Neochotná predavačka. Mám podať sťažnosť?

29. okt 2021

Dnes som mala nepríjemnosť s predavačkou, nakoľko som od nej chcela 40 plátkov šunky na chlebíčky. Odmietla mi to narátať, vraj za mnou čaká veľa ľudí a nemá čas. Povedala som jej, aby mi zavolala niekoho, kto ten čas má a drzo mi odvrkla, že možno vedúca čas má. Mám na ňu podať sťažnosť? Veľmi ma to urazilo.

lenkasarka
1. nov 2021

@jozefshrin nabudúce si dajte spočítať mak na sladkom rožku

dominica27
1. nov 2021

To toto ťa trápi? Akože nehnevaj sa na mňa ale daj sa do poriadku. To kde si videla ze ti predavačka má rátať šunku

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evalea
1. nov 2021

@viestta toto vždy hovorí sestra že ľudia už nemajú k sebe nemajú žiadnu úctu ani nič a ma pravdu nikdy by ma nenapadlo buzerovat predavačku za cely deň toho majú až az

zuzubb007
1. nov 2021

Prosiiiiim? 40 ks platkov sunky, tak to bude asi vtip, neverim, ze toto dakdo dokaze v obchode zapotit, toto hranici uz akoze s riadnou debilitou sorry

lucka_ke
1. nov 2021

@jozefshrin ak chcem 4 kolieska salámy kúpim si balíček zabalenej a netrápim predavačku... a "odbavila sa" na chuderke predavačke akurát autorka príspevku a mám pocit, že pravidelne aj ty, zákazník nemá byť ten, kto predavačku šikanuje, má tam byť obojstranná úcta človeka k človeku

tom_i
1. nov 2021

Moja zlatá ty si také echt demokratické tupelo.

bilancia
4. nov 2021

to si robi niekto srandu dufam? :D :D :D

banderaska29
4. nov 2021

baby ja som tu naozaj iba kvôli komentárom a musím Vám povedať, že ste mi krásne spríjemnili karanténu 😀 ♥
autorka - ty si buď nemala sex aspoň 10 rokov alebo to takto máš v hlave od narodenia, ale predavačke radšej odnes dezert ako ospravedlnenie.. strašne sa hanbím za teba, ty si učiteľka čoho ? asi matika žeeeee ? 😀

ki_ki2
4. nov 2021

Ja už sa nestíham diviť čo za ľudia existujú fakt ..

haidi
4. nov 2021

Tiež som predavačka dlhé roky... Robota s ľuďmi je ťažká a náročná je ťažké každému vyhovieť... Za tie dlhé roky som tam mala tiež také skvosty čo zdravý rozum nebral.... No potvrdilo sa mi hlavne, že najhoršie a najnepríjemnejšie vedeli byť ženy buď sa tam prišli,, odbavit,, na predavačke, alebo si dačo dokazovať... No takých bolo chvalabohu menej🙏🏻