Neochotná predavačka. Mám podať sťažnosť?

29. okt 2021

Dnes som mala nepríjemnosť s predavačkou, nakoľko som od nej chcela 40 plátkov šunky na chlebíčky. Odmietla mi to narátať, vraj za mnou čaká veľa ľudí a nemá čas. Povedala som jej, aby mi zavolala niekoho, kto ten čas má a drzo mi odvrkla, že možno vedúca čas má. Mám na ňu podať sťažnosť? Veľmi ma to urazilo.

zmrzlinka2021
29. okt 2021

@ovechkin ale ona sa nechces stazovat za to, ze to nespravila, ale za to, ze predavacka sa spravala arogantne.
Zamestnanec v sluzbach si to nemoze dovolit!! Musi vediet vsetko odkomunikovat, ci vyhovie, ci nie.

ada309
29. okt 2021

Kriste na nebi, mne je zle... to vazne taketo ostudy behaju slobodne po svete? .. no neee

dori92
29. okt 2021

Čudujem sa ze odpisujete. Toto musí byť fake téma len na rozduchanie vášní. Neverím ze to môže byť skutočnosť a také tela existuje. Ze z nakrájanej šunky. Odpálilo mi dekel....

belllinka
29. okt 2021

@dudka121 tak kvoli comu to robis?

annninka
29. okt 2021

nemas co ine robit, len podavat staznost na predavacku za tvoju trapnu poziadavku?
kazdeho ma obsluzit, ako si zaziada? fiha, no ak by si stala v rade a pred tebou 5 zakaznikov a kazdy by chcel poratat 40 platkov sunky, , by si bola tiez taka tolerantna a laskavo trpezlivo cakala?
ale vies co, napis tu staznost a daj nam vediet, co ti odpisu.

janulik2008
29. okt 2021

@lesana25 máš odkaz na tú pani s rožkami? 😀

h2
29. okt 2021

@zmrzlinka2021 Z toho, čo je napísané, nevidím v správaní predavačky žiadnu aroganciu. Kde ju vidíš Ty?

petulda333
29. okt 2021

@zmrzlinka2021 z textu mi pride arogantna jedine autorka

lesana25
29. okt 2021

@janulik2008 to mala na blogu a keď dostala sódu tak to hrdinsky zmazala

belllinka
29. okt 2021

Nedavno tu nejaka chudera zakladala diskusiu kvoli nevhodnemu spravaniu predavacky, neviete niekto o com to bolo? To bude urcite tato ista osoba

michkat
29. okt 2021

Jak moze na tomto niekohp nieco urazit? Niektori ludia uz nevedia zjavne co so sebou... 🤦‍♀️

petulda333
29. okt 2021

A co myslis,co ti tato staznost pomoze? Zasmeju sa akurat. Namna sa stazovala zakaznicka,ldbk som jej odmietla povedat kolko oliv je v sacku. Ona robila jednohubky a potrebovala 23ks oliv,viac nie 🙈

dudka121
29. okt 2021

@belllinka nerobim to bezne, len ked potrebujem pre maleho ked je celiatik, par koliecok, tak este sa mi nestalo, ze by bol problem,par koliecok....kedze ma inu stravu

h2
29. okt 2021

@michkat No urazilo ju, že jej to predavačka odmietla v úctivom predklone napočítať. Tak z nej spravila arogantnú drzaňu.

luuckka
29. okt 2021

@dudka121 vetu náš zákazník náš pán majú ľudia z amerických filmov z 90tych rokov to fakt je dnes ešte niekto tak mimo že si to myslí ? Predavačka má zamestnávateľa a svoju náplň práce žiaden debilný zakomplexovaný chudák nieje jej pán 🤦

zmrzlinka2021
29. okt 2021

@h2 reagujem na to, co pisala autorka, ze predavacka sa spravala arogantne.
Ja nemam problem so slovami "nie, neda sa, tak to nerobime", ale povazujem za prirodzene, ze to poviem slusne. A rovnako sa snazim komunikovat s kazdym aj v mojej praci "je mi to luto, ale momentalne to casovo nestiham"...

rebeca89
29. okt 2021

Toto určite nebude fake,ja som to zažila na vlastnej koži keď som pracovala v Tescu na lahôdkach (a teda pult s nárezmi). Prišla už na pohľad nesympatická žena a bez poprosenia zahlásila že potrebuje presne 80 plátkov salámy. Všetko už samozrejme bolo nakrájané. Tak jej vravím, že jej odvážim 10 plátkov a podľa toho to váhovo dorovnám. Oborila sa na mňa,či som nepochopila čo odo mňa chce. Tak som jej to krásne po jednom koliesku pomaličky dávala na váhu a rátala. Našťastie zákazníci za ňou mali pochopenie a kolegyne ich obslúžili asi 10-tich kým som ja milej pani 5 minút nakladala salámu,skoro som videla ako sa jej parí z hlavy😁🖕

mabenn
29. okt 2021

ja by som ti tam polozila na pult kopku a pocitaj si, ked spocitas, postavis sa na koniec radu a povies kolko ti chybalo/bolo naviac....a tak dookola...raz sa trafis na 40...

