Nápis na pomník rodičovi

9. sep 2022

Nedá mi to spať, prepáčte ale musím si do nedele vymyslieť nápis ktorý dám otcovi na pomnik, prechádzam ťažkým obdobím. Chcela som dat niečo iné ako len “ odpočívaj v pokoji”, viem že to je úplná hlúposť ktorú riešim. No nasetrila som si na pomnik horko ťažko, a chcela som tam mat niečo iné ako to čo je napísané na každom jednom. Ďakujem za nápady, citáty…

mirro
9. sep 2022

My máme S láskou spomíname

lija22
9. sep 2022

nahodou toto je zaujimava tema. Neviem ti poradit, je to velmi specificke. Ale skus uvazovat ako on, kasli na to co sa "patri" a co je zvykom. Napr moj otec bol rocker, v hlbke duse rebel..ja by som mu kludne dala nejaky vhodny uryvok z oblubenej pesnicky

veronikapolyova
10. sep 2022

My sme dali ocinovi takýto citát :
"Kto bol milovaný nezomiera, žije ďalej v nás."

sasanka605
10. sep 2022

My sme dali jemný obrázok na lávu stranu a bez nápisu. Mne sa to tak paci viac. Oco nebol na nápisy a ja vlastne tiez nie.

mimka11111
10. sep 2022

Kto v srdciach žije, neumiera.

janka2927
10. sep 2022

Aj my sme dali rodičom na pomník. S láskou spomíname...

ada309
10. sep 2022

My sme dali mame : " Neplacte nado mnou,len tichy sen mi prajte a spomienku si v srdci na mna uchovajte"
Uplne sa to pre nu hodi, kazde jedno slovo ju v tom vystihuje 😥

lilienlukacs
10. sep 2022

Môj tatino ma na pomniku: Kto s srdci žije, nezomiera a vedľa na hrobe ma pan krásny pomník a na ňom: Lúbime Ťa

erickatt
10. sep 2022

Nikdy nezabudnem
Budes nam chýbať
Budeme ta lubit aj zajtra
Veľmi nam chybate
Vzdy ostaneš v našich srdciach

kamatopo
10. sep 2022

My máme u starkych,, najväčšia láska na svete zomiera keď otec a matka navždy oči zaviera,, to dala moja mamina s tetou a vždy sa nad tým zamyslím keď som tam ,aká je to neskutočná pravda.

martul
10. sep 2022

Nedá sa vyjadriť slovom,
Koľko lásky je pod týmto hrobom.

coco1
10. sep 2022

@kamatopo z tohto mam az slzy,
autorka: myslim ze chces dat nieco osobne, od srdca, tak smelo do toho, tu je to na mieste, nemusis splynut s davom.tiez by som tak jednala.

lamonita
10. sep 2022

@kamatopo to je brutal😥❤

kamatopo
10. sep 2022

@lamonita áno je, keď tam stojím vždy si tak dako uvedomím ako mali mama a teta veľmi radi svojich rodičov a ako som rada že ich tu ešte oboch ja mám.

cocolino234
10. sep 2022

Ja som pre moju babku, inak mamu s veľkým M vymýšľala vlastný. Vždy hovorila, že najjasnejšia hviezda na oblohe je moja mama a vždy sa s ňou môžem porozprávať a od toho sa odvíjal epitaf a tým chcem povedať, že by si aj autorka mohla nájsť niečo krásne a spojiť to s tým.

Jedine pre Vás som žila, vždy Vás milovala a chránila, nechcem aby ste plakali, len milujte to, čo som Vám dala. Moja náruč bude Vás vždy hriať, som najjasnejšou hviezdou na oblohe, nezabudnite si niečo priať.

V niekom to nemusí vyvolať žiadne pocity, takže podľa mňa by si ty @autorka mala vybrať niečo, čo o ňom hovorilo a nie práve niečo, čo len znie dobre. Možno skôr posledný odkaz od neho, ja som zvolila tiež túto cestu, vtedy sa cítim ako keby ku mne hovorila.

evaplev
10. sep 2022

Navždy v mojom srdci. Alebo som videla aj že: Nemôžem ťa držať za ruku tak si ťa držím v srdci.

bobkovci5
10. sep 2022

My mame vaš pokoj,naš žial

livien
10. sep 2022

Ked mi zomrela mamka minuly rok dali sme napis, ktorý plne vystihuje to aka bola : Slovami sa neda vyjadrit kolko lasky a dobroty je skrytej pod tymto hrobom

ma77
10. sep 2022

Ja som dala mamke citat kto s tebou žil vie čo stratil ☹

autor
10. sep 2022

Keď zomrie otecko, slniečko zájde,
v srdci nám zostane smútok a chlad.
V tom šírom svete sotva sa nájde,
kto by ako otecko vedel mať rád.

Odchádzam za svetlom,
kdesi v diaľke splyniem s ním.
Tým, ktorých milujem,
na cestu posvietim.

Ty spíš my žijeme, čakaj my prídeme

Rozhodujem sa medzi týmito

adriena9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alchemilkazltozelena
10. sep 2022

Kto v srdci žije, neumiera....

adriena9
10. sep 2022

Ty spíš my žijeme, čakaj my prídeme.
Očiam už vzdialený, ale srdciam blízky.
Si Anjel, ktorý navždy ostane v našich srdciach. Kto v srdci žije, neumiera.

nixinella
11. sep 2022

Ak sa rozhodnete pre posledný nápis (Ty spíš my žijeme, čakaj my prídeme), tak tam, prosím, nezabudnite dať správne čiarky, teda: Ty spíš, my žijeme, čakaj, my prídeme.

(Živím sa ako jazyková korektorka a toto mi ozaj udrelo do očí).

Inak súhlasím s niektorými dámami, dajte na pomník to, čo bude dávať najviac zmysel Vám... Prajem dostatok sily na rozhodnutie sa.

pieksamaki
11. sep 2022

My mame velmi netradicny, vychadzajuc z otcovej pracovitej a cestnej povahy: "vyzliekol som si pracovny odev a idem si k Otcovi pre vyplatu"