Neochotná predavačka. Mám podať sťažnosť?

29. okt 2021

Dnes som mala nepríjemnosť s predavačkou, nakoľko som od nej chcela 40 plátkov šunky na chlebíčky. Odmietla mi to narátať, vraj za mnou čaká veľa ľudí a nemá čas. Povedala som jej, aby mi zavolala niekoho, kto ten čas má a drzo mi odvrkla, že možno vedúca čas má. Mám na ňu podať sťažnosť? Veľmi ma to urazilo.

koniarova
29. okt 2021

Môžem ísť spať. Dnes som už čítala všetko.🤦🤦🤦🤦 Milá autorka,ty sa riadne prefackaj.

katka17787
29. okt 2021

Myslím,že už všetky vieme ,kto je sprostý 😂

katka2602
29. okt 2021

Ty si učiteľka? Tak vedieť kto si, podám sťažnosť riaditeľovi/riaditeľke aká "inteligencia" učí moje dieťa, že si neželám, aby žena čo nadávala predavačke, učila deti. To sme kde? Fuj, hanba ti. (To len, aby si vedela, že podať sťažnosť je možné aj na teba...)

lucka_ke
29. okt 2021

@katharas určite učiteľka? to skôr vyzerá na paničku v domácnosti, ktorá v živote nepracovala a ani netuší aké to je pracovať a plniť rozmary žien, ktoré idú robiť chlebíčky

mimi2120
29. okt 2021

Toto musí byt vymyslená téma lebo neverím že niekto je taký prij.bany aby pýtal šunku na počet plátkov namiesto gramov.

zdenka11081983
29. okt 2021

Kokso ja uz na takýchto mentalnych atlétov ako si ty nemam slov... Si dakedy pracovala? To si aj doma taka truba?

3petka
29. okt 2021

Zamysli sa sama nad sebou. Tvoja požiadavka je absurdná a naozaj tej predavačke a aj nám neostáva nič iné len sa na tebe pobaviť. Keď sa raz dáva niečo na váhu nemá ti prečo milostivej pani predavačka počítať kolieska. 🤦🏻‍♀️ Hanba ti

nykkushka
29. okt 2021

Ja neverím, že toto sa môže reálne diať. Že reálne takáto 🎺 existuje, chodí po svete a má volebné právo.
A že učiteľka, to aj svojich žiakov učíte, že je v pohode ventilovat si svoju debilitu na iných, možno pre vás podradnych povolaniach?
Mali ste si kúpiť celé balenie šunky a doma si ju pomaličky krájať a rátať si na pršťekoch... Lebo keby je to naopak, že pred vami si 3ja zákazníci pýtajú xyz ks plátkov, asi by ste bola natesena 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

lenkafirka1
29. okt 2021

@katharas prosím, keď budeš najbližšie vidieť v práci tu pani tak ju za nás všetky pozdravuj 🙏

rebekamarcusko
29. okt 2021

@lucka_ke prosim neurazaj panicky v domacnosti,nikdy by som si nedovolila sa takto soravat k druhym. 🤦‍♀️😂

h2
29. okt 2021

@lucka_ke Ja verím, že je to učiteľka. Evidentne je zvyknutá, že ostatní plnia jej rozkazy. A keď niekto odmietne, musí byť potrestaný.

koniarova
29. okt 2021

@h2 možno je učiteľka matematiky.🤣🤣

ja_lucik
29. okt 2021

a chcela si aby zabalila každý plátok zvlášť? lebo inak ti musí niečo veľmi chýbať ak nerátam slušnosť a rozum. A škoda ze som ze tebou nestála ja... 🤣🤣🤣🤣

ja_lucik
29. okt 2021

@koniarova hahaha veru... a uz druhý deň prázdnin jej poškodil 🤣😂

h2
29. okt 2021

@koniarova Tým skôr ju mohlo napadnúť nechať si odvážiť jeden plátok a vynásobiť x 40.

