Nikdy nenájsť pravú lásku?

5. máj 2020

Dievčatá chcem sa s vami podeliť o moj život alebo o moje problémy. Mala som 6 ročný vzťah ktorý skončil tým že si priatel našiel inú ženu. Nemôžem povedať že to bol moj vysnívaný muž ale mala som ho rada... Dlho som bola sama a akosi som nemohla najsť tú pravú lásku, proste takého muža ktorého ked vidím tak si poviem áno je to ten pravý.Po čase som si našla priatela, ktorý bol dhlo sám vlastne nikdy nemal priatelku. Začali sme spolu chodiť ale nejako to nebolo to pravé orechové.Casom to bolo lepšie a nakoniec som ostala tehotná tak sme sa vzali.Mám ho rada ale viem si seba predstaviť s iným mužom vlastne nie je vôbec moj typ a dokonca ani povahovo. Najviac ma trápi že je to dosť chladný typ muža, nedáva najavo svoje city.Stále mi vraví že jeho domov nieje pri mne a dieťati ale jeho domov je pri rodičoch.Tam sa cíti dobre. Tie jeho slová ma velmi zranujú a vraví mi to stále ked sa pohádame. Chcem sa opýtať vás milé dievčatá našli ste mužov svojich snov? Ste šťastné vydaté?Alebo nič také neexistuje ? Pozerám vela telenoviel ? :/

jaskolka
5. máj 2020

Tak v prvom rade ma mrzí, že máš chlapa, ktorý očividne nie je chlapom, ako má byť, keďže svoj domov stále považuje u rodičov, hoci už má ženu a dieťa. Áno, teraz je veľa takých "mamickarov" a cecikov, čo sa proste neodlepili.4 roky som s takým žila, čiže úplne viem, o čom je reč. Potom chvalabohu, sa zrušila svadba, a za to dodnes som vďačná. Po pár mesiacoch som stretla teraz už manžela, ktorý bol a je úplný opak takého "mamickara" Po pol roku zásnuby, potom som otehotnela, tešili sme sa, bohužiaľ som prišla vtedy nielen o prácu, ale aj o bábätko, čize aj problémy sme hneď mali, ale to nás ešte viac spojilo, posilnilo. Potom sme sa vzali, prerobili si poschodie u jeho mamy, ktorá je ideálna svokra, vôbec sa do nás nestará, mame svoj život. Manžel skutočne robil a robí všetko, aby som bola spokojna, a šťastna, je absolútne opak môjho ex, ktorý mal veľa reči, ale nijaké skutky,a el možno neoplyva recami, ale denne mi dáva aj fyzicky najavo lásku, bozk, objatie, ptitulenie, kúpi mi čokoládu, keksík, či obľúbené jogurty a podobne, a zároveň aj robí všetko, aby nás zabezpečil, momentálne čakáme druhé bábätko, ktoré je úplne v poriadku,teší sa, že bude otec, že už má svoju vlastnú rodinu. Čiže za seba ti môžem povedať, že áno, existujú normálni muži aj pekne vzťahy.

c_est_la_vie
5. máj 2020

Ja v muza snov neverim. Podla mna je to len zidealizovana predstava v uvode zamilovanosti.
Moj muz bol na zaciatku pre mna taky, mala som taky osudovy pocit, ale po rokoch to vyprchalo. Lubime sa, je nam dobre, ale na vysneneho ma chyby- a ja tiez 🙂. No viem ze mu na mne zalezi, ze ma vzdy podpori a to je viac ako vela detailov kde sa nezhodneme 🙂

Do mojho ex som bola tiez zalubila po usi a aj dlho po rozchode som ho mala za idealneho partnera ( mlada a naivna). Teraz sa smejem, lebo idealny partner nerandi poza partnerkin chrbat.

