• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novoročné predstavzatia. Aké si dávate na tento rok?

31. decembra 2008 
Aké novoročné predsavzatie si dáte tento rok? :slight_smile:
26. dec 2007 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme s dcérkou momentálne choré,takže moje novoročné predsavzatie je: Starať sa viac o zdravie.Je to možno dosť všeobecné,no budem sa ozaj snažiť viac oddychovat, relaxovat
26. dec 2007 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja zhodit nejake tie kilečka a taktiez byt pracovitejsia bo furt len na nete vysedavat teda na konvi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dec 2007 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som si mala dat predsavzatie prestat sa rozculovat, lebo v poslednom case som strasny nervak a vobec mi to neprospieva :astonished:
26. dec 2007 o 23:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravit skusky, schudnut 20kg, prestahovat sa do noveho domceka, zacat fajcit :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2007 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieje tu uz nahodou takato tema? :confused:
26. dec 2007 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje predsavzatia sa každý rok opakujú :grinning: - čím to asi je? Schudnúť, prestať fajčiť, prestať vrieskať na deti ..... A tohto roku aj niečo nové - dokončiť konečne diplomovku.
26. dec 2007 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. urobit bakalarske skusky
2. zacat zit s priatelom
Nic ine mi k stastiu nechyba
27. dec 2007 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si uz niekolko rokov nedala predsavzatie a tak toho roku si dam :grinning:
*schudnut aspon 10 kil*
*viac sa venovat manzelovi :sweat_smile: *
*a tiez menej sa rozculovat pri detoch, sak su to len deti :slight_smile: *
27. dec 2007 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz davno som si ich prestala davat...lebo prave tie novorocne,prestanu fungovat uz na troch kraloch :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
ale mozno ked to napisem tak to bude fungovat :grinning: :takze trosku cvicit,lebo som schudla 8 kil a zostala som ako zele...ked do mna niekto buchne este 5 minut sa trasiem :confounded:
a viac sa usmievat :slight_smile: zivot je predsa krasny :slight_smile:
27. dec 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- tento rok už fakt dokončiť tú nechutnú školu
- schudnúť min. 10 kg
- počať ďalšie dieťatko (to vylučuje to druhé predsavzatie :grinning: takže to neberiem až tak vážne :grinning:
27. dec 2007 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež si dám dve predsavzatia, dúfam, že sa mi podarí ich dodržať. Prestať sa prežierať sladkosťami a byť viac v pohode teda nerozčuľovať sa zbytočne pri mojom malom pokladíkovi Edkovi. :slight_smile:
27. dec 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestat fajcit:slight_smile:))
27. dec 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám podobne ako tilly 2 predsavzatia:
schudnúť a počať ďalšie dieťatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1.menej nervačiť
2.skončiť školu... konečne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prestať fajčiť a schudnúť na 55kg :sweat_smile:
27. dec 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sledujete ake chceme byt krasne :wink: co prispevok to chudnutie..ach jaj tiez schudnut vyhybat sa mcdonaldu :angry:
najst si pracu a pomoct milackovi tahat financne domacnost...
kazdy den vycarit usmev na tvaricke mojej milovanej dcerky :dizzy_face:
27. dec 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. viac sa usmievať
2. nenerváčiť pri deťoch
3. nenerváčiť pred skúškami :angry:
4. schudnúť na 55kg
5. začať cvičiť - konečne
27. dec 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jeeeeeeeeeeee...baby....vy mate same sympaticke "snivania" :sweat_smile: :grinning:
...cislo 55...was ist das??? :grinning: ...prestat sa nervacit???...ved sa musim na niecom vyventilovat??? :grinning: ...nenervacit sa pri detox???...a nie je to lepsie ..ako apatia??? :grinning: ...prestat fajcit??? :sweat_smile: ...ako si potom vyxutnam kavu??? :grinning: ...este ze tu skolu mam za sebou :grinning:
27. dec 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka ty si jednoducho expert :grinning: :grinning: mam rada tvoje prispevky :dizzy_face:
27. dec 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mirka....smajla s posielajucou pusinkou tu nemaju... :dizzy_face: :slight_smile: ...bol by Tvoj....:slight_smile:))
..este este ze tak...mozno ze by som tu bola obvinena z "inej orientacie".... :grinning:
27. dec 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majúúú :zipper_mouth:

ex :wink:
27. dec 2007 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...este mam jedno predsavzatie...."Nikdy si nedavat novorocne predsavzatie" :wink: :grinning:
27. dec 2007 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..janino...myslela som..ze tento dotycny pan " :zipper_mouth: " diskretne naznacuje..ze mam "drzat" pusku :sweat_smile: ???
27. dec 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. skoncit skolu konecne
2. nebyt uz taka drza, ako vsetci vravia.
27. dec 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nenka...nie si drza....si "len" priama :grinning: ...a to nikdy nie je na skodu..lebo ludia si radi...casto..mylia dobrotu s blbostou :angry: :grinning:
27. dec 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex...to je pusinka...a možno som si ho ja zle vysvetlila :grinning: :grinning: ....ja tak pozitívne naladená :sweat_smile:
27. dec 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka staci lebo sa chechcem pri ps a moj mi ukazuje ze mi sibe :unamused:
ja som si myslela ze tomu smeiliku zasili pusu...vyzera cudne,smejiky by tu mohli zmenit :dizzy_face: .
27. dec 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som vela krat dostala vyhubovane, ono obcas sa clovek neudrzi a ja si o sebe myslim ze sa dost udrzim.... :sunglasses: lebo niekedy mam 100 chuti niekomu ako vravis "dobremu" nalozit. :grinning: ale kedze su ie vianoce.
a este som zabudla na jedno predsavzatie: ist s manzelom aspon raz za cas do chramu bozieho :confounded:
27. dec 2007 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka83 aj to bolo krasne napisane...myslim to posledne.
27. dec 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nenka...P.S. ..ak budes zakladat temu "My xolerici"...rada sa pripojim :grinning: :grinning: :grinning: ...
...janino...na com ficis???...ked si pozitivna??? :grinning: ...ale ani si nespominam...kedy si ty bola bez luds. smajla :dizzy_face:
..mirka... :grinning:
27. dec 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok