Nespavosť. Trpíte ňou niektorá?

danulka2
9. júl 2008

trpite nou niektora? Ja uz asi 5rokov. Mam problem zaspat, trva mi to 1-2hodiny, casto sa vnoci budim a niekedy spanok uz ani nepride. Aj dnes som sa zobudila rano o jednej, este chvilu lezim, ale spanok nikde. Tak si pustim telku.Nastastie davaju ceskom dobre dokumenty. Ale horsie je to potom cez den,ked musim nomalne fungovat. Zdriemnut cez den sa mi podari asi 1x za mesiac. Takto nespim tak tyzden, potom som uz riadne vycerpana a konecne jednu noc prespim a kolotoc nespania znovu zacina. Spat chodim rovnako,kavu pijem slabu rano a naobed, horory nepozeram, pohyb na vzduchu mam, nezabera ani caj z medovky ani mlieko s medom. Lieky brat moc nechcem, aby som nebola oblbnuta. Mate podobny problem? Ako to riesite?

kratucka
8. jan 2018

@fednaja mala si aspoň o zábavu na hodinu postarané 🙂 😉 Aha, no tak dúfam, že je pomôžu!!

fednaja
10. jan 2018

@kratucka to ti veru poviem, že som mala 😀😀 Ale tak mne to nevadilo, keďže som sa dozvedela aspoň veľa nových vecí. V to dúfam aj ja! Veľmi si prajem aby konečne aj ona mávala kvalitný spánok. Lebo keď ju niekedy vidím, aká príde k nám unavená, tak je mi jej až ľúto

piece
12. jan 2018

@kratucka som rada, že ti to nemusím písať, lebo by toho bolo veľa🙂🙂 Aj si si ich objednala?

ciola
17. jan 2018

babuľky ahojte. prišla som si sem k vám po radu. zbežne som si prečítala, že ste sa tu bavili už aj o nejakých konkrétnych liekov na spánok. mňa by len zaujímalo, či existujú aj také, ktoré sa môžu užívať keď ešte kojím? existujú vôbec nejaké také? mám hrozný problém so spánkom, cez noc nespím ani len hodinu ☹ som už z toho veľmi unavená ☹

kratucka
20. feb 2018

@fednaja verím, nie je to sranda existovať, keď človek zlé spí. Poznám to! ☹

@piece áno, objednala som si ich hneď a už ich mesiac užívam. nemala som čo stratiť, tak som si povedala, že ich vyskúšam.

@ciola obávam sa, že také neexistuje. aj tieto migstress, ktoré sme tu spomenuli a ktoré som začala aj ja užívať nie sú vhodné pre ženy, ktoré ešte koja. mala by si to vydržať a potom, keď prestaneš kojiť, môžeš napríklad aj tieto vyskúšať. vieš, treba si uvedomiť aj to, že keby si brala nejaké takéto tabletky, tak ubližuješ tým tvojmu bábätku a to nie je dobré.

ciola
5. mar 2018

kratucka tohto som sa presne obávala, že mi tu napíšete ale je pravda, že si to uvedomujem, že by to nebolo dobré ani pre mňa a ani pre Barborku. snáď to teda vydržím nejako a potom sa uvidí, či moje problémy so spánkom budú ešte pretrvávať alebo sa to umúdri. ale môžem sa ťa len tak informatívne spýtať, čo to je za tabletky?

fednaja
27. mar 2018

@kratucka takže vieš o čom hovorím. Ale chcem ti napísať dobrú informáciu. Pochvaľuje si ich. Že odkedy tie tabletky užíva, tak pokojne spí 🙂🙂

kratucka
30. mar 2018

@ciola je dobré, že si si to uvedomila. jednoznačne to takto bude lepšie. a potom uvidíš, či ešte vôbec budú potrebné nejaké lieky, možno ťa Baška (tvoja dcérka) vylieči 🙂 🙂 môžeš, prečo by si nemohla?? sú to vlastne výživové doplnky pre zdravý spánok a stres pod kontrolou 🙂 obsahujú múčenku opletavú (suchý extrakt z nadzemných častí) a griffoniu (suchý extrakt zo semien). vyzerám moc múdro, že? ale všetko som vyčítala z ich letáku 😀 😀

kratucka
30. mar 2018

@fednaja presne viem o čom hovoríš 🙂 😀 áno? tak to je fakt super informácia. som rada, že jej pomáhajú 😉 🙂

ciola
26. apr 2018

@kratucka tak zase nechcem ani sebe a hlavne Barborke ublížiť, tak som hneď na to myslela! myslela som to tak, či ťa to neotravuje, že sa ťa na takéto veci pýtam lebo nemám moc o nich informácie a rada by som mala. to je jedno z kade to máš, som ti vďačná za to, že si mi to napísala 😉 a nemôže sa stať, že človek na nich ostane závislý?

cukricek4
15. máj 2018

v poslednej dobe velmi zle spavam. neviem, ci to moze byt tehotenstvom ale predtym som taketo problemy nikdy nemala. som uz z toho strasne unavena a aj nervozna. co mam robit? poradte nieco?