Urcite si treba zacat s clovekom koho lubis a pritahuje ta, ale netreba sa hnat ani za idealom.

autor
5. máj 2020

Dievčatá nemala som vela chlapov, takí ktorí sa mi páčili tak nemali záujem o mna, a zasa ja som sa páčila takým ktorý ma odpudzovali.. Proste mam pocit alebo si myslím že nikdy nenájdem takého ktorý ma bude milovať :( a to ma mrzí. S tým prvým čo som chodila dlho tak bol v pohode povahovo zo začiatku ale zasa sa mi výzorovo nepáčil a ten už moj terajší povaha chladný muž:/ a výzorovo to tiež nieje moj typ. Mrzí ma to, že som cítim velmi sama :/ mam dieťa ktoré zboznujem len ma mrzí že asi budem ziť iba pre dieťa a bez lásky :/

autor
5. máj 2020

Poznám vela žien ktoré majú krásnych mužov a tí muži majú skvelé povahy, tie ženy su nič moc :( ale majú šťastie bohužial ja ho nemám .

merkelica
5. máj 2020

teraz je uz asi neskoro, ale urcite sa netreba hrnut do vztahu len pre to aby sme neboli sami.. nedajboze este zavazky, deti... stastie ma inu adresu

kiki68
5. máj 2020

No nepotesim, lebo ja som nasla podla mna. Tu lasku ako tram. Mam uzasneho chlapa, je prec mna aj po 4 rokoch najpritazlivejsi tvor vo vesmire. Cakame dieta. Ale raz som isla este davno predtym do takeho kompromisu, vydrzalo to necely rok a bolo to hrozne. Nebola som vnutri spokojna ako teraz . Kolegyna tiez mala cosi podobne a skoro sa z toho psychicky zosypala.

krisbar
5. máj 2020

Ty brdo, to keby mi povedal moj muz, tak zajtra uz ma doma nenajde. Ja to nechapem zeny, ze sa vedome robite nestatnymi. Lenze ty vlastne ani nevies co je to stastna, hladas stastie v inych ludoch, nie v sebe, preto si vosla do manzelstva s muzom, ktory si ta absolutne nevazi, necti, nema respekt...a pritom to sluboval pri sobasi.
A co robit? Najprv sa sprav sama stastnou a potom si pories ten vztah.

autor
5. máj 2020

@merkelica asi tak šla som do vzťahu aby som nebola sama, lebo roky utekali a nie som najmladšia...

autor
5. máj 2020

@krisbar nechápeš? čo nechápeš? roky mi utekali a nechcela som ostať stará dievka a túžila som aj po babatku... dieťa milujem som rada že ho mam, ale v manželstve nie som štastná.

autor
5. máj 2020

@kiki68 vazne ako vyzerá ?

kiki68
5. máj 2020

Ked chces vediet ako vyzera, no typ ako Michael Fassbender. Hlavne ako sa vie spravat. Ako ja ho obdivujem, ze chcel nieco take komplikovane ako ja. Ale jeho by vraj nic jednoduchsie nebavilo 🤣 tak ma mna

kiki68
5. máj 2020

Vies ono nejde o to aky je chlap sexy, ale moj by napr nepovedal, ze u mamicky je mu lepsie. On by bezomna ani tam na navstevu nesiel. My ked tak sa vlacime vsade ako macka macence spolu. On si ma vazi ako partnerku. A ja jeho . Ano rozmaznavam ho dost jedlom a kadecim, lenze si to zasluzi.

kitycat
5. máj 2020

vsak vas spolu drzi len to ze mate dieta a to , ze tebe tikali biologicke hodiny, inak ste dvaja zosobaseni spolubyvajuci...co ti radit? Ako keby ste sa zmierili s tym ze lepsie je nebyt sam. Rozvod a hladat stastie v laske?

To do list:
- odstahovat od rodicov ✔
- najst si skveleho partnera
- manzelstvo ✔
- dieta ✔
-laska

autor
5. máj 2020

@kitycat vlastne tu ide o to že hladám muža ktorý sa mi bude páčiť chápeš takí muži ako v telenovele proste fešáci ale aj povahu normálnu ale asi to nieje realita...

