Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

melisska
17. sep 2008

Aduska aj ja Ti silneeeeeeee drzim palceky 😀
Ciky idem mrknut, ja sa bojim aby sme boli vporiadku aj my. 😀

melisska
17. sep 2008

Ciky je to nádhernéééééééééééééééééé, blahoželám ku krasnemu babetku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
17. sep 2008

Ciky napis mi prosim ta kedy si bola v 5tt-datum 😉 😵

cikyta
autor
17. sep 2008

Meliska 30.8.bol den ukončenia 5TT.

melisska
17. sep 2008

Dakujem Ciky a ja by som to uz chcela mat za sebou 😉 🙂

cikyta
autor
17. sep 2008

Co by si chcela mať za sebou?Teraz ťa čaká tvoj životný zázrak-buch buch buch!Tak sa teš a raduj!Určite bude všetko v poriadku.Uvidíš moja.Ten okamih nezabudneš-uvidíš!(Kedy ideš na to sono?Zabudam nejak) 🙂

melisska
17. sep 2008

Ciky do Car mi kázal Doki prist az 30.9. podla HCG, ale idem v piatok ku mojej Dr., lebo uz potrebujem predpisat lieky a myslim, ze mi bude robit UTZ.

cikyta
autor
17. sep 2008

AhaTak zajtra držím palce.Srdiečko už budeš mať,tak nech urobí UTZ.

ela304
17. sep 2008

ahojte baby, ciky gratulujem k dobrym spravam 🙂 🙂 🙂 dufam ze ta budem nasledovat. Mna stale znepokojuje spinenie, je sice slabucke ale je. Ked chodim tak hned spinim. No ale neda sa cely den lezat. musim chodit so psom von, tak neviem. Ozaj baby aj vas pobolievalo brucho ako na mrchu, myslela som ze to prejde. dufam ze bude v utorok vsetko Ok.

cikyta
autor
17. sep 2008

Ela ano.Bruško cítim aj ja.(A nielen to.Aj riťku.)Ale je to OK,tak klud.Bude dobré 😉

ela304
17. sep 2008

Som trochu vylakana, po zlej skusenosti. Este aj na koncert Madonny idem v utorok, cely zivot sa na to tesim a teraz sa budem bat ci si neposkodim aj tou cestou autom a tri hodiny stát. aj ked si myslim ze ak to ma byt tak to bude. 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulik30
17. sep 2008

ahojte optimistky......co je to tu , nejak prazdno 😕 😀
ciky.......tak uz bije srdiecko o 106................blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 krasne bambulka 😉
ela.......tebe tiez zo srdca blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam,nechces ist s tym spinenim radsej k dokimu, len pre istotu, moze sa ti iba cistit maternica, ale ja tak....budes spokojnejsia 😉

ela304
17. sep 2008

no neviem, vcera som bola na sone, dr.vravela ze je to v pohode, tak nevie, mozno ma aj podrazdila sonom. do utorku uz vydrzím 🙂 dufam

kukulik30
17. sep 2008

tak to je potom ok, ked ti vcera vravela dr 😉 oddychuj ak sa da 🙂

cikyta
autor
17. sep 2008

Zdravím svätku Kulkulíka.Takže nevestu si videla a zatial je spokojnosť.To som rada.Zajtra pôjdem na krv,či mám dobré živinky pre Silviu a obehnúť maraton po MT do Helíku skrz papiere.Aj ked 100%neviem čo to tá gynekologička chce,ale dúfam,že to zajtra vybavím,lebo najviac na svete čo nenávidím (po huspenine a trhanie zubov)je to,ked lietam busom v mrazivej zime. 😝

cikyta
autor
17. sep 2008

MELISKA,kto to tu vravel,že mám dostať ten balíček na gynde?Neviem sa rozpamätať.

kukulik30
17. sep 2008

ciky...ty nemas rada huspeninu?....ja milujem taketo nezdrave papanie , hlavne s cibulkou, ml. korenim a octom 😀 😝 mnam......az mi sliny vybehli 😀
nevesta sa mi zatial celkom pozdava, no uvidime...hehehe 😀

kukulik30
17. sep 2008

ja som ziadny balicek na gynde nedostala...ako to 😠 😀 dufam, ze budem coskoro tehu...

cikyta
autor
17. sep 2008

Lebo by sme mali dostať plný.Niekto len minerálku a nejajú koj.flašku a také vyrabované kufríky dostáva.A minule tu písala nejaká babula,že s tým robí a ak niektorá nedostaneme,máme jej povedať a oni si na gynek.posvietia.tak zato sa pýtam.Neviem,kde to v historii nájdem .teraz nemám čas.Už prišiel muž.

melisska
17. sep 2008

Ciky drzkaj mi palceky ,ale nie zajtra 😀 , ale pozajtra 😀 ne dala sestrička ten prenatalny box, aby ma potešila 😵 Boli v ňom časopisy-všetko o babetku a co nakupit, mami drink, mineralka, plienocka, cumlik, 😵

aduska222
17. sep 2008

Ahojte baby

tak podľa krvi je to egatívne. Síce mi tá baba na ruhej strane linky vravela, že podľa slizbice a neviem čoho to skôr vypadá nádejne, ale myslím, že krv je 100% ná. Vraj sa môže stať že ms nepríde a potom mám prísť.

melisska
17. sep 2008

Aduska este skus testik 😉

aduska222
17. sep 2008

meliska, myslím , že ak je krv neg, tak test by bol určite neg, krvné testy sú spoľahlivejšie. Ak ms nepríde do 5 dní, budem testovať a pojdem zas na krv, ale cítim, že to príde . Tá mrcha ! ! ! !

cikyta
autor
17. sep 2008

Veru aduska.Skús ten testík.Ani u Melisky nebola 2 krát dobrá krv.A to ti nekázali ešte prísť na krv?

melisska
17. sep 2008

No dievcata ja som strasne nahnevanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ked mi riaditel povedal, ze musi na moje miesto vyhlasit vyberove konanie ale nemoze, lebo ja som na PN a zmluvu mam na dobu neurčitú! Dufam, ze si ten zakon este poriadne precita 😠

aduska222
17. sep 2008

ciky, kázali prísť v prípade že ms nepríde do 5 dní
meliska, no toto? Veď môže zobrať babu na dobu určitú.

aduska222
17. sep 2008

meliska, ta si mala tiež neg krv? A na ktorý deň si ju mala poz?

cikyta
autor
17. sep 2008

Aduska a neskúšala si moč.test?

melisska
17. sep 2008

mala somkrv neg ale len V SNV prvy krat, ale test bol pozitivny aj dalsie testy, tak mi brali krv druhy a terti krat a bola pozitivna a najlepsie bola krv v CARe, tam som mala uz HCG 11360🙂

aduska222
17. sep 2008

čo je to SNV?
ciky robila som tet ale v nedeľu - bol neg