Nedostali sme rozhrešenie pri spovedi. Stalo sa vám to?

lienka.
23. mar 2007

caka nas zajtra krst,dnes sme boli na spovedi.Cakala som,ze nas Pan farar vyhresi za nase hriechy,ale aj tak to moc zabolelo.Nedostali sme ani ja ani priatel rozhresenie,vraj za to,ze zijeme v hriechu,ze nie sme zobrati a mame dieta,zijeme spolu...Viem,ze je to hriech.Chcela som si mojho priatela otestovat ci bude dobry do zivota,ci sa bude o nas vediet postarat,preto som svadbu odkladala.No a ked som to povedala na spovedi vyhresil ma ako male dieta,a nedal rozhresenie,nemozem ist na svate primanie az pokym sa nevydam.Viem ma pravdu zijeme v hriechu,ale citim sa ako nejaky vrah akoby som urobila ten najtahsi hriech na svete.Uz som sa vyplakala,lebo to zabolelo.Stalo sa nieco podobne aj Vam?Ako ste to znasali?dakujem.

lolalola
1. jún 2009

diddi, a ty napíšeš jednou vetou to, o čo sa ja pokušam v kilometrovom prispevku...;o))

kitka03
7. júl 2014

Len si raz pozorne prečítajme slovo „nescudzoložíš“ – zdanlivo hovorí o niekom cudzom na lôžku. To ešte nie je úplné! Ak ho čítame naozaj správne, uvidíme celkom iný obraz. Toto prikázanie varuje pred odcudzením sa dvoch ľudí, ktorí dosiaľ vo vzájomnej láske zdieľali okrem iného aj spoločné lôžko. V skutočnosti sa v tomto prikázaní hovorí o nenarúšaní cituplného spolunažívania muža a ženy. Preto sa má cez toto prikázanie hľadieť s posvätnou úctou na každé spolunažívanie muža a ženy, ktorí sa vo vzájomnej láske milujú z hĺbky svojich duší! Takto je Stvoriteľom chránená každá čistá láska medzi mužom a ženou, ktorá vedie k ich spojeniu.
Z casopisu Casopis pre Slovensko\10\2011

annazozelenehodomu1
16. júl 2014

Viem, že Ti píšem po "sto rokoch" ale nedá mi nenapísať. Aj žena,ktorá podstúpila UPT môže ísť na svätú spoveď a dostať rozhrešenie a pristúpiť k svätému prijímaniu. Píšem Ti preto, lebo si písala, že " k spovedi nemôžem ísť už nikdy", práve naopak, choď čím skôr. Samozrejme, ak chceš.
@darssy

luciq222
18. aug 2017

Dobry den, mne sa stalo presne to isté.. mame dcerku žijeme v spoločnej domacnosti s partnerom a taktiež ma odmietol vyspovedať.. :( samozrejme nemožem sa s tym stale zmieriť.. len priatel sa stale akosi do svatby nehrnie takže bez tej spoveďe to bude ťažke :(

beeseh
17. nov 2019

@lienka. Farar mal pravdu. Vieru treba zit a nie spochybnovat alebo nieco vyskusat.

zuzanadj
2. máj 2021

@lienka. odporúčam ti kurz Viera na stránke Hlas z Púšte a dozvieš sa všetko o spevedi. Je to celé podvod - v Písme sa o žiadnej spovedi ako sa deje v RKC nikde nepíše. Ani na jedinom mieste. Až nám s manželom na zvracanie bolo, keď sme sa konečne po rokoch dozvedeli, ako nás aj tu klamali k§azi doslova propagandou

zuzanadj
2. máj 2021

@luciq222 Vieš, že Písmo učí priamo, že muž si vzal devu za ženu v momente, keď s ňou spal a žiadne že až po sobáši - obrade? Veď to stojí priamo v prvej knihe Písma. Obrad v kostole je len nezmysel katolicizmu a štátu, ktorým s aplní štátna kasa. A táto štátna firma, zvaná cirkev má licensciu štátu na sobášenie rovnako, ako štátna matrika - ale len pre poriadok v štáte. Ty nič také ako sobáš v kostole nepotrebuješ - peniaze za to radšej odlož malej a teš sa slobode 🙂

zuzanadj
2. máj 2021

@annazozelenehodomu1 Nič v zlom, chápem, že si vyrastala vo viere akej si vyrastala. Ale Písmo žiadne také veci ako opisuješ ANI neučí, ba priam ZAKAZUJE. A aj Vatikán na svojej oficiálnej stránke aj v dokumente Dei Verbum hlása a učí aj prikazuje, že NAJVYŠŠIA AUTORITA na tieto veci je Sväté Písmo, nie kňazi ani RKC. 😉Rozumej BOH SÁM , nie človek.

zuzanadj
2. máj 2021

@kitka03 Ale nescudzoložíš je aj o cudzoložstve duše a to sa deje vtedy, keď duša nehľadá Boha Biblie, ale boha falošného systému viery, ktorý Boh sám nazýva Neviestka, Matka smilstva a hnusu zeme a opisuje ju dokonale v Zjv 17 a 18 a je to zjavne a nepopierateľne RKC - lebo Boh hovorí, že tá Matka Neviestka (!) je oblečená do červenej a fialovej a to sú oficiálne farby karfinálov a biskkupov- čiže DUCHOVNE cudzoloží každý, kto je členom cirkvi - mimochodom, toto pôvodne grécke slovo znamená parlament - ktorú Boh označuje ako MATKU NEVIESTOK - žiadna Božia Cirkev, dievčatá. Dochádza niekomu, že táto cirkev je PODVOD na ľuďoch, ktorí nečítajú Písmo?

zuzanadj
2. máj 2021

@beeseh Nič proti tebe, naozaj. Reagujem IBA na to, čo píšeš. Farár mal pravdu, že viera sa žije. Ale on je kňazom falošného systému viery, a Boh hovorí, že tento - jeden zo 4 najväčších falošných systémov viery - poznáme podľa BIELEHO DYMU - osobne inú cirkev, ktorá biely dym používa nepoznám, ale parlament RKC takto svojho vodcu ohlasuje - dochádza tu niekomu, na čo sa takto ľudia dívajú?