0silvia0
5. máj 2020

ty hladas muza ako z telenovely? 😂 Fesaka s dobrou povahou? Ale si si musela najst takeho nic moc, chladneho, nefesaka, lebo fesaci ta nechceli. Okrem toho ti tikali biologicke hodiny a nechcela si zostat stara dievka. Tak mas aspon dieta a teraz co akoze? Bud s nim zostan alebo hladaj dalej fesaka. A ci my ostatne sme stastne vydate? No ja som, ale ja som nikdy netuzila po telenovelovom fesakovi, tak som to mala o dost lahsie ako ty😁

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. máj 2020

@0silvia0 nesmej sa, mam oboch bratrancov krásnych a maju dobre povahy a zobrali si také ženy nič moc.. Kebyže neboli bratranci :D :D Ano fešáka z telenovely čo je na tom zle? Ale aj s normálnou povahou.

0silvia0
5. máj 2020

No ja ti toho fesaka zelam, len co urobis s tym tvojim nic moc chladasom?

sunny8
5. máj 2020

Ja som toho názoru že každý má svoju polovičku niekde vo svete 🙂 ja som tiež nemala nikdy šťastie v láske .. pár "vzťahov" ktoré skončili na banalitach jedno manželstvo (uzatvorené síce z lásky ale bola to hlúposť) a odvtedy už dva roky nemám nikoho a aj keď by som chcela radšej počkám. Nie som zúfalo sama užívam si single status .. mám dve deti a to je pre mňa najdôležitejšie aj keby som ostala do konca života sama. Nehľadám nechodím na zoznamky nechodim von bez detí takže šance na zoznámenie sú minimálne ale verím že si ma nájde ten kto ku mne patrí.

ledgerka
5. máj 2020

mas divne zmyslanie, asi si naozaj pozerala vela telenoviel. Mam pocit ze muzov skatulkujes podla toho ktory by sa do tej telenovely naozaj hodil. Kazdemu sa paci nieco ine, ten co je pre mna fesak nemusi byt pre teba a naopak. Ide o to co ten clovek vyzaruje a ci to teba pritahuje, a nie o to ci je jeho status v spolocnosti fesak. S tymto pristupom sa ani necudujem ze dopadla ako si dopadla. Treba sa riadit intuiciou a nie tym ze ved skusim. Uz po par rande musis citit ak tam nieco velmi nepasuje, nieco ta nepritahuje, vadi ti nejaky nazor za ktorym sa skryva viac. Vtedy treba zaradit spiatocku a nie povedat si ze ved skusim. Neviem no vyznievas mi ako neskusena pubertacka.

angela85
5. máj 2020

Ja mám muža, s ktorým som 12. Rok a milujem ho viac ako na začiatku a som skutočne šťastná,a každý deň viem že je to to naj čo má mohlo stretnúť i ked pred tým by som si takého chlapa nikdy nevedela predstaviť. Lenže ja som sa do neho zamilovala postupne. Žiadna vášnivá láska na začiatku. U mňa to bolo tak že čím viac som ho poznala o to viac som ho milovala

angela85
5. máj 2020

Inak mňa vyslovene na pohľad fešáci vždy odradzovali,hneď som si myslela že sú to namyslenci,veď to je také nudné keď to je také všetko dokonale. Mňa vždy zaujali chlap ktorí bol trochu iný a výnimočný

ledgerka
5. máj 2020

a este dodam, moj muz je podla mna moja prava laska ako to ty nazyvas. Ale tiez sa to nestalo ako blesk z jasneho neba ze ho vidim a zrazu viem ze je pravy :D to je smiesne, prepac :D Spoznali sme sa ako slovaci v praci v zahranici v tom case obaja zadany, velmi sme nekomunikovali. Az o par mesiacov ked stroskotal moj vztah, tak sme sa zacali viac bavit. To som zistila ze jeho vztah je uz na konecnej. Po 2 mesiacoch vyletovania a vykecavanie sme to dali tak nejak uplne prirodzene do kopy a hned sme spolu zacali aj byvat. Uz je to viac ako 5 rokov.

ingelika78
6. máj 2020

Ano nasla! Nikdy by som neurobila taky kompromis ako Ty. Ale, syncek sa mi narodil az po 40-ke a druheho dietata sa mozno uz ani nedockam. Som stastna ze sme sa nasli a sme spolu. Skoda ze nie o par rokov skor.

autor
6. máj 2020

@ingelika78 a toho som sa bála nechcela som rodiť po 40tke, ...

autor
6. máj 2020

@ingelika78 pozrela som tvoje fotky si velmi krásna a velmi mlado vyzerás 🙂 🙂 nepovedala by som že maš 41 rokov.

nistika
6. máj 2020

to vážne? fešák z telenovely??? a to ti je načo do vzťahu? šak si nejakého nájdi pohraj sa a stačí nie? alebo si myslíš že bude tým fešákom z telenovely aj v 50? náhodou mám jednu známu, ktorá sa za takého vydala...vraj keď sa žena na ňho len pzrela, už bola spravená....no roky ubúdali a ona má dnes veľa seba pupkatého plešatého deb.ila. ktorému nevie prísť na meno....ako prepáč ale takéto ambície majú 14-ročné dievčatá a nie dospelá žena matka, by mala mať pri výbere partnera iné preferencie. ďalšia vec vzťah je niečo, na čom treba pracovať celý život. sú to malé veci, malé reakcie, činy, ktoré môžu smerovať jak k "pravej láske tak k pravému zatrateniu"...preto sa veľké výročia oslavujú. (medená strieborná zlatá svadba) pretože je to boj, ktorý ten pár zdolal. nikto sa tam zadarmo nedostane a keď už ano, je to dôvod na oslavu.

krisbar
7. máj 2020

Ale jasne, ze sa da najst fesak z telenovely, len to sa nemozes "ulakomit" na niekoho kto isiel okolo po ulici. A nemyslim to v zlom.
Tato situacia a aj tato diskusia nemaju velmi zaver, tak si sa nam vyrozpravala ale aj tak sa nic nezmeni. Ostanes s tym svojim, lebo neviem si predstavit, ze ked si nemala gule pockat na toho praveho par rokov, ze by si opustila sucasneho muza a cakala uz so zavazkom na toho telenoveloveho.
Dalsia otazka je, ci ty si zena pre takeho muza.

seraa
13. aug 2020

Ja to stale tvrdím, ze americké filmy a telenovely (ktore som nastastie nikdy nepozerala ) nas uplne zdegenerovali... nemame ani poňatia co je naozaj láska a výťah a tak stale sa riadime co sme videli vo filme ako male a je to az podvedome... ani to nevieme ale filmy a pesničky a realitné show nam formujú spoločnosť a charakter ... je to hrozne ale neda sa to zmenit.
To co ty hľadáš existuje ale stane sa to par krat a rychlo to skončí.
Láska a manželstvo je o niecom inom, lebo ak ke to založené na podmienkach (výzor, penoaze, postavenie) tak co potom ked ta podmienka opadne? (Priberie, stratí krasne cierne kučeravé vlasy, zkrachuje alebo pride o vsetko?) ta práva láska sa buduje a silnie .. ma vam byt spolu dobre aj v dobrom aj v zlom
Ale k tvojej otázke myslim ze 90% zien nežije s vysnívaným Idolom a aj ked na zacialtu tak vyzeral ze je uz to tak davno nie je.
Ale tak isto zit s mužom, co je zly a nepríjemný nie ke riešenie .
Skúste poradenstvo a najst si cestu k sebe .
Alebo zmeň muza ked ta nechce a ty jeho

mariska30
8. jún 2021

To poznám