Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Niektoré komenty sú fakt úbohé

zanika1983
19. dec 2011

Nerozumiem tym mamickam ktore musia napisat koment-ktory nesuvisi s pomocou!? Je polozena otazka, dotycna hlada nejaku radu-pomoc a nietore pisu opak, bez toho aby vedeli podrobnosti....

lenka0283
19. dec 2011

tak to mas uplnu pravdu...to je tu uz klasika

sisaha
19. dec 2011

@zanika1983 a co konkretne mas na mysli? Lebo je rozdiel iba vrtat do niekoho a je rozdiel niekoho povedzme na nieco upozornit...

opicamartyna
19. dec 2011

to máš pravdu....ved ked nemám čo povedat k téme tak držím ....
a tiež aj neznášam odkazovanie na iné diskusie, kde už z názvu vidíš že sa jedná o niečo úplne iné, a myslím že maminky sú neni sprosté, určite aj hladali v diskusiách a nenašli tak založili novú, a čo? to je taký problém??? 😒

zanika1983
autor
19. dec 2011

Napriklad, ja som sem pisala, ci nevie niekto kde sa da stiahnut CD Spievankovo a uz mi niektore pisali ? ze kup si a nekradni. Ja som to ani nie pre seba chcela a uz ma ociernovali. Ak nevedia pomoct tak neviem naco pisu vobec?

ani_sama_neviem
19. dec 2011

lenze toto je foooorum a tu sa ma kazdypravo vyjadrit k danej teme ako uzna za vhodne pokial tym neporusuje pravdla. a ty ako uzivatel si musis byt toho vedoma, ze tu nenajde super odborne rady a ze tu chodi kopec ludi s inymi roznymi nazormi a mozu sa vyjadrit ako chcu ak chces odbornu radu bez zbytocnych omacok okolo toho a otazok tak navstiv inu stranku alebo si to vygoogli.... ale samozrejme nesuhlasim s provokaciami to ani ja neznesiem ale to je uz nieco ine

stela01
19. dec 2011

@zanika1983 Ze kup si a nekradni 🙂 odpadnem ...haha .....
Na internete sa da stiahnut ,aj legalne 🙂

nina55
19. dec 2011

@zanika1983 lebo sa nudia

jaaty
19. dec 2011

môj názor: niektoré témy sú úplne zbytočné, a toto je jedna z nich 😉

zanika1983
autor
19. dec 2011

presne tak ako pises opicamartyna. Niektore su az take prmudrele, ze sa nestacim divit. A pochybujem,ze ta dotycna ma vsetky CD original-vobec nato nevyzerala :-/

opicamartyna
19. dec 2011

😀 kup si a nekradni 😀 😀 😀 dobréé
fakt od veci, si mohla do jazyka radsej zakusnut....alebo teda do prsta 😉

nina55
19. dec 2011

@stela01 to pisala asi taka, ktora nikdy v zivote nelegalne nic nestiahla a nikdy ani nic koser neurobila - cista ako lalia.

Hod kamenom, kto si bez viny 😀

sisaha
19. dec 2011

@zanika1983 no vies, na jednej strane ok, hladala si info, na druhej ide naozaj o kopirovanie, ktorym sa porusuju autorske prava. To, ze sa da stiahnut z netu, fajn, ale v skutocnosti kazdy ktory si to CD, alebo DVD nekupi, ale iba stiahne, tak poskodzuje ostatnych... A k teme: nuz, toto je verejne forum, kde sa moze kazdy vyjadrit a treba niekedy pocitat aj s negativnymi reakciami..Ako sa hovori: 100 ludi, 100 chutí..

zanika1983
autor
19. dec 2011

jaaty ale tak zase nerozumiem,naco si sem aj ty pisala
najdi si taku temu kde budes pisat k veci.

opicamartyna
19. dec 2011

@jaaty tak potom márniš čas zbytočnostami....stačí preskočit tému, ktorá ma nezaujíma

tatiana1985
19. dec 2011

@zanika1983 to si ty bola vcera??? s tou samovrazednou otazkou? 😀 😀 😀

precitala som si tvoju otazku, prva 3komenty a si myslim: Dievca, si si riadne pod sebou podpilila konar.Tie mamicky ta zozeru ... 😉 😀 😀

emily_666
19. dec 2011

nuž neviem, o čom hovoríš teraz, pravda je, že niekoré osoby to preháňajú, ale na to treba novú diskusiu?

zanika1983
autor
19. dec 2011

opicamartyna mas pravdu, aj ja si precitam, ale ked neviem poradit, tak tu nevypisujem zbytocnosti a prave preto som nahodila tuto temu.

zanika1983
autor
19. dec 2011

emily_666 v tomto mas UUUPLNU pravdu !!!

jaaty
19. dec 2011

@zanika1983, @opicamartyna : vyjadrila som svoj názor a o tom toto fórum je

mikavo
19. dec 2011

@zanika1983 prepac, ale moj nazor je, ze toto je tiez zbytocna tema a co sa tyka inych tem, tak treba troska viac hladat vo fore, aby niektore temy nevznikali duplicitne

opicamartyna
19. dec 2011

@emily_666 no ak mozem odpovedat, mozno pre to ze tieto maminky "nakuknú" do každej novej témy a všade majú potrebu sa vyjadrit, tak mozno si konečne aj nieco na seba precítaju, taku malinku kritiku..... 😉

zanika1983
autor
19. dec 2011

tatiana1985 nech sa paci, treba skusit 🙂

lenka0283
19. dec 2011

klasika tu na MK je napr mamicka sa pytala ci sa babatko odnauci uz od zavinovacky...a mamicky hned a preco ju odnaucat ved babatko sa tak citi najlepsie a vsetky hned donej :D ja sa niekedy smejem uz

zanika1983
autor
19. dec 2011

JAAAj JAAAAAj...tak na toto potrebujem fakt dve vysoke 🙂 Myslela som si,ze maminky, ktore maju deticky budu viac inteligentnejsie!!! Ale ked si kupim nieco tak je zaujimave ake su mile... s tymto som tuto temu uzavrela a je na kazdej svedomi aku mudrost sem napise.

opicamartyna
19. dec 2011

@lenka0283 mne sa páčilo ked sa tu nejaká pýtala že ktorú z dvoch očkovacích vakcín a pripísala, že odhovarat ju netreba že očkovat da a že chce radu od mamičiek čo tiež davali.....a samozrejme reakcie a načo očkovat a odkazy na pre a proti očkovaniu.....ved načo? ked sa pytala konkretnu vec 😒

sante81
19. dec 2011

suhlasím s nazorom ze niektoré temy resp otázky - krvacam, mam ist k doktorovi? kolko meria vaše dieta v tom a v tom mesiaci? čo pomáha na zapareniny? ja v prvom rade pouzivam google a sem chodím čitat a odreagovat sa. ked ma téma nezaujma, tak nekomentujem, lebo aj tak bude kometnár zmazany lebo som odbočila od témy.
a či sa da stiahnut spievankovo, usmiala som sa, www.google.com

katecameron
19. dec 2011

@zanika1983 zial s tou inteligenciou to tak nefunguje deti IQ nepridavaju 😉 ber to s rezervou cely tento MK

lenka0283
19. dec 2011

@opicamartyna to ano niekedy mam pocit ze sa nudia a taketo temy vyhladavaju

bbtina
19. dec 2011

@lenka0283 to som si vcera citala. Chuda,ale jej dali a pritom normalna otazka😉

bambola
19. dec 2011

@zanika1983 zalozila si si temu aby si si mohla ponadavat a teraz z nej utekas 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli