Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

miruska32
23. aug 2007

Možno to práve nie je téma na ktorú by mi mohol niekto odpovedať, ale skúsim.
Neviem čo sa so mnou v poslednej dobe deje..myslím, že táto otázka je skôr pre gynekológa..v poslednej dobe možno sa mi to len zdá, keď sa s priateľom milujeme, neviem prečo, ale neviem dosiahnúť orgazmus. Proste ako keby niečo začalo a potom báác. Pritom svojho priateľa moc ale moc ľubim a aj on mňa, nemáme problémy, sme spolu 2roky a teraz proste nechápem..síce nie sme spolu stále, lebo nie je z toho istého mesta, ale... ked sme boli pred mesiacom na dovolenke, pohoda nebol problém a teraz posledných 5 milovaní???ja neviem či sa neviem uvoľniť, alebo čo..či som pod stresom..proste nechápem čo sa vo mne deje..a priateľ nie je z tých čo rýchlo a koniec..či mám len také obdobie?? 🤐

miruska32
autor
23. aug 2007

no asi mi nevie nikto pomôcť... 😔

grettka
23. aug 2007

ani nie pre gynekologa, skor pre sexuologa...ale asi az ked by to trvalo dlhsiu dobu...
...ale nevidim dovod, preco z toho stresujes... ved sa nic nedeje, mozno len nie si uvolnena, tak ako by si mohla byt, ale zas nie je tragedia, ked nedosiahnes vyvrcholenie... ved nie kazdej zene sa to vzdy podari...aj u mna je to raz tak a raz onak... a keby som z toho mala robit vedu, tak si mozem rovno sadnut kuta a plakat nad sebou... hlavne nestresuj.. 😉

miruska32
autor
23. aug 2007

dakujem...viem, ale predtým to bolo tak super, že sme stále naraz, alebo..viem, že nemám stresovať, mala som teraz aj také stresujúce obdobie...dakujem za odpoved..

maruschka
23. aug 2007

miruska,vieš,čím to je?že si si to začala všímať.Stalo sa to prvý krát a potom si čo spravila?Pri druhom sexe si už čakala,čo bude a potom to išlo automaticky.Ale orgazmus je hlavne vec psychycká.Takže miesto toho,aby si si užívala s partnerom,si sa v podvedomí sústredila na niečo iné.Je to bežná vec,ktorá sa stáva každému.Ale najlepšia rada je,zapojiť fantáziu,vymyslieť niečo totálne uletené-prekvapiť partnera a užívať si.Uvidíš,pomôže to.Ja som to zažila na vlastnej koži po pôrode a nebolo to bohviečo.Ale teraz je znova všetko o.k.Takže hlavne-fantázia,tešiť sa na sex,a žiadne-čo keď možno...na to,či to bude alebo nie,vôbec nemysli.Pomôže ti to 😀 🙂

katmi
23. aug 2007

miruska - a toto ta trapi??? ani nevies,kolko zien nemava orgazmus,ba dokonca ho nikdy ani neprezilo.. a presne ako povedala maruschka.. orgazmus je hlavne vec psychicka..takze ak na to budes velmi mysliet vzdy,ked sa pojdete milovat,tak to bude len horsie..nemozes predsa stale mat myslienky typu - co ked ho dnes nedosiahnem a dosiahnem ho vobec?? mna by toto napr."zabilo"..

julova
23. aug 2007

asi tak, ako pise katmi, marushka...ja ho napr. malokedy dosiahnem spolu s manzelom, resp. priamo pri pohl. styku...skor ma musi stimulovat inak...a tak si to uzijem 🙂...ale tym, ze nie sme narovnako "hotovi" si hlavu zatazovat?? ..ako baby pisu, nemysli na to tak...ber to z tej lepsej stranky..vychutnaj si, ako si ho uzije Tvoj partner a potom ked Ta privedie nejakym inym sposobom k orgazmu on, nech si vychutna zasa on pohlad na Teba 😉...a bud rada, ze ho vobec dosiahnes...je milion zien, co nikdy nebudu vediet, aky je to uzasny pocit.....

dona
23. aug 2007

julova- trafila si presne do čierneho - perfektná rada, chcela som napísať to isté 😅

num7976
23. aug 2007

miruska ja to mam napriklad tak,ze mam obdobia pocas cyklu,kedy orgazmus nedosiahnem,je to len par dni,ale uzivam si aj ten pocit vzrusenia,ktory ti zostane aj ked orgazmus nedosiahnes,takze sa nad tym nezamyslaj a uzivaj si tie chvilky neopisatelneho pocitu stastia ked to pride.. 😉

miruska32
autor
23. aug 2007

máš pravdu maruschka..vieš aj sme sa snažili, vidím, že priateľ sa už trápi, je smutný, ked mu poviem, že nič. Obidvaja sa snažíme stále niečo vymyslieť...asi je to tým, že fakt sa na to sústredím..vždy ked sa milujeme vravím, si dnes to už bude..asi je to aj tým, že ked to najviac chcem tak to nemám..vždy sa na to teším..a možno som sa aj začala tak tváriť, neviem či si to všimol možno aj ano, že som nechcela sa milovať..bo som vedela, že nič..

miruska32
autor
23. aug 2007

mám radosť, ked priateľ dosiahne..lenže on s tym nemá vobec problém, aj 2-3x.skúsim to a potom vám babenky napíšem..dakujem vám za rady, tak ste ma potešili. aj som si pozerala filmy,že nech sa navnadím inak, ale mne sa stačí pozrieť na priateľa a som hotová..vždy ma potrasie, ked si na to spomeniem.vždy pri tom horím, raz sa mi stalo aj to, že som horela aj tam dole-že ho to štípalo-že páľava-povedal priateľ. može to mať aj niečo spoločné s liekami??brala som antiko a teraz už mesiac ich neberiem. Može to mať niečo spoločné s mojim orgazmom??asi nie...ale aspon sa mi upravila tvár, chrbát-fakt antiko. Ale zistila som, že ked som dostala menšt.tak to boli strašné bolesti, ked som ich brala ani som nevedela, že mám svoje dni.

num7976
23. aug 2007

miruska tak na to jednoducho nemysli,vsak uvidis,ze to neni dlhodobe a obavat sa koli piatim razom,ty si riadna tapa 😝 ja som antiko brala ale nic som nezbadala,takze to asi tym isto nebude..no a pri chlapoch je uplne normalne ked sa urobia aj viac krat-to su take potvorky a mozeme im to len zavidiet.. 😵

miruska32
autor
23. aug 2007

num7976: 🙂

katmi
23. aug 2007

mirus - presne.. hlavne ziadny stres okolo toho.. inak z toho sexu fakt nic mat nebudes,ked budes mysliet len na nejaky orgazmus.. 😉

miruska32
autor
23. aug 2007

no ved ano, že nemyslieť na to, ale ja aj myslím na priateľa a dáko sa potom prestanem sústrediť...som stresujúci človek.:(

num7976
23. aug 2007

miruska vsak ale priatel sa nehneva,ze sa neurobis,tak aspon ta bude viac dobijat,aby ta uspokojil..stresy nechaj bokom,vsak sama si napisala,ze uz len ked ho vidis,tak si mimo,takze sa oddavaj milovaniu a skus zamestnat svoju mysel prave tomu co robis,sustred sa na jeho dotyky a bozky a hadam to pride..budete mat dnes tu moznost?ak ano,tak daj vediet,ze ci si na to fakt prestala mysliet a dosiahla si orgazmus.. 😵

miruska32
autor
23. aug 2007

no dnes bude príležitosť..vieš konečne po prvý krát nás rodičia nehali doma a šli na dovolenku na 10dní. trápilo ma to preto, bo včera a dnes ráno sme sa milovali a nič.mávala som vlnky-tak to volám-to je len také že by aj mohlo byť, ale nie..mysleli sme si, že je to v kondomoch..niečo na tom aj bolo a použili sme ten čo bol pre mna prijateľný, ale včera a dnes ráno nič. Dnes bude znovu spať u nás do Pondelka tak uvidím a napíšem Vám babenky ako som dopadla..skúsim posluchnúť Vás. 😉

grettka
23. aug 2007

miruska,
niekdy mam pocit, ze sa momentu vyvrcholenia priklada prilis velka dolezitost... ved milovanie ako take, nie je len o tom, ci prezijes moment "zemetrasenia".. staci, ze si vychutnate spolocnost jeden druheho, ze sa mozte tulit... Hlavne vtedy netreba mysliet.. a z vlastnej skusenosti viem, ze "vypnut hlavu" je v tej chvili dost tazke..
Ako pises, ze budete teraz sami, tak si to vychutnajte, uz len to, ze mozte byt sami spolu...a ten stres v tvojej hlave postupne opadne a da sa to do poriadku... 🙂

num7976
23. aug 2007

miruska si na tom rovnako ako ja-myslim s tym,ze mate volny bytak len pre seba,nasi su tiez prec,ale aj jeho akurat sli,takze mame moznost byt rovno v dvoch bytoch samy-no s tym rozdielom,ze ocakavam,ze mu daco do mna ujde a budeme mat babatko.. 😉 drzim palce,nech to nezostane len pri "vlnkach"..

katmi
23. aug 2007

num - no ja neocakavam napr.že daco "ujde" 😀 ako si to nazvala..my sa milujeme "normalne"... tak uvidim,kedy sa nam zadari mimi.. ale kazdopadne aj tebe drzim palceky.. 😉

lenadka
23. aug 2007

num, on este nechce babo ci co a ty dufas a chces? 😕

juliana
23. aug 2007

miruska, ja som s mojim uz manzelom 5 rokov a za ten cas sme si tiez presli podobnymi problemami, tiez sa mi raz za cas stane ze nemam orgazmus, ale dalsi krat na to vobec nemyslim a vychutnavam si to so vsetkym co k tomu patri, a podari sa....
a moze to byt sposobene aj tabletkami, ja som tiez mala problemy so sexom kvoli tabletkam, po dlhodobom uzivani (uz neviem ako sa volali) som prestala mat chut na sex, ale ked som ich zmenila, preslo to...
tak isto to moze byt tym, ze teraz ked neberies tabletky, podvedome sa bojis otehotnenia nedokazes si sex naplno vychutnat... - to bol tiez moj pripad...
tak musis sama zistit co ti najviac vyhovuje, aby si bola hlavne v psychickej pohode a potom to uz pojde samo...

cervena_ciapocka
23. aug 2007

babenky, ja som pri milovani este orgazmus nezazila 😕 ale svojho manzela lubim nadovsetko a rada sa s nim milujem 😵 .
U mna to v psychike nebude. Nevadi mi ze nemam orgazmus a ani sa nad tym nezamyslam a kazde milovanie je aj tak pre mna krasne.

Ale kedze je moj manzel "rychly sip" 😉 ako mu hovorim, vzdy vie ako na to, aby som orgazmus prezila aj ja 😵

A moze byt problem aj v kondomoch. Pouzivame jedine Durex. Ale teraz sme mali druh Tingle a ten vyvolava take mrazive pocity a mna palil 😖
Ale Durex Performa 🙂 😎 😵 vynikajuci 😉 😉

miruska32
autor
24. aug 2007

cervena_ciapocka..si písala, že si ešte nikdy nezažila orgazmus a potom píšeš:"Ale kedze je moj manzel "rychly sip" ako mu hovorim, vzdy vie ako na to, aby som orgazmus prezila aj ja"??!! može to byť v kondomoch, napr. čo teraz boli tie nové od durexu (s chladivým učinkom-je to pravda a s vrubkami)tak fakt to predlžuje orgazmus alebo človek ho nemá lebo sa nevie dokončiť-mám to vyskúšané na dovolenke. Najlepšie sú tie voňavé🙂 skús vymeniť kondomy, čo ak je to tým?? 😉 My používame stále inšie a inšie.. 🙂
Babenky musím sa Vám pochváliť..všetky ste mali pravdu. 😀 Včera sme boli sami doma a rozprávala som sa s ním o tom, tak sa mi to ľúbilo, že ma počúval a pohodička..potom sme si dali kúpeľ..fuuuuu paráda..ani neviem, ale donútil ma nejakým spôsobom vôbec nemyslieť na nič..potom sme šli do izby a milovali..ja som mala orgazmuuuuuuus!a nie len 1x. 😵 Fakt za Vaše rady dakujem. Cítila som, že som uvoľnená, nemyslela som na nič..je to aj o tej psychike.
Fakt som zažívala niečo nádherné ako predtým🙂)))))))))

miruska32
autor
24. aug 2007

no a milovali sme sa aj v sprche, tam ma totálne navnadil.. 😉

bibula
24. aug 2007

ja som na tom akojulova,musi ma stimulovat inac,pri normalnom pohl.styku,citim zaciatok a bac,ale asi je to,ze sa neviem poriadne uvolnit.mozno je to strach s dalsieho otehotnenia?pripadne niekto spi blizko?strach,ze nebudes pocut partnera ,ked vravi--vooon 😀 --no ja splnam vsetko toto 😀 -pritom nemam pocit,ze moj pohlavny zivot nie je taky aky by mal byt 😉

num7976
24. aug 2007

katmi tak to coskoro budes tehulka,hm.. 😉

lenadka,on babo chce,ale az o rok,takze preto by som sa potesila,keby som aj prv cakala babatko.. 😵

no miruska vy ste riadny sexosi.. 😀

miruska32
autor
24. aug 2007

bibula:bývaš s priateľom u rodičoch?tiež je to tak ako baby písali, že stresy a toto..ved antiko alebo kondom existuje, prečo by si mala otehotnieť??
num7976: 😉 už viem, že my sa môžeme milovať len vtedy, ked máme kľud, ked nemám stresy či prídu naši domov a nájdu nás pri tom.
😝

bihan
24. aug 2007

Miruška, gratulujem k návratu k normálnemu sexuálnemu životu 😀
Trošku som sa pobavila na niektorých babenkách, ktoré hovoria, že k svojmu uspokojeniu nepotrebujú orgazmus, lebo si milovanie aj tak užívajú, pretože ja som bola presne taká istá 😝 (taže žiadny výsmech, len nostalgická spomienka 😉) s bývalým by som množstvo orgazmov spočítala na prstoch dvoch rúk (za 6 rokov).
Odkedy poznám manžela, všetko sa zmenilo, pretože orgazmus mám vždy, keď sa milujeme (to skôr manžel sa ovládať a občas sa zaobíde bez neho) a už si sex bez nedokážem predstaviť... Frigidné ženy neexistujú, len neskúsení partneri 😀

miruska32
autor
24. aug 2007

bihan:mala som také obdobie, že bolo tých stresov veľa, ale som rada ako to je. Vieš, ked mne sa na tom všetko páči to, že ked sa spolu milujeme tak taká radosť v očiach, ked vidím priateľa aký je šťastný a tiež si to riadne užíva🙂Ja som so svojim priateľom zachvilku 2r., ale spolu sexuálne žijeme
1,5r. viem, že by to milovanie bolo inšie, keby sme boli sami, mali svoje vlastné bývanie..nech nestresujem.

num7976
24. aug 2007

miruska aspon su tieto chvilky samoty pre vas vzacne a uzijete si ich,vsak neboj po case si aj byvanicko zaobstarate a bude fajn.. 😉