Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

sue
28. mar 2008

Uhli, jeeej, vy máte tiež Martinka 😵 a ako sa dáva strihať taký chlapček? To sú na to aj nejaké strihy? Alebo len strojčekom?

anjelinka
28. mar 2008

Sue...vies, kym si tu mala album, tak som si pozrela a videla som krasne fotky...proste kazdy tento album,kde su babatka je krasny...a hlavne si vsimam aj mamicky, s akou laskou drzia svoje babatka...
ja nie som citovo uplne naplnena a myslim si, ze toto by ma naplnilo uz uplne.... 😔

uhlikova09
28. mar 2008

Ja vobec netusim,v kadernictve by sa mi asi zosalel tak som poprosila jednu znamu,ale ako ho bude strihat to neviem,mame Martinka lebo moja mamina tuzila po martinkovi a ja som nevedela aj ta ake meno pre chlapca aj sa mi paci,volame ho ale Matko,Matulik alebo Tino 😉

anjelinka
28. mar 2008

uhlicek...u nas sa hovorievalo, ze babatka sa maju strihat po rociku..takze to dodrzujes? 😎 🙂 asi strojcekom nie, podla mna mu len zostriha nejako.

uhlikova09
28. mar 2008

ju babeny maly sa mi budi asi budem musiet ist,tak zajtra 😉

andrea78
28. mar 2008

ahojte, aj ja mám vlasatého martinka, strihala som už 5krát, vždy v spánku 😅
ak chcete, hodím foto, práve som dnes zmazala album 😕

monkula
28. mar 2008

hu hu hu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
28. mar 2008

ja som sa presunula s malým do spálne tak tukám na notbuku zase v posteli 😀

monkula
28. mar 2008

elise a Lukáško Ti neťuká? Alebo už spí?

sue
28. mar 2008

Uhlo, dobrú nôcku 😵 môj dedko volá malého Tinko 😵
Anjelinko, budem ti držať palčeky 😵

anjelinka
28. mar 2008

ahojte sovicky, ktore ste teraz dosli...

uhlicek, ak si to premyslis, tak mozno dojdes este 😉 , ak nie, tak dobru nocku.

andrea, to je super napad strihat v spanku...to si zapamatam pre buducnost 😵

monkula
28. mar 2008

Ahoj anjelinka, teba ešte nepoznám, ma veeeeľmi teší.. 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
28. mar 2008

sue...dakujem... 😉 a vy byvate v domceku? ze si vravela, ze taky velky priestor? lebo ja neviem, ci by som v dome sama bola...ale ta ja nikde by som sama nebola 🤐

elise
28. mar 2008

mon luky už spinká práve sa prevalil na ľavý bok 😵

monkula
28. mar 2008

Ale Ti je fajn.. Moja sovičkuje, po om to len má... 🙄 🙄 🙄 😀

elise
28. mar 2008

anjelinka vy bývate v byte? myslela som že máte domček 😉 anjelinka ked budete mať bábenko tak sa budeš citiť výborne všade kde sním budeš🙂

anjelinka
28. mar 2008

monkulka, napodobne, aj mna tesssssiiiiiii 😉 😉

elise
28. mar 2008

mon 😀 😉

monkula
28. mar 2008

Anjelinka, dlho snažilkujete?

anjelinka
28. mar 2008

vy ma mamicky tak krasne namotavate 😀 😀 😀

elise, v domceku byvame, u babky mojej, ale tak uvidime, co prinesie buducnost...chceme domcek utulny s podkrovim 😉

sue
28. mar 2008

Anjelinka, v dome veľkom ako krava - aspoň keď som sama a keď upratujem sa mi tak zdá 😀 😀 😀

monkula
28. mar 2008

sue, konečne spoznávam aj Teba, gratulujem k martinkovi, je krásny... 😵 😵

A koľko izieb má váš dom?

anjelinka
28. mar 2008

sue...jej, ty si pridala fotocky...dojali ma, fakt 😢 😅 , krasne....

a ten dom ako krava...kravicka moze byt aj malicka 😀 ...ale uplne ta chapem, velke priestory nic pre mna. aj ked budeme stavat raz, tak len nieco take mensie 😎 .a stihas aj pri malinkom upratovat?

monkula, bude to v juni rok.

monkula
28. mar 2008

Neboj, v lete nám napíšeš, že ste si z dovče doviezli zrnko... 😵 😵

Ja chcem prežívať niekoho tehotenstvooooo, 😵 😵 😵

sue
28. mar 2008

Monkula, ďakujem... aj mňa teší 😀 ...no vlastne 6 + kuchyňa, 2x WC a kupelka...
Anjelinka, na chvilinku sa chválim s mojim synom a už aj budú preč 😅 a ďakujemeeee 😵 a stíham... vysávam a umýam každý deň. lebo máme dva psy a mačku

anjelinka
28. mar 2008

monky, keby to bola pravda...chystame sa na dovolenku, uvidime, co z toho bude. a asi to bude taka vacsia rodinna, nie sami. ale ja by som bola radsej sama s manzelikom pri mori, ked sme boli minuly rok v egypte, tak super nam bolo. nikto sa do nas nestaral, vecer sme sa zoznamili s cechmi jednymi, ked sme chceli, tak sme s nimi sli aj na plaz...ale zili sme jeden pre druheho, kazdy den...
a nechces prezivat svoje mon? 😉 noo, ked sa mi podari, tak budete prezivat moje 😀

elise
28. mar 2008

my máme taký menší domček ale je náš a stačí nám a hlavne vyhovuje lukaskovi 😀 aj ja chcem byť tehotná chcem sestričku pre lukaska 😅

monkula
28. mar 2008

Lebo my máme vyhliadnutý 7 izbový domčisko... 😵 😵 😵

Sue, mačičku a psíkov, to Ti pošlem Jarka, ten by sa u Teba zbláznil šťastím...
Akú rasu? Mne sa páčia britské mačky a psy, čo najväčšie... 😀 😀

sue
28. mar 2008

...ja by som okamžite prijala ďalšie tehu...
Monky, kľudne 😵 u nás si deti len tak rochnia so zvermi 😀 ale máme malé - dvoch pudlov apricotov a mačka je väčša pouličná zmes vykastrovaná 😅

elise
28. mar 2008

my máme kocura ale len taký obyčajný domáci 🙂 máme ho 7 rokov vypiplali sme ho a vyliečili lebo k nám prišiel v zuboženom stave teraz je to nádherný kocúrisko šelma chlpatá 😀