h2
29. okt 2021

@zmrzlinka2021 A to nevidíš, že autorka rozhodne nie je nezaujatá? Predavačka jej to odmietla. Tak jasné, že ju označí za arogantnú.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
29. okt 2021

@dudka121 tak snad povedz ze 5 deka alebo “par koliesok” a nie ze presny pocet 🙄 zasnem

lucka_ke
29. okt 2021

to ozaj sa chceš sťažovať??? zamysli sa prosím ťa nad sebou, keby si ty celý deň stála za pultom a obsluhovala takéto zákazníčky, kde by každá chcela xy plátkov šunky, salámy, párkov a podobne, pričom by ľudia stojaci v rade frfľali, že musia dlho čakať, určite by si bola milá a usmiata ešte aj pred záverečnou... ak si už chcela takéto niečo tak si si mala kúpiť šunku v kuse a nakrájať si ju doma sama na potrebný počet plátkov
keby som bola ja na mieste predavačky tak ti tú vedúcu zavolám, možno by ťa poslala do kelu asertívnejšie

zmrzlinka2021
29. okt 2021

@h2 tak ja som tam pri nich dvoch nebola 😀

dori92
29. okt 2021

@rebeca89 inak teraz mi tiež pripomenulo jednu zákaznícku, predávala som v obchode spodnu bielizeň a samozrejme ze sme ju nevymienali pokiaľ zákaznícka prišla druhý krát že nesedí veľkosť...
Jedna pani ale prišla a chcela vymeniť všetky boxerky ktoré kúpila. Keď som jej odmietla tak po mne začala kričať ako nepricetna že to všetkým povie, že to dá na internet a urobí nám zle meno, a ze mam si k tým boxerkam PRIVONAT!!! aby som videla sama že ich nikto nenosil😂😂😂😂😂😂 och tieto zážitky.... Nezabudnuteľné 😂

dudka121
29. okt 2021

@belllinka myslim, 5 -6 kuskov....robia to bezne ludia pre domnou, /nemyslim taky velky pocet/.....nezapajam sa teda nikdy do takychto prispevkov....mam teda dost , pekny vecer....

rebekamarcusko
29. okt 2021

Ja sa necudujem,ze mi vzdy dakuju predavacky za lahodkami,ked mi nevadi,ze mi daju viac o 2 dkg.ked ich buzeruju ludia ako ty. Ved mna by z teba porazilo. 🤦‍♀️

dori92
29. okt 2021

@rebeca89 a to ešte kričala vraj niesu cigáni, čo si myslím o nej. A ze si mam privonat... No krása kam sme sa dostali😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

alchemilkazltozelena
29. okt 2021

Daj sa liecit.... ale neviem ci uz nie je neskoro

h2
29. okt 2021

@zmrzlinka2021 Tak prečo potom veríš autorke, že predavačka bola arogantná? Na požiadavku odpovedala, že nemôže z časových dôvodov. A keď chcela autorka, aby zavolala niekoho, kto čas má, povedala, že možno vedúca má čas. Len neviem, prečo ju teda rovno nezavolali.

mmoonna
29. okt 2021

Neverím,že takéto niečo behá po svete. Žasnem, čoho sú ľudia schopní. To naozaj nemáš v sebe trochu súdnosti? Najprv som si myslela,že však ti to mohla naratat,keď šunku krajala a potom čítam,že milostiva pani chceli z nakrajanej 40 ks. A čo keby sa ti doma jeden ks roztrhol,alebo by ti ho j niekto zjedol? To by si bežala dokúpiť chýbajúci kus?

zmrzlinka2021
29. okt 2021

@h2 verim, lebo to tvrdi a ja som tam nebola. Ako 40 platkov je fakt blbost, to si aj ja myslim, ale ani ty, ani ja, nikto z nas okrem autorky nebol pritomny v danej situacii. Ja chapem, ze praca s ludmi je narocna, preto je dolezite vsetkych zamestnancov skolit ako reagovat, ako sa spravat, ako vystupovat, lebo aj ta predavacka reprezentuje spolocnost v ktorej pracuje. A hovorim, odmietnutie, ale slusne, je uplne v poriadku.