Náramky z minerálov, červené náramky proti urieknutiu

6. júl 2023

Ahojte, chcem sa vás spýtať, aký máte názor na náramky z rôznych minerálov, červené náramky proti urieknutiu,... Aké máte s nimi skúsenosti, pomohli vám? Ja už som pre ne viac-menej rozhodnutá, akurát ma ešte zaujíma názor niekoho iného 💙

cookie29
6. júl 2023

nie, ale ja neverim ani na urieknutie

alison11
6. júl 2023

Nosili mi deti stužky červené ako bábätká keďže mi prvorodený veľa plakával po večeroch a musela som nosiť zlievať ale aj ja som nosila potom pri druhom už a bolo to lepšie a minerálne kamene náramky nosím pomáhajú mi najmä tiegrie oko a to druhé už ani neviem názov na ženské hormóny 🙂

viestta
6. júl 2023

Neverim ani na urieknutie, neverim ani na zazracnu moc mineralov

zuzinka888
6. júl 2023

Nic take nenosim ani nikto z rodiny. Neviem co pod tym urieknutim myslis co sa deje ale dedukujem,ze nieco zle- npr choroba. Fakt si myslis, ze pojde rakovina okolo a ked uvidi ,ze mas naramok napadne suseda ktory ho nema? To by velmi jednoduche zbavit sa choroby, nestastia a pod. Je to len biznis a placebo.

martinkatinka
6. júl 2023

Na mna sa raz tak kolegyna zle pozrela, ze som pol dna zvracala.... No a potom som zacala nosit cetveny naramok.... Neviem ci pomohlo, ale uz sa mi to viac nestalo.

puertorico
6. júl 2023

ja v urieknutie verím. veľa krát sa mi to potvrdilo. nosím aj náramok z minerálu. myslím že proti tomu zlu ako keby pomohol.
ale môj názor je , že ak v niečo veríš tak sa ti to splní. napríklad keď veríš v Boha a ďakuješ mu každý deň za to čo máš a prosíš ho nech ti pomôže , a veríš v to že ti pomôže , tak sa ti to splní .

katka700
6. júl 2023

Veľa z tých náramkov čo sa u nás predávajú ani nie sú z minerálov ale obyčajné gulicky z aliexpresu. Aj keby boli pravé tak sú to tromlovane kamene nižšej kvality a energetické pôsobenie je v porovnaní s kvalitnými prírodnými kristalmi veľmi nízke. Ale ak to ľuďom pomáha nech to nosia ako bižutéria je to pekné.

stanulienkat
6. júl 2023

Nie nepomohli, lebo nemali prečo. Nemajú zázračnú moc.

babulkomale
6. júl 2023

zaradila by som sa k povercivym hlupacikom keby som si nieco take ako cervene snurky a masle pustila do zivota.
Mineraly ako take liecia, to je dokazane.

mane01
6. júl 2023

Neverim tomu. Moje deti ani ja sme ziadne cervene maslicky ani naramky nenosili a nic sa nedialo…

3petka
6. júl 2023

Ja na to neverím. Ani na kočík som nič také nedávala. A myslím že čo sa týka minerálov tak tam zrovna nič červené proti tomuto nie je, mám pociť že tam je na to akvamarín? a ten je modrý ale nie som si istá

galganka
6. júl 2023

Je mi úplne jedno, čo je na náramku, ak sa mi páči, tak si ho kúpim a nosím. Červenú šnúrku nemám, lebo zrovna to je pre mňa nepekné. A ak by ma chcel niekto urieknuť (...a že je takých ľudí zopár na svete), tak má smolu, lebo môj obmedzený mozog tomu neverí a tak to na neho nefunguje. 🤣

maisynka
6. júl 2023

@alison11 to ho skor brusko bolelo. realne cervena snura nema ziadnu moc, je to le cervena snura ako je plastova lyzicka plastovou lyzickou 😂

alison11
6. júl 2023

@maisynka Je to možné ale keby ste boli videli staršiu susedku keď starší nemal dobreže nie do kočíka vliezla a keď mladší mal tak sa uhýbala aj zrakom,takže niečo to robí najmä z takými ktorí robia zle očami a rečami ( aké zlaté,atď.)keby nezažijem tak nepíšem,ja píšem z vlastnej skúsenosti a áno bruško ich bolelo ale ten rev len po večeroch okolo 19tej.

maisynka
6. júl 2023

@alison11 ty si vytvaras vlastnu realitu. ked tomu neveris, nemoze ti nikto nic, ked tomu veris, tak si to aj pritahujes 😂 ked sa mi nepaci stara suseda, tak ju poslem do p... asi tolko k tomu.

rebrambora
6. júl 2023

Toto je tvoj osobny pocit comu veris.