Odmieta spoločnú budúcnosť

mia091
9. okt 2017

Dobrý deň. Možno to sem nepatrí ale potrebujem sa vyrozprávať. S partnerom som 8 rokov,každý býva doma s rodičmi a to máme pred 30-kou. Stále som priateľovi hovorila aby sme sa osamostatnili,chcem sa o neho starať ja! Variť mu,prať,zehlit,porodit mu bábätko,byť dobrou matkou,ženou,gazdinkou...a tu je problém. O svadbe nechce ani počuť a na dieťa som podľa jeho slov ešte hlúpa. S priateľom sme sa konečne posunuli a rozhodli sa že ideme stavať. Tak som celá šťastná objednala katalógy s projektami,tešila sa ako malá že si spolu naplánujme svoj vysnivany dom. Išli sme za právnikom aby prichystal zmluvy. A tu nastáva problém. Nepraje si aby bolo moje meno na liste vlastníctva nakoľko on prispeje väčšou sumou peňazí na kúpu. Dokonca sa ma jeho rodina spýtala,či sa mi páči pozemok na ktorom ON bude stavať domček. Ženy poraďte,lebo ja som zúfalá. Doma to nemám najlepšie a keď som sa konečne tešila na niečo spoločné,kde sa budeme vracať z roboty tak sa to takto rúti. A pritom sme mali ukážkový vzťah. Veľmi sa tým trápim.

pribinak
10. okt 2017

@mia091 dievca zlate, tebe to stale nedopina? To, ze LEN teba nikde neuvádza znamená, ze raz ked sa rozídete/rozvediete, tak ty na nic nemas narok
Mozes sa súdiť s vysúdiť odrobinky .....

mihula
10. okt 2017

@deti95060810 zalubení chlapi po 8rokoch?Ved to ani nie je možne,už by v tom mali mat jasno.Tento evidentne ma,len jeho partnerka ma ruzove okuliare stale

deti95060810
10. okt 2017

@mihula ja to vidím skôr opačne....ona ešte ako tak - vie si s ním predstaviť budúcnosť, on len čaká na príležitosť, ak natrafí na nejakú mladšiu, krajšiu a pod. raz dva je pri druhej....😉

moonlight1210
11. okt 2017

@mia091 k tomu, ze zacal hovorit "my" a "nam": pekny pokrok.
Ale platny bude az ta uvedie na list vlastnictva k pozemku, aby si mala dovod investovat do vybavovania povoleni a stavby domu. A neskor zariadenia.
Ak teraz ti postaci, ze hovori "my" a "nam" a plati povodny plan, ze ta nikde neuvedie, tak len pochopil, ze bolo treba na teba najst nove zaklinadlo, aby si sa upokojila a prisposobila.

Slova totiz znesu vela, ale dolezite je, ako na ne nadvazuju ciny.

katarinamarkova
11. okt 2017

@mia091 fakt si si za 8r. nevšimla, že on s tebou do budúcnosti fakt neráta?
- ak chceš niekomu porodiť dieťa, nájdi si chlapa, čo ťa bude chcieť za partnerku ( teraz partneri nie ste, bývate každý inde a stretávate sa ako frajeri na strednej )
- ak chceš s niekým stavať dom, nájdi si chlapa, čo si ťa najprv zoberie za manželku, nemusíte potom riešiť koho, čoho....
- ak chceš partnera, manžela do života - nájdi si iného chlapa

katarinamarkova
11. okt 2017

@mia091 ,,Nehovorím že budem služka,len sa teším že budem mať vlastnú kuchyňu kde budem sama variť,,
ale ak nebudeš na LV, tak tá kuchyňa tvoja nebude!
....neviem, variť chlapovi v jeho kuchyni, chlapovi, ktorý si ma ani za ženu nechce po 8r. vziať....chlapovi, čo mi povie, že na deti som ešte hlúpa.....
ten čaj čo mi donesie do roboty keď som chorá by skončil asi inde ako v mojom žalúdku 🙂

mirro
14. okt 2017

Krutá realita,on Ťa neľúbi. Iba potrebuje. Ty si naivná a toto skončí riadnym prepleskom od života. Dobre ti tu kočky radia.
A dobrovoľne,za triezva mu ponúkaš plný servis,starať sa o neho? Waw. Trošku si uprac v hlave. Už zato,akú má mienku o tebe si zaslúži kopnúť do riti.

mia091
autor
13. nov 2017

Tak stačilo sa len poriadne porozprávať,povedať si čo nás štve a trapi....on mal niečo na srdci,ja tiež a už robíme na svojom pozemku 🙂

kompy
4. okt 2018

@mia091 Nemyslis vazne, ze ste mali ukazkovy vztah? Ved on s tebou vobec nerata! A to chces este nejakymi financiami prispievat do JEHO domu???? Zblaznila si sa? Odkopne ta a nielenze nebudes mat kde byvat, este tam aj pochovas svoje prachy, v zivote ich od neho neuvidis.
Rozid sa s nim, vztah s tymto vypocitavcom nema zmysel.

cacianka
4. okt 2018

@kompy no uz je tomu rok.mozno sa aj zobrali cakaju babo a vari vo svojej kuchyni a na svojich dverach ma zaveseny jesenny veniec