Nechali by ste deti samé doma a išli venčiť psa?

nefertiijti87
5. okt 2021

Ahoj mamičky! Mám troska dilemu…
Mám dve deti - 5,5 a 2,5 ročne. Dnes sme samé doma, keďže tatino musel pracovne odcestovať. Žijeme v zahraničí a nemá mi kto s týmto pomôcť. Mame aj psa, ktorého treba večer vyvencit. Obidve dievčatá pekne spinkajú a väčšinou sa nezvyknú budit, až ráno.. išli by ste na tých 5 minút keď ich uložím vyvencit psa a nechali ich samé doma?

mabenn
5. okt 2021

@nefertiijti87 ani nahodou...za tych 5min sa mozu udiat sialene veci a zakon schvalnosti funguje

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
5. okt 2021

Ak máš doma kameru alebo babyfon tak áno ale bola by som len pod oknami keby dačo, žiadne dlhé prechádzky... Alebo popros susedu ci ti na chvíľu nepostrazo spiace deti
Alebo vyvenčiť psa skôr ako pôjdu deti spat

nefertiijti87
autor
5. okt 2021

@cocolino234 toto je super nápad! Ďakujem 🙏😄 že mi to nenapadlo skôr 😅

nefertiijti87
autor
5. okt 2021

@sense jasne. Len pod dom, vycikat a hotovo.. dlhu prechádzku už mal cez deň

simca06022011
5. okt 2021

jasne ze by som sla...

anjelicek26
5. okt 2021

Ak spia, ty mas babyfon na kamere (dobre maju dosah 500m) a ides len kusok pred dom, tak asi ano... cez den ani nahodou. Keby zaplacu si do 5 minut tam...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
len_nig
5. okt 2021

Samozrejme, že by som išla. Veď hádam nenechas psa trpieť 😬

shallimar
5. okt 2021

Ak máš napr. Dva mobily (netreba sim, stačí wifi) alebo mobil a tablet, stačí si stiahnuť aplikáciu, spárovať zariadenia a budú fungovať ako baby monitor.

Tých aplikácii je veľa. Stačí pohľadať takú, ktorá ti bude vyhovovat.

nikpa
5. okt 2021

@nefertiijti87 nie, v žiadnom prípade by som nenechala také malé deti samé. Vyvenči ho tesne predtým keď sa zvyknete chystat na spanie a zober ich so sebou.

euka210
5. okt 2021

@nefertiijti87 deti zvyknu po zaspati spociatku spat tvrdo...ak vies ze budu spat, tak 5 min je ok.

1bambinko1
6. okt 2021

ak by to bolo nejaké rýchle vybehnutie von, tak to by som nechala. je to len chvíľka, pustila by som im nejakú rozprávku, alebo proste zabavila niečím, pri čom by som vedela, že vydržia a nebudú vymýšlať.

simca06022011
6. okt 2021

Tak dufajme, ze havo aj deti to vecer zvladli uz 🙂))

nefertiijti87
autor
6. okt 2021

@simca06022011 jasne, zvládli sme všetko 😘😁

miskaska
6. okt 2021

4 rocnu som nechavala samu, ked som vencila, na cca 10 minut...ale s 2 rocnym by som ju nenechala.

prvosienka7
6. okt 2021

Ak vieš, že sa nebudia a máš niečo na kontrolu, tiež by som to možno skúsila, ale len na krátko 🙂

janetinka27
6. okt 2021

@nefertiijti87 niekedy staci ist len do sprchy, pustit si vodu a nepocujes nic, len mozes dufat, ze je vsetko ok. vyjst pred dvere na minutku by teda nemalo byt o moc inaksie, akurat hrozi riziko, ze sa vyvries, zabudnes kluc a pod.