja vo fann ovoniavam a nakupujem cez internet, kde su polovicne az tretinove ceny, nedala by som za parfem 3200 Sk, ked ho mozem mat za 1300 😉

dominica
5. mar 2008

na zľave je napísané, že platí pri nákupe nad 1000,- Sk, ale doteraz to aspoň u nás v TT neplatilo, predavačky sú známe z čias, keď som robila v Tescu a zatiaľ vždy povedali, že nemusí byť nákup nad 1000,- Sk, takže sa tam pôjdem zasa opýtať, ale aj keby bol nad 1000,- Sk, tak sa pospájame rodinka, lebo všetky žienky používame odtiaľ púder... 😀

liana
5. mar 2008

mne neprišla doteraz žiadna poukážka 😖 😠 ☹

zuzitka
2. apr 2008

ja poznam FAnn parfumerie ale z ineho pohladu.... pracujem v distribucnej firme a dodavame do FAnnov parfumy 🙂

takze nastastie nemusim kupovat parfemy tam ale viem si zohnat o polovicku lacnejsie 😉 😉 pre seba aj pre znamych 😵

nanyka
2. apr 2008

ja tam tiež nakupujem, púdre, špirály a tiene..ale parfémy chodím tiež len ovoniavať a kupujem cez net a ušetrím tak dosť veľa peňazí..

slavik
2. apr 2008

ja tiež vo fann len skúšam 🙂 a nakupujem cez internet a niekedy je to aj o polovicu lacnejšie. 🙂

bobd
2. apr 2008

baby,
hodte link, kde na nete sa daju fajn nakupit parfemiky. nejaku overenu stranku 😉

slavik
2. apr 2008

no moja overená stránka je www.parfums.sk ja som tam nakupovala už 8 krát a vždy mi všetko prišlo do 3-5dní poštou na dobierku. A ceny sa nedajú porovnať s tým čo sú v obchodoch. 🙂

slavik
2. apr 2008

a oplatí sa tam kupovať aj testery, ak nechceš parfém darovať. Tie sú tiež lacnejšie 🙂

zuzitka
2. apr 2008

slavik .... kukla som ten link, teda konkretne znacky, ktore my distribuujeme a ja ich mam este lacnejsie 🙂

ak chces, posli IP .... asi tu nemozem tie znacky vypisat 😅

zuzitka
2. apr 2008

baby, ak ste z BA, mozme sa dohodnut, piste IP 🙂

slavik
2. apr 2008

zuzitka poslala som ti IP

zuzitka
2. apr 2008

ano, mam 😀

inak naozaj som pozerala, ze niektore mame aj o 300 - 500sk este lacnejsie nez na tej stranke 🙂 dokonca testery su drahsie ako original vyrobok ...
a niektore su za skoro rovnaku cenu 😒

nanyka
2. apr 2008

ja tiež kupujem parfémiky cez parfums.sk, keďže som z ba, tak jeden deň objednám a na druhý deň mi ho prinesie kuriér, doprava je zadarmo 😉 ..