Čo vás robí šťastnými?

24. sep 2021

Kedy si poviete ze ste skutocne stastne. Co je to preco sa oplati zit a rano vstat ? S cim si robite radost? Ako zit v tomto svete a nezblaznit sa?

ivangeline
24. sep 2021

Ini ludia. ;)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adka176
24. sep 2021

Dobré vzťahy s inými ľuďmi...s rodinou, deťmi, priateľmi, kolegmi...

ckocka
24. sep 2021

V tomto krásnom počasí utiecť na pol dňa sama do lesa. Vrátim sa s úsmevom cez celú hubu, vyzerám asi trocha menej inteligentne, ale nemožem si pomocť.

zuzka38
24. sep 2021

byt vdacny za to co mam.. denne si najst nieco za co vdacna som, starat sa v prvom rade o seba az potom o druhych...

fadama
24. sep 2021

Za zdravého syna.. celkovo rodinu

abbey1
24. sep 2021

Rodina, cestovanie, moja práca a milión drobných maličkostí.

lvula
24. sep 2021

Spoločné chvíle (aj tie bežné aj menej bežné) s mojim manželom, predstava, že čoskoro snáď budeme úplná rodinka, že sa nám splní túžba o vlastnom domčeku a taký úplne bežný život, keď sme zdraví, spolu, žijeme náš život, plníme ho zážitkami, láskou.

Dnes ma najviac potešilo to, že manžel nám zarezervoval na prvé výročie svadby stôl v jednom krásnom hoteli, kde sme mali svadbu 😊

0silvia0
24. sep 2021

vnutorny pokoj v dusi..

levantine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lvula
24. sep 2021

@levantine toto sú za mňa tak prázdne teoretické reči, ktoré sa snažia pôsobiť strašne múdro, ale zároveň sú veľmi prázdne.... 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
24. sep 2021

Naozaj šťastná som z toho že mám zdravé deti.. naopak naozaj nešťastná som z toho že ini, mne blízki ľudia to šťastie nemaju...

miadi
24. sep 2021

Vsetko mozne 😀Hlavne deti Rodina .. vsetko stym spojene. Ze svieti slnko ze mala chodi so school bus v pohode. Ze ked dojde budeme mat piknik na verande.. vecer novy my little pony spolu kukneme. Ze dnes doviezli dalsi darcek vianocny .. kava .. ze sme zdravi.. ze v lete Snad dojdeme na Svk .. ze tento vikend pojdeme na tekvicovu farmu ..ze nie je lockdown.. ze nemam stres. Ze som urobila mnam apple pie . Proste kazdodenne malickosti rodinneho zivota.

autor
24. sep 2021

@miadi vsetko ta tak nadchne a potesi ? Toto som uz dlho nezazila tento pocit

sapetka
24. sep 2021

Moje dieta🥰moj manzel. To ze mozme byt spolu a ze sme zdravi. To mi staci ku stastiu. Vsetko ostatne su len prijemne bonusy

bloger
24. sep 2021

Ja som šťastný už len ked sa ráno zobudím, lebo to vnímam ako šancu byť lepší, viac mať rád ľudí okolo seba inak povedané rásť v láske to je šťastie

0silvia0
24. sep 2021

@lvula chcela som vediet co napisala @levantine, ale asi kvoli tebe to zmazala😔

autor
24. sep 2021

@bloger rast v laske ? To je pekne

a_adamcova
24. sep 2021

@ckocka Presne toto robím šťastnou aj mňa, minule som aj stromy objala, ešte aj muž na mňa pozrel divne 😂

autor
24. sep 2021

@a_adamcova a tak vam to pomoze ist do lesa ?

miadi
24. sep 2021

Ano vsetko aj take somarinky ako sezonne zdobenie okolo domu. Tesim sa na Halloween 🎃 koli detom 😇preco Ta nic netesi? Mas nejake realne trapenie v zivote ci len taku emocionalnu prazdnotu? Skus si viac vychutnavat malickosti a menej mysli na to co nemas alebo co nie je take ake by si chcela . Alebo ak sa da tak to zmen zariad si to aby to bolo ako ty chces.

lvula
24. sep 2021

@0silvia0 zmazala to ešte pred mojou reakciou (stačí si pozriet čas zmazania a čas mojej odpovede, takže som v tom nevinne a netreba ma hneď obvinovat).
Boli to slová, ze šťastie JE VEDOME ROZHODNUTIE v našej hlave a je len na nas, ci budeme šťastní. Ja s tym vyrokom nesúhlasím. Príde mi velmi plytký a povrchný. Nič nie je čiernobiele.

a_adamcova
24. sep 2021

Áno, neskutočne mi príroda pomáha. Aj keď som vyčerpaná, unavená, psychicky úplne naprd. Ak cítim stereotyp, alebo som stratila chuť od všetkého. Les, príroda, neskutočne ma robia šťastnou. A mojím snom je mať domček, chalúpku pri lese, to by bol doslova ideálny život pre mňa. Nič iné by som nepotrebovala.

katulkagajdos
24. sep 2021

Čaro všedných dni- s deťmi, s mužom na káve, niečo pekne si kúpiť, robiť radosť ľuďom, ktorých mám najradšej a pomôcť aj maličkosťami ľuďom okolo- známym aj neznámym 😉

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lvula
24. sep 2021

@viestta z časti ano, ale nie úplne. Takže ja sa s tym vyrokom nestototznujem, su to prázdne frazy. A kto potrebuje písať takéto frazy na otázku, kedy pociťuje šťastie, asi sam velmi to šťastie neciti.. (to je len moje zamyslenie)....

miadi
24. sep 2021

@lvula Mne to vobec nepride ako plytke a povrchne a to som zazila veci niekolko roznych co by inu osobu dohnali k psychickym problemom no Ja si vedome vyberam byt stastna.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lvula
24. sep 2021

@miadi každý ma pravo na vlastný názor, za mna sú to prázdne reči 🙂 nepotrebujem o tom ďalej diskutovat, len som odpovedala na otázku. Kludne môžete v tomto filozofovat bezo mna 🙂