koniarova
29. okt 2021

@h2 🤣🤣

nikpa
29. okt 2021

Tiež by ma nasrala len nechápem jedno, ona nemá čas??? Veď je v práci a obsluhuje zákazníkov a komu sa nepáči, nemusí stáť v rade. Robí si svoju robotu či krája 20 dkg šunky alebo pol kila, mala ti to nakrájať. A druhá vec, nikdy by som nepýtala takú blbinu, vypytam si radšej viac na gramáž ale nie aby mi niekto rátal okruzielka šunky 🙄

batmanka
29. okt 2021

@snehulak77 úplne si to vystihla... pracujem ako predavačka a nehanbím sa za to😁 a sú dni kedy prosto aj keby som chcela nedávam to a ver, že nie raz mi zlepšil zákazník deň jeho prístupom ,ale žiaľ funguje to aj opačne a vtedy je neskutočne ťažké byť stále milý... áno zákazník je doložity,ale pamätajte prosím , že predavačky sú tiež len ľudia a nie rohožky😘

lucka_ke
29. okt 2021

@nikpa pointa je, že tá šunka už bola nakrájaná a predavačka ozaj nie je povinná odpočítavať konkrétny počet plátkov šunky

midori123
29. okt 2021

Mila autorka, ja neverim, ze niekto tak SPROSTY ako si ty existuje!!!! Neverim-neverim-neverim!!!!
Mas fakt stastie, ze som v tom obchode za tebou nestala ja! Alebo nedaj boh moj manzel! Taky cirkus si este nezazila. By si aj zabudla, na co tu sunku vlastne potrebujes

gabu_lienka
29. okt 2021

@katharas stale som dufala, ze je to vymyslena tema a nikto nemoze byt tak sprosty. Ale teda bohuzial, no.. to, ze je ucitelka, je uplna tragedia.
Obdivujem vsetky predavacky. Ja by som sa z takychto blaznov zblaznila 🤣

gabu_lienka
29. okt 2021

@midori123 dufam, ze raz na vas nadabi, rovno na obidvoch 🤣 aj chut ju prejde

katkamatka7
29. okt 2021

Môj tip je, že ide o osobné nezhody medzi dieťaťom predavačky a pani učiteľky.

enka81
29. okt 2021

Už dávno som sa takto nezasmiala, to rozuzlenie s učiteľkou a anonymita ,,jak bulo", ja stále vravím, že svet je malý

val9
29. okt 2021

Ja som este nepocula, aby sa pytala sunka na kolieska ( pocet ks ) ale gramáž....ako ani by mi to na um neprislo🤦‍♀️ ved keby si mala aj viac a nepoje sa to šupnem do mrazaku a vybavene.

zmrzlinka2021
29. okt 2021

inak, ja si vynimocne tiez pytam kolieska, hlavne ak ide o take tie velke mega sunky, kde jedno koliesko si clovek rozrata na 4 chlebicky. A poviem, ze 4-5 koliesok, zatial mi bolo vzdy vyhovene.

sandrika1986
29. okt 2021

Podaj sťažnosť..,ale na seba...

nikpa
29. okt 2021

@lucka_ke no tak keď bola ešte k tomu už nakrajana tak s tebou súhlasím ale mňa hneď napadlo krajanie ako v jednote, v malých potravinách lebo ja chodím na salámy len tam.

maciatkolulu
29. okt 2021

@dudka121 fakt, si pýtaš 5 plátkov šunky a 10 plátkov nitrana🤪🤣🤣🤣to je dobre. Ja som cely život pýtala na deka, pripadne kila🤣🤣🤣, keď by som mala o kolečko viac, tak ja neviem, asi by som ho zjedla, pruser by bol, keby bolo menej, dievky moje, ja mat vaše problemy

katka2602
29. okt 2021

@zmrzlinka2021 no 4-5 si myslím problém nie je, ale 40?!🙄😳