fednaja
28. máj 2018

@kratucka pomáhajú veru a mňa to tiež teší 🙂 😉
@cukricek4 a v ktorom mesiaci si? Môže to byť kľudne aj tehotenstvom ak ti býva zle a podobne. No a horšie je, že teraz ti ani nemáme čo poradiť, keďže tabletky na spanie si nemôžeš dávať, keď si tehuľka. Skús asi len nejaký čaj na ukľudnenie alebo to prekonzultuj s lekárom

cukricek4
31. máj 2018

som na konci 4 mesiaca. no ved toto, ze mi byva dost zle ale iba cez den. na vecer mi je uz vcelku fajn a preto mi nejde do hlavy, preco mam problem zaspat ☹ fakt som doposial taketo problemy nemala ☹ medovkovi caj pijem a nepomaha ☹ skusim sa pri najblizsej navsteve spytat na to lekara, som zvedava, co mi povie. a keby nie som tehotna, tak by si mi vedela nejake ucinne tabletky poradit??

fednaja
5. jún 2018

@cukricek4 bohužiaľ toto všetko obnáša tehotenstvo ale uvidíš, že keď bude tvoja dcérka alebo syn na svete, tak budeš šťastná a na tieto chvíle úplne zabudneš! Noo keby nie si tehotná, tak by som ti jedny účinné tabletky vedela poradiť. A dokonca sú dostupné bez lekárskeho predpisu!

cukricek4
19. jún 2018

to je jasne, ze potom budem stastna a na tieto chvile hned zabudnem! len nech uz je na svete a nech je hlavne zdrava, to jedine si prajem!!! a ktore su to? aspon mi napis nazov, ved nezacnem ich hned uzivat ale do buducna aspon budem vediet

fednaja
11. júl 2018

@cukricek4 presne, to je najdôležitejšie aby bola zdravá 🙂 🙂 Sú to tie, ktoré sem písala aj @kratucka ešte vo februári, prečítaj si dobre? Nechcem to tu veľa krát písať 🙂 😉

sandokanka36
27. júl 2018

Dlho som tu uz nebola, kedze som nic nepotrebovala zistitovat. No v poslednej dobe mam dost zavazny problem a vidim, ze nejake baby su tu, ktore o tom diskutuju. Baby poradte, co vam pomohlo, ked ste nemohli v noci dobre spavat? Uz zopar dni sa to so mnou vlecie a neviem, co to ma znamenat :-/:-/

kratucka
21. aug 2018

@fednaja áno, prečítala som si to🙂
@sandokanka36 ahoj, dosť ma mrzí, že som si tvoju správu všimla až teraz, keďže som tu dosť dlhu nebola😕 keby som o nej vedela skôr, tak by som ti hneď odpísala a snažila sa ti poradiť! chcem sa ťa spýtať, či ešte stále máš problémy so spánkom alebo už ti na to niečo pomohlo??

sandokanka36
28. sep 2018

Nic si z toho nerob, ani ja sem nechodim casto a uz som si s tym problemom poradila. Precitala som si aj ine diskusie na internete, kde rozoberali problemy s nespavostou a zakupila som si v lekarni vyzivovy doplnok. Este stale ho aj uzivam ale uz mi je lepsie!

kratucka
29. okt 2018

@sandokanka36 tak sme na tom rovnako, to som rada, lebo už som mala dosť veľké výčitky z toho, že ti neodpisujem tak rýchlo😕🙂 áno? tak to je super informácia. a ktoré si si zakúpila? ktoré ti baby poradili?

sandokanka36
1. nov 2018

Vobec ich nemusis mat, ja taketo veci vobec neriesim. Ved to su len malickosti! Prejdem radsej k tej podstatnejsej veci a o tom mozme radsej diskutovat. Kupila som si v lekarni od Evalar tabletky MigStress. Tie mi baby poradili a ked som o nich aj na googli citala, tak ma celkom oslovili. Hlavne to, ze su vyrobene na prirodnej baze z mucenky oplatavej a griffonie. Uvidime ako zaberu ale pevne dufam, ze sa budem po nich citim lepsie!

kahh
22. nov 2018

Ahoj @sandokanka36🙂 Kvoli comu ta oslovili? Co obsahuju, ake zlozky?

sandokanka36
27. nov 2018

@kahh hlavne kvoli dvom zlozkam a to mucenky opletavej a griffonie. O tychto dvoch zlozkach som si toho vela citala a su to vlastne antistresove zlozky, ktore pomahaju telu odolavat stres, vyrovnat sa s emocnym pretazenim a pomahaju este pri udrziavani zdraveho spanku. Pridavam ti sem aj fotku, aby si mi verila, ze to obsahuju tie tabletky!

kahh
18. dec 2018

@sandokanka36 verila by som ti aj bez fotky ale dakujem. Aspon vidim konkretne zlozenie a ine informacie, ktore su tiez dolezite vediet vopred. A este stale ich uzivas? Citis uz nejaku ulavu?

sandokanka36
18. jan 2019

@kahh som rada, ze by si mi verila aj bez toho ale tak aspon budes vediet, ako vyzeraju. Uz som ich vysadila, kedze som sa uz citila fajn a stale sa tak aj citim. Jednoznacne mozem povedat, ze mi pomohli!

vikus17489
25. jan 2019

za posledny tyzden som toho vela nenaspala😕 uz sa citim velmi unavena a neviem co robit😕 som v 35 tt a tym padom ani ziadne tabletky na spanie nemozem uzit. mali ste niektore taketo stavy pocas tehotenstva? prejde to? povedzte, ze ano! lebo takto existovat dlho nevydrzim a som si ista, ze ani pre babatko to nie je zdrave😔

jurajp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonka3
24. okt 2019

Ahojte dievcata. Kupila som si tabletky migstress. Uzivam cca týždnen pred spanim stilnox. Neviete mi poradit ci cez den mozem zacat uzivat migstress? Neviem ci sa tieto lieky navzajom neovplyvnuju. Stilnox planujem vysadit.

nikol955
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz