Neprišli mi peniaze od kupujúcej

zdenka11081983
31. okt 2017

Dobry den dievcata, chcem sa poradit. Poslala som jednej pani tu na modromkoniku tovar sacko a pani mi neposlala peniaze. Tvrdi, ze poslala no mne neprisli. Poslala som jej aj foto mojich obratov na ucte. Vytlacila som si obraty na.ucte aj komunikaciu s nou cez sms. Neviem kde sa obratit. Zaregistrovala som na MK prednedavnom predala som len 4 baliky. Pani chcela aby som jej to poslala dobierkou, nakolko nemam hodnotenia a ona ma 370 pozitivnych . Mame rozostavany dom a ja som bola po večeroch v praci tak som poprosila maminu nech mi to posle, nakoľko teraz byvame na cas u nich. Poslala mi to nie na.dobierku ako som sa s pani dohodla a obycajne. Co ma velmi mrzi. Pani mi smskou potvrdila, ze sako prislo v poskodenej obalke a je krasne a dakuje a posiela peniaze. Peniaze nemam a pani mi napisala , ze v piatok ich poslala a ona sa do banky informovat nepojde lebo ju v banke nahnevali a zrusila tam ucet. Co mam robit? Poslala som jej Tommy hilfiger sako za 100 eur ako nove, za 25 eur. Zaplatila som postovne a nemam ani sako ani peniaze. Mam dve male dcerky, dom na hypoteku a kazde euro potrebujem. Vraj som nedodržal a dohodu o dobierke a ona peniaze poslala.

zdenka11081983
autor
31. okt 2017

Napisala mi ze ak jej poslem dalsie sako na dobierku tak pojde do banky vyriesit problem. Prosim poradte mi co mam robit.

zdenka11081983
autor
31. okt 2017

Pytala som si aj potvrdenku o platbe ani tu mi neposlala. Jej konto je funnny5.

bodka13
1. nov 2017

@zdenka11081983 ak sako má , prečo by si jej mala poslať ďalšie ...

0silvia0
1. nov 2017

@zdenka11081983 obrat sa na admina tejto stranky, problemy v obchodoch su caste

zdenka11081983
autor
1. nov 2017

@bodka13 jedno modre som jej poslala a este potom mala zaujem o sive ale to som jej vysvetlila, ze so ho n akoniec necham. Zobrala len modre podakovala ale mne neprišli peniaze. Ked sme si vymienali smsky, tak predposlednu mi napisala ze ak.jej este poslem aj to sive potom problem pojde riesit do banky. Pritom som jej slusne vysvetlila ze nie je na.predaj. proste ma klame aj so zrusenim uctu so vsetkym. Pracujem v banke viem ako to so zrusenim uctu a platbami je.

zdenka11081983
autor
1. nov 2017

@zuzik307 nevidim tam moznost napisat adminovi? Mam aj vypis z uctu aj sms komunikaciu medzi nami.

eva99999
1. nov 2017

Zdenka, tá pani Vás podviedla, neoprávnene sa obohatila, vy máte potvrdenie sms že tovar prevzala, ona nemá žiaden doklad, že peniaze Vám odoslala.
Tým výmyslom, že zrušila účet v banke veríte??? Snád nie.
Napíšte jej, že podáte na ňu trestné oznámenie, lebo toto napĺňa skutkovú podstatu podvodu. Myslím, že admin Vám pomôže tiež.

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenka11081983
autor
1. nov 2017

@fefe123 ja viem,ale tak v tej uponahlanej situacii som popytala maminku. Pani tam ma vyse 300 pozitivnych hodnoteni, preto to nechapem. Nechapem ani jej reakcie co mi odpisovala na sms... viem ze som spravila chybu, moj muz sa mi smial, ze som naivna. Ale tak nemala.som dovod neverit. Ja som s nou aj telefonovala predtym ako som jej ho poslala. Bola uplne v pohode. A teraz ze ona do starej banky nepojde, ale jej v piatok sa dali poslat peniaze, potom ucet zrusenny. Pritom som jej pisala ze robim v banke, ze viem ako to chodi.

bodka13
1. nov 2017

@zdenka11081983 účet sa predsa nedá zrušiť z minúty na minutu... kým ho banka úplne zruší trvá to mesiac - my sne tak čakali vo Vub a syn v Tb... či nie?

zuzik307
1. nov 2017

@zdenka11081983 treba si to aj rozklikat...

zuzik307
1. nov 2017

@srdiecko4u je admin bazara...

zdenka11081983
autor
1. nov 2017

@bodka13 u nas zrusenie uctu 8 pracovmych dni ak je embosovana platobna karta 30 dni. A pride aj posledny vypis zo zruseneho uctu. S tym, ze ona mi nechce poslat ani potvrdenku o zaplateni. Nic. Len argumentuje tym, ze som.nedodrzala dohodu o dobierke. Pritom som.jej vysvetlila, ze som popytala maminu a a ta sa.pomylila. Sako jej prislo. Bola spokojna a ze posle peniaze. Akurat obalka bola vraj poskodena. Neznasam klamstvo.

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenka11081983
autor
1. nov 2017

@fefe123 uz som jej napisla aj hodnotenie vcera v noci, nemohla som zaspat co som bola taka sklamana, na to tam odpisala , ze som nedodrzala dohodu, vsetko mam uhradene a ze som nespolahliva a jej hodnotenia potvrdzuju jej slova a viac to rozoberat nebude. Ze ja sa vyhovaram a 3 tyzdne som ju natahovala. Pritom sme si volali, smskovali a vsetko bolo ok. Az kym som si nepytala peniaze. A potvrdenku mi neposle, proste ona to riesit nebude. Trvalo mi to vyse tyzdna nakolko sme prestahovani a veci mam na dome, no vsetko sme si odkomunikovali. Uz som napisla adminke tak uvidim. Byt nou to sako by som si ani neobliekla s vedomi, ze som niekoho okradla...

xxxxxnnnnn
1. nov 2017

Ahoj, prosím postupuj nasledovne https://www.modrykonik.sk/help/#cat-howto-marke...