Netradičná kytica pre svokru

hruska91
17. feb 2021

Ahojte svokre k 60.tke by sme chceli kupit nejaku netradicnu vkusnu kyticu. Pocula som, ze existuju aj kytice z mydla alebo nejake darčekove originalne kytice. Poznate alebo ste kupovali nejakú netradicnu kyticu? Poradte, dajte tipy, kludne aj foto alebo odporucania na konkretne stranky, kde mate dobre skusenosti. Ďakujem

syslik81
17. feb 2021

klobaskova kytica kytica z penazi , kytica zo syra etc.. uprimne tie mydlove mi pridu ako lapace prachu

janaakt
17. feb 2021

Ja som mamke kupila kyticu zo stabilizovanych ruzi, teda ruze boli v boze. Bude sa z nej tak tesit par rokov. Aj ja som mala kyticu zo stabilizovanych ruzi a stale sa na nu mozem s laskou pozerat 🙂

mima1
17. feb 2021

Kytica zrebov. Mydlovu nieeeee to je hroza 🙈

darina1952
17. feb 2021

daj jej urobiť Luxusný Flower box - skombinujú kvety v jej obľúbenej farbe, Mydlová kytica je podľa mňa blbosť - ja by som sa z takej vôbec netešila.

pribinak
17. feb 2021
hipuska
17. feb 2021

@mima1 žreby nieeee...sestra dostala svadobné v hodnotene žrebov 300 e. Výhra? 10 eur 😊

evaachesa
17. feb 2021

@pribinak ooooooh takúto alebo z Rafaela dostať tak som vysmiata 🤤

Inak tie mydlové kytice nechápem...načo je to dobré? Ja som dostala jedno mydlo ozdobné že do skrine na prevoňanie, no nachytal sa na to prach časom...neviem si predstaviť takú kyticu vystavenú niekde...čo potom s tým prachom? 🤷

hipuska
17. feb 2021

Prvej to bolo jednoduché 5 červených klincekov 😀

pribinak
17. feb 2021

@evaachesa aj mna tá kyticka potešila. To je take milé a aj chutne, mňam.

Mydlova to je pre mna lapac prachu a zreby? fuuu... veľké riziko, že nakúpim trebars za 200 EUR a výhra 20 EUR

petamich
17. feb 2021

@hruska91 ja sa vzdy velmi potesim tej ovocnej kytici 🙂 krasne vyzera, je zdrava a nelapa prach 🙂

mima1
17. feb 2021

@hipuska neviem my sme davali dva krat a vzdy bolo viac ako stali zreby spolu. Ale ja som to skor ponala ako srandu nie ako dar ze nieco vyhrat. Okrem toho sm e davali normal obalku flasu

martanagy
17. feb 2021

alebo som aj s orechov videla

dominica27
17. feb 2021

Baby nechcite vedieť čo všetko mi išlo hlavou keď som si prečítala nadpis fóra a predstavila moju svokru :D :D :D

mandarinka555
17. feb 2021

@dominica27 Pohrebný veniec ?

lintu
17. feb 2021

mydlové kytice sú pekné, ale reálne - čo s ňou ďalej? keď chcete netradičnú kyticu, tak radšej z tých sladkostí alebo ovocia... ideálne z niečoho, čo má svokra naozaj rada

mijunik
17. feb 2021

@mima1 ja som prečítala, že " kytica zubov"... 😂😂😂

olivia1425
17. feb 2021

@hruska91 ahoj ja som davala robit mydlovu kyticu pozri si to na FB vola sa to mydlove ruze
Cenovo od 30- 60 € podla toho co si vyberies.su nadherne elegantne ziadny gyc ani nevkusne samozrejme zalezi od toho kto aku pracu robi. Ja som bola velmi spokojna
A co s tym potom? Mydlove ruze do kupela a box vyuzije na hocico

loginexistuje
17. feb 2021

ovocnu kyticu

evabb35
17. feb 2021

@hruska91 videla som veľmi peknú kyticu zo sušenej cibule.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaachesa
17. feb 2021

@elizabet173 tiež mi padla sánka...to by bol priam luxusný kúpeľ 🤩

dominica27
17. feb 2021

@mandarinka555 skor krasne ruže sem tam nejaky dynamit 😃😃😃😃😃 alebo takyto granatik oblepemy ružickami 🤣🤣🤣

mijunik
18. feb 2021

@dominica27 😆😆😆 Ja najprv, že aká urnička... 😄

ibrunova
18. feb 2021

No ja by som jej dala klasickú kyticu, žiadne mydlové ani uterákové a iné hovadiny, na 60. narodky sa to podľa mňa hodí najviac, ja som stará konzerva.

hruska91
autor
18. feb 2021

Ovocna kytica je auper napad....ale ako to vyzera v reale? Nehnije to ovocie vyrobia mi to v ten den? Alebo ako zabezpecit aby to vyzeralo dobre cerstvo?

callisia
18. feb 2021

My sme dávali robiť kyticu z jahôd od choco boss. Ale boli sme si pre to osobne v Trnave. Ak ste zďaleka, neviem ako to je s dopravou.

zuzuliatko18
18. feb 2021

Ovocná kytica mala úspech oba razy, čo som ju niekomu darovala. Dala som si ju doviezť v deň oslavy alebo raz deň vopred, lebo ráno by sa to nestihlo, obe boli super a ovocie bolo čerstvé. Záleží odkiaľ si a aké sú tam možnosti.
Prip. Babka mala nedávno 80tku a s brachom sme jej objednali dovoz kytice presne na deň narodenín, pre istotu z umelých kvetov, ale bola veľmi spokojná a že je kytica veľmi pekná.

henrikir
18. feb 2021

u nas celkom netradicke kytice idu. penove, ovocne, klobaskove a teraz na valentina som dostala taky box z jahod namacanych v cokolade. je mnoho druhov, staci si len vybrat ci chces, aby jej zostala alebo aby sa zjedla 🙂

jankac22
18. feb 2021

@mandarinka555 😂😂😂