Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

berni
1. aug 2008

ciky jooooooooooooj tak mi to musis odpustit, idem sa ja napapat aby mi bolo lepsie, lebo ten alkohol este furt koluje v mojich zilacch 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
1. aug 2008

No hej.Mám vajec a vajec,ale ešte niesu úplne zrelé.(cez 20 filíkov)Nedelu idem na sono a uvidím ako narástli a povedia mi,kedy idú von. 😉

lienocka235
1. aug 2008

tak budem na teba v nedelu mysliet.. nech pekne dozrievaju.. opatruj ich.. 🙂

cikyta
autor
1. aug 2008

No lienočka..tak dík. 😉 jáj berni..............aspon si sa poučila-piť s mierou!...Nie do kolien. 😀

berni
1. aug 2008

ciky no teraz holky si budu mysliet ze som alkacka 😀 😀 😀 😀 😀 ale musim im povedat, ze to nielen ja som sa opila ale a terezka, bay, ciky spolu so mnou a priznajte sa kto este? a to vsetkemu bola navine bay, bo ona miesala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alicag
1. aug 2008

Ale aj jaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 čaute pekny vikendik všetkym.

cikyta
autor
1. aug 2008

Ano-berni má pravdu....................................................................................................... 😎

v555
1. aug 2008

ahojte optimistky,konecne som sa sem dopracovala,dnesny den som mala super 🙂 stretla som sa s Kuspitkou/super baba 😉 /a co nevidim perfektna témička.Chybalo to tu,zas ti to vyslo Ciky 😕 😉

cikyta
autor
1. aug 2008

Ahoj Vladka!..................že ťa vítam!..........Kuspitka je super baba.Obaja sú zlatí s mužom.Aj ja som sa s nou stretla. 😉

v555
1. aug 2008

že Ti dakujem.........viem vravela mi,no my dve si dame stretko az v septembri,suhlasis? 😉

cikyta
autor
1. aug 2008

Ja+ty?.............. 😨 😨 😨 Fúúúúúúúúú....to si až z Lučenca?....Ale súhlasím 😉

v555
1. aug 2008

Ja a Ty,ale ja sa dotrepem az do Martina,ale az ked tam zacnem chodit trosku castejsie,no a tebe dobre padne trosku prechadzky aj s bobikom v brusku 😉 no nie??

cikyta
autor
1. aug 2008

Jáj v555...................tak teraz si ma rozosmiala..................Bodaj by.Ach jaj. 🙂 🙂 🙂

v555
1. aug 2008

som rada ze som ta rozosmiala,to som chcela 😉

cikyta
autor
1. aug 2008

v555 kto ťa mal...?

kuspitka
1. aug 2008

Ahojte.uz som tu konecen som papala bola som velmi hladna.

V555 aj ty si super babo mohli by sme aj naplanovat chatu spolu V555,ja,Cikyta 😀

v555
1. aug 2008

Nechapem Ciky kto ma mal mat.Myslis Krajka ci Gatovu?Ak myslis to,tak chodim ku obidvom ale castejsie ku Krajkovi.

v555
1. aug 2008

Kuspi to nie je zly napad,ale vies si predstavit 3 tehulky na jednej chate? 😀 Tu chatu by sme zjedli od zakladov 😀 😀 😀 😀 😀

kuspitka
1. aug 2008

V555 a naco mame manzelov preco bolo by to super mam jeden super napad pre na Heliosacky ak mi to vijde tak vam to poviem 😀 😎

v555
1. aug 2008

o.k. 😉

cikyta
autor
1. aug 2008

kuspi ahoj..............v téme snaž.+pokec 3 ťa dnes volali na chatu do Bojníc.........Pozri tam.

cikyta
autor
1. aug 2008

v555...................Kto ťa mal?..............že ťa za vrace zemiakov nepredal?...................(to sa hovorí takým,čo ťa "dostanú")

kuspitka
1. aug 2008

cikyta viem ale nic som nepochopila skoro.
v555 ved nieco vymyslime

cikyta
autor
1. aug 2008

Proste ťa volajú na chatu kuspit.

kuspitka
1. aug 2008

moj muz ma asi nepusti ☹

cikyta
autor
1. aug 2008

A ved si vravela,že chceš ísť.

kuspitka
1. aug 2008

nic som nevravela

v555 nevies kedy zacina ten autokros a nevies ci tam budú aj nejake skupiny?

v555
1. aug 2008

Kuspi,zacina okolo deviatej ale ci tam budu nejake skupiny to Ti neviem povedat.

cikyta
autor
1. aug 2008

kuspit...6 poschodí vyššie to píšeš! 🙂 🙂 🙂 ..................kriste,kde ste všetky?...........Už pôjdem...Muž sa sem tlačí. 😀

v555
1. aug 2008

Cikyta nepusti ho,tlač sa viac.Kto z koho.