Nešibe vám z toho stereotypu na materskej?

lucia1974
1. apr 2012

svoju dceru milujem ale uz mi ide na nervy ten stereotyp.................strasne .keby to pocasie bolo aspon ok...........

jezibosorka
1. apr 2012

no,mne uz z toho zacina preskakovat tiez,,, zacina sa zo mna robit normalna sekerka...teda,to mi vravi aspon muz 😀

lucia1974
autor
1. apr 2012

no aj mne stale do neho rypem,a to viem ze chyba je vo mne................aj mi ho je luto potom............sa cudujem ze ma este lubi..........len vies co je najhorsie ze si poviem ze uz nebudem..............a potom mi cvakne a zase...............

jespera
1. apr 2012

sibe sibe ale co sa da robit, a mna caka dalsia materska v lete...tesim sa ale dalsie tri roky na dvore..infarkt.

janinah
1. apr 2012

povinne raz do týždňa na 3 hod. dať drobca na starosť manželovi a vypadnúť medzi ľudí...a príde čas,keď ti ten stereotyp bude chýbať,budeš musieť stíhať prácu a potom doma druhú smenu 😉 rada by si sa vrátila na RD,ale nebude to možné 😒

lucia1974
autor
1. apr 2012

@jespera no pekne tak to ta obdivujem.sice aj ja by som prijala druhe ale neviem si to predstavit

lucia1974
autor
1. apr 2012

@janinah neplanujes dalsie? ja mam manzela v zahranici,na vsetko som sama .takze to je tazke ,a babka daleko tiez.........

wieruss
1. apr 2012

stereotyp je podla mna aj ked chodis do prace ... a presne ako pise @janinah tak vypadnut aspon raz tyzdenne aspon na hodinku niekam na kafe s kamoskou alebo na nakup len tak sama 😉 mne to velmi pomaha ked vypadnem , potom sa vraciam domov az taka ozivena a tesim sa zas na maleho 🙂

lucia1974
autor
1. apr 2012

no ale ja nemam kam dat malu som na vsetko sama. manzel pracuje v zahranici .a vsetko je len na mne.sa tesim ked sa konecne vycasi a bude sa dat byt vonku viac

janinah
1. apr 2012

@lucia1974 neplánujem,mám tri a onedlho 50tku na krku 😉 ak je manžel v zahraničí na dlhšiu dobu,tak sa trepem aj s dieťaťom za ním na tvojom mieste,odlúčenie mladých nem dobrá vec 😒

mimzy123
1. apr 2012

aj mne to doma už lezie na nervy, radšej by som chcela ísť do roboty, a najhoršie je že sme sa presťahovali a nikoho nepoznám v tomto meste...je to des

jespera
1. apr 2012

@lucia1974 ja som tiez aj chcela druhe aj my bolo dobre ako bolo, a zrazu sa po dlhom case snazenia , kedy som si myslela ze uz asi z toho ani nic nebude --boom , dve ciarky. Aj ja mam manzela v zahranici, takze fungujem -e sami.

lucia1974
autor
1. apr 2012

@mimzy123 a kde byvate?

lucia1974
autor
1. apr 2012

@jespera no my by sme chceli tiez druhe ale ja neviem asi sa zblaznim.manzel byva doma 4 mesiace v roku a fungujeme cez fb.ale uz chce ostat doma ,chybame mu a je to tazke pre nas,

mimzy123
1. apr 2012

@lucia1974 v Nitre

lucia1974
autor
1. apr 2012

vsak to je velke mesto isto si tam najdes kamosky

mimzy123
1. apr 2012

@lucia1974 ja by som to bez manžela nevydržala

lucia1974
autor
1. apr 2012

@mimzy123 no ani ja ale inu moznost nemame .este leto a uz bude doma,ja neviem co skor mame dom mala a vsetko je na mne............

yesno22
1. apr 2012

@lucia1974 neviem koľko má tvoja malá ale čo tak skúsiť nejakú opatrovateľku raz za čas /samozrejme s referenciami/ ... alebo sa dohodnúť s nejakou kamoškou, že ti malú postráži? Mne to fakt pomáha....aj keď ja mám našťastie mm doma....alebo, ako píše @janinah zbaliť sa a hor sa za manželom... 😉

deniskateniska
1. apr 2012

@lucia1974 ked je dobre pocasie nesibe sme stale vonku ale ked je na prd tak depkujem a som nervozna... ked bol syncek maly tak som s kamoskami vypadla do mesta (tiez co maju deticky) vyluftovali sme sa a potom sme zas boli vzorne manzelky a maminky, aj ked sme boli vonku raz za mozno 4 mesiace ak nie pol roka 😉 vykecali sme sa vytancovali a bolo... 😉 alebo mi staci ked pride kamoska aj s drobcom alebo my ideme ku nim tiez raz za cas vykecame sa dame kavicku a hned je lepsie... a teraz bude uz dobre pocasie - dufam tak nebude cas depkovat 🙂

ani3012
1. apr 2012

nešibe 🙂 a už so smútkom odratúvam dni,keď začne skutočný stereotyp 😝
škôlka,škola,robota, obchod,škôlka,učenie s Paťkom,domácnosť,nachystať na spanie a ráno odznova....uáááááááá pomoc ! 😀

lucia1974
autor
1. apr 2012

no to hej ....ja som rada ze mam moju bambulu ale chyba mi nieco............................proste nejaka zmena .

lucia1974
autor
1. apr 2012

@deniskateniska vsak to konecne ide leto mozeme labzovat a tak je to ine .ako ked je zima a sa bojis ist von aby sme neboli chore

kaja73
1. apr 2012

mne "nesibe",prave naopak-vychutnavam si to,aj ked je maly ako certik.
Prvy rok doma je zaberacka,druhy je to už lepsie a treti je odmena.
mam to už raz za sebou-st.syn ma už 13 rokov a po nastupe do roboty to po chvilke bola zas len rutina a chybala mi pritomnost syna po mojom boku.Teraz si to uz cenim viac-tu moznost byt s malym pocas jeho prvych rocikov.

svetlankat
1. apr 2012

sibe 😀

jeanettka
1. apr 2012

aj mne sibe, idem sa zblaznit ked som doma sama, chodim raz do tyzdna s malym do materskeho centra, idem aj na orientalne tance sa sama odreagovat, ale mne to nestaci, dlho som doma a nebola som na to zvyknuta

anjelicek26
1. apr 2012

Sibe sibe totalne, preto robim kadejake vecicky pre deti, bavi ma to, kazdy vecer nieco noveho skusam....cloveku to dava pocit, ze sa svet netoci len okolo deti. A od septembra idem pekne zasa do prace 😉

lucia1974
autor
1. apr 2012

@jeanettka no ja som boal tiez akcna pred otehotnenim. a ake mas stare dieta? kam do centra chodite?

viki2912
1. apr 2012

ani sa nepytaj...sibe mi a fest.

koniarova
1. apr 2012

Mám pocit, že osprostievam každým dňom. Od júna idem aj ja do práce. Ale zase, ani ten pracovný stereotyp nie je bohviečo. 😒 😒 😒 No, asi nám ženám nikto nevyhovie úplne. Mne by stačila práca na polovičný úväzok, samozrejme, super platená 😀 😀 😀 😀 /žartujem, taká asi neexistuje/.

akdarka
1. apr 2012

@kaja73 absolutny suhlas a vnimam to rovnako : "Prvy rok doma je zaberacka,druhy je to už lepsie a treti je odmena" - teraz je 2.rok a tesim sa na treti 😀