Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

janula13
7. aug 2008

tak to stalo aj mne, ked sme mali prve vyrocie, ja neviem co to donho voslo, nahanal ma aj pät krat za den, ja uz som sa ani nevladala branit 😀 Fiii, to bol pamätny vikendik, doteraz spo 😀 minam

cikyta
autor
7. aug 2008

No toto.To si musela mať potom riadne bocianie hniezdo. 🙂

janula13
7. aug 2008

to bol priam medvedi pelech 😀 😀 😀

cikyta
autor
7. aug 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja mám teraz latovičie-nedotknutelné skoro až kamenné.

janula13
7. aug 2008

nooo bacha, aby si si uplne neodvykla ty lastovicka 😀 😀 😀

cikyta
autor
7. aug 2008

No veru.............je to celkom reálne.........!!!!!!!!! 😉 Ked ja sa tak bojím,že mi ho rozbije!......Momentálne som donho vrazila 40 000sk. 😀

mariettka27
7. aug 2008

čaute babky,môžem sa k vám na chvílku pridat? 😉

ciky,to fakt mali tie vitamíny taký účinok...A čo to ten tvoj drahý vlastne bral?

cikyta
autor
7. aug 2008

Ahpj marietka....Tie lieky nám odpuručili v Helíku.Stáli 632sk=120kapsul.A volali sa Tribulus-terrestris.Okrem toho,že to pomáha spermiám,tak to zvyšuje fyzickú+psychickú výkonnosť,robí to rýchly nárast svalovej hmoty a užívajú to aj športovci.Jedol k tomu aj vit.E+zinok,aby to bolo kompletné.(A o čosi to pomohlo.Zo 40%spermií bolo až 65%)

janula13
7. aug 2008

ciky, tak to vyzera pekne, to aby som zasla do lekarne aj ja 😀
tak to mas vzacne hniezdocko, to len tak ho nenechaj osidlovat, moje je len za par supov, zatial 😀 😀

mariettka27
7. aug 2008

no ja som to tam videla,na pulte v helíku majú také malé papieriky,tam bolo čosi také napísané.A to je na predpis,alebo sa to dá kúpit volne v lekárni? 🙂

ja som mojmu naordinovala zatial len cem m,lebo má problémy so srdiečkom a má vela liekov už aj tak... 😒

janula13
7. aug 2008

Inak dnes som v ramci potenia sa pozerala na Zone reality davali IVF, hm vyzeralo to ako IUI, tak sa uz zacinam na to tesit, vydrzat sa to da a ujali sa im dvojky 😀 😀 joooj, skoro som zaslzila 😀

mariettka27
7. aug 2008

janula,a ty chodíš tiež do helíku a ako ste daleko? 😉

cikyta
autor
7. aug 2008

marietka............Nieje to na predpis.Sú to len vitamíny a nie ťažké lieky.Ale v tvojom prípade to teda preber z lekárom,aj ked najviac nám pomohli v lekárni a popísali všetko k tomu.(Nikde sme to nemohli zohnať-jedine v tej lekárni pri Helíku)

mariettka27
7. aug 2008

hm,oni asi vedia prečo odporúčajú práve to....Ved dnes už je kopa takých podobných prípravkov na trhu...A permen od walmarku ste neskúšali niektorá?

cikyta
autor
7. aug 2008

janula...........aj ja som pozerala vela reportáži z IVF-ale v Amerike a velmi sa to nepodobalo tomuto tu.Tam to vyzeralo jednoduchšie a američanky to srdcervúcu všetko prežívali.Na rozdiel od nás.My sme silnejšie ženy.Všetko tomu nasvedčovalo. 🙂

mariettka27
7. aug 2008

inak ciky,ty píšeš dnom aj nocou?Ved si registrovaná ešte neskôr ako ja a máš už o 1300 príspevkov viac.... 😀 😀 😀
to kedy stíhaš?

mariettka27
7. aug 2008

a poznáš sa aj osobne s nejakými kočkami z MK?

cikyta
autor
7. aug 2008

marietka....Som na PN,deti nemám,ani náročného muža,tak mám časúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú. 😀 Ja vás tu strážim.Všetky

mariettka27
7. aug 2008

dobre vediet,že máme tu takého anjelika ako si ty... 😉
a smiem sa ta opýtat,že kolko máš rokov?-teda ak som sa ta to už niekedy nepýtala... 😅

cikyta
autor
7. aug 2008

Osobne len s kuspitkou,ale to sme sa len stretli.Inak s nikým.(Ale v práci mám pár kolegín,čo chodia do Helíku) 🙂 O bajočkom som v Helíku videla bejuli a ona mna.Ale neoslovili sme sa.

mariettka27
7. aug 2008

janula sa vyparila? 😕

janula13
7. aug 2008

marietka, moj prave dobral skatulku permenu, ale to je tak na 2tyzdne a nic, mal este horsi spg, pomalsie spermie, tak neviem, aj ked chut sa mu zvysila, alebo to len tak hra, aby ma pobavil 😀 prave sa mi priznal, ze to len hra 😀 😀 😀

mariettka27
7. aug 2008

to musí byt zaujímavé,stretnút sa so ženami,ktoré ta vedia pochopit lebo majú rovnaké trápenie... 😕

mariettka27
7. aug 2008

tak diky janulka za tip,tak asi radšej vsadím na ten tribulus-------inak to je nejaký odvar pomenovaný podla Tribulu z markízy? 😀 😀 😀

janula13
7. aug 2