Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Objednáva niekto zo stránky ebay.co.uk?

lucia86
28. okt 2011

🙂 😀

desmodka
28. okt 2011

preco? co potrebujes?

anjelicek26
28. okt 2011

@lucia86 - isteze 🙂 Neni s tym problem, väcsinou ani s dorucenim na slovensko, ber ze balicek do pol kila (nejake tricko, oblecko, fusacik) mas postovne 3.8 libry a do dvoch kil 8,40 libry 🙂 Plati sa paypalom... takze ak nemas, budes si musiet zalozit.

pjana
29. okt 2011

Tiez som odtial objednavala hraciu decku pre malicku a vysla lacnejsie ako u nas aj po zaplateni postovneho. A dodana bola za 3 dni od objednania, takze uplne super🙂

renatka737
29. mar 2012

prosim objedna mi niekto VAM ZAPLATIM PREVODOM?

michaela80
29. mar 2012

Kazdy den...

svetllana
29. mar 2012

Ebay je moj revir :o)))))

zuziq
29. mar 2012

a zaroven aj ebay.com gro veci na oblecenie mame odtial 😀

lili007
9. okt 2012

@anjelicek26
@michaela80
@svetlana
@desmodka
@pjana
@zuziq
Ahojte kocky, prosim Vas, ktora by bola ochotna mi objednat nieco z ebay.co.uk? plati sa tam paypalom a to zial nemam zriadene. Prosim napiste mi do IP. Peniazky by som samozrejme poslala Vam prevodom. Nie ste niektora nahodou z BA? Dakujem za odpovede. Prosim piste do IP. DAKUJEM ESTE RAZ.

@renatka737
Renatka zohnala si niekoho na nakup?

medovka14
9. okt 2012

@lili007 ak mas pristup na net, ucet paypal sa da zriadit bez problemov 🙂 myslim, ze to bude dokonca jednoduchsie ako riesit objednavku cez niekoho ineho 🙂

matapeto81
5. nov 2012

Ahojte nakukla som do témy,lebo by som rada vydražila či kúpila zappíka cez ebaby,ale ako si vytvorím paypal?? 😀 😀 ked ja sa v tom nevyznám 😒 😒 dakujem pekne za odpovede

des_ire
7. dec 2012

ja vam objednam cez eBay aj poslem vramci Slovenska. viac info v sprave 🙂

sabinkaa
9. mar 2013

chcela som sa spýtať, že ked som sa zaregistrovala na paypale, a chcem si danu vec objednať, ako na to , nejak sa v tom moc nevyznam .... mozem mi to niekto popisať, a ešte jedna otazka, peniaze sa samé strhavaju z učtu či sa to musi poslat na dany učet ?? dakujem

nikoleta6452
10. mar 2013

och, to by aj mňa zaujímalo,

93majka
25. apr 2013

Ahojte,chcem sa spýtať kto objednáva často cez ebay,ja som ešte odtiaľ neobjednávala, ale pravdu povediac sa aj bojím objednať...Chcem sa spýtať kto by bol ochotný mi objednať šaty,doplatím naviac. Ďakujem

lucuska22
1. feb 2014

Baby nasla by som niekoho kto by mi nieco objednal ce ebay? Mne sa to neda a potrebjem len jednu vec samozrejme si zaplatim aj postu vsetko

Tu začni písať odpoveď...

Odošli