Nemáte číslo na Nivea modrú linku?

anka3012
27. aug 2008

ahojte.vie niektora číslo na modru linku nivea na ich stranke som ju nenašla.dakujem

kocurik16
2. dec 2008

mne zatiaľ ešte nič a tak netrpezlivo čakám kedy mi niečo príde.To je už viac ako mesiac čo som poslala prvé 4 ko´dy.Tie kody môžem lepiť aj na kancelársky papier aby som nemusela opatrovať celé obaly?

govinda
2. dec 2008

bubadlo, dakujem za info. No dnes som tam volala a povedali mi, ze mam poslat 4 ciarove kody, ale ako mam vediet, kolko bodov mam dokopy? 😲

kocurik16
2. dec 2008

na stránke nivea klubu mi vyhodilo,že už neni aktívna

bubadlo27
2. dec 2008

govinda, tak asi zmenili pravidla, asi uz stacia len 4 kody, akejkolvek hodnotu, ale odporucam tie najnizsie, ako napr. zo sprchacov tie su za 2 body, alebo este lepsie, detske mydlo to je len za 1 bod 😉
tie hodnotnejsie si setri na neskor 😉

kocurik, kody mozes lepist kdekolvek , ja ich tiez lepim na kancelak 😉 a maju na to tusim 60 dni, tak cakaj 😉

kocurik16
2. dec 2008

ked mne sa to zdá dlho.Musím byť trpezlivá. 😒

bubadlo27
2. dec 2008

tak tu treba byt vzdy trpezlivy, mne posielali cele leto dva uteraky pre malych, az ked som zavolala, ze co je s tym, ak do tyzdna prisli, ale odporucam to robit tak, ze po zaslani ciarovych kodov, volam na nivealinku a pytam sa ci kody dosli v poriadku a ci sedi pocet a bodove ohotnotenie, aby nevznikol problem, ze ich je nahodou malou na ten ktory darcek 🙂

kocurik16
3. dec 2008

ja na darček ešte nie,iba tie prvé na registráciu. 😅 Zato sa tu vypytujem za každú blbinu lebo nemám žiadne informácie okrem prihlášky mo nič neposlali.Ráno som polepila tie kody z prázdných obalov a zistila som,že musím isť na nákup skoro všetky fľašky prázdne 😎 Tuším dám typ drahému,čo pod stromček 😝 nech sa vyhádže z peňazí on aspon sa neopýta kam som dala peniaze 😀

anamor
6. dec 2008

baby ide vam prihlasit sa na nete do klubu? lebo mne nie. Registrovala som sa, ale mejl mi neprisiel, tak som im pisala, ze mam skusit znova, cez zabudnute heslo a ked nepride, kontaktovat providera postoveho servera... tak chcem vediet ci vam to ide, lebo mne vsetky ostatne e-maily chodia bez problemov

ankam
6. dec 2008

mne tiez neslo nakoniec som tam zavolala a ta pani ma zaregistrovala.Neviem ci nechcu nahodou-aby sme volali...

renka9
29. dec 2008

ja som uz clenkou,len som nebola registrovana na nete, a ani mi to nijako nejde, nechce mi to zobrat clenske cislo...a minuly tyzden mi prisla zasa prihlaska do klubu 😲 ,divne, nejaky tam maju bordel! 😒

slavkabalascakova
29. dec 2008

rada by som dostala novy katalog ale neviem ako.po zmene adresy mi neprisiel co mam robit?dakujem za odpoved

slavkabalascakova
29. dec 2008

napise mi niekto?zatial dobru noc

renka9
29. dec 2008

no asi musis zavolat na info linku 😉

ankam
30. dec 2008

renka9 ja som uz tiez dlho clenkou a na nete mi to nechcelo zobrat cislo takisto.A ako som zavolala ,tej pani to hned slo.............ostala som za blbu 😀

kocurik16
30. dec 2008

ani mne to neberie. už sme menili aj heslo a stále nič. 😀

renka9
30. dec 2008

no ja som menila tiez hesla, a tiez nic,prisla mi aj anketa, ze mozem vyplnit aj na nete, ale kde???

kocurik16
20. jan 2009

kočky,chcem sa spýtať či po tom ako ste volali na linku kvôli tomu,že neberie kod vám zobralo,alebo ani potom nie

potvorko
13. máj 2009

ahojte som clenka nivea klubu uz davno. Len ked sa chcem prihlasit na stranku nivea/klub tak sa mi neda stale mi pise neplatne heslo.Potom mu nove poslu na email ale aj ta sa mi neda. Co mam robit. ☹

layla
13. máj 2009

potvorko ja mam ten isty problem a ked zadam emailovu adresu, kde mi maju poslat nove heslo tak mi tam ziaden mail nedojde 😖

d0minka
15. máj 2009

Neviete kolko ciarovych kodov treba nazbierat na darceky. Nedaju sa pozriet aj na nete?Musim mat ten katalog?

adulikka
15. máj 2009

treba veľa čiarových kódov nazbierať ,veď len šampón má dva body

adulikka
15. máj 2009

ja som si už dávno stiahla z internetu ,ale teraz hľadala ,že ti poradím a nemohla nájsť

adulikka
15. máj 2009

ináč ak má niektorá záujem...v drogérii nachema akcia ...za nákup kozmetiky nivea nad 6 € dávajú hrnček s názvom nivea...ja mám už dva

adulikka
24. máj 2009

akcia v tescu zľava na antiperspirant Nivea

bubadlo27
24. máj 2009

aj v 101 drogerii, je za nakup nad 10 eur, tusim antiperspirant a etse sa aj postupuje do zlosovania 😉

a chcela som sa spytat, ci uz vam nahodou niektorej neprisiel katalog na leto 🙂

adulikka
24. máj 2009

ešte neprišiel a mohli by prísť aj iné nové ceny za body ,lebo som si z ponuky ešte nevybrala .

bubadlo27
24. máj 2009

ani ja, ale som pozerala na nete a nic moc tam na leto neni, tak budem zas cakat neviem dokedu ☹

adulikka
24. máj 2009

bubadlo napíš na akej stránke si to našla ...spravím kuk ,aby som sa tešila ak by dačo vybrala ...

bubadlo27
24. máj 2009

http://www.nivea.sk/highlights/product_special/...

len sa musis zaregistrovat ak nie si 😉

adulikka
25. máj 2009

bubadlo ďík

celkom sa mi páči kapsička za bicykel...asi si tú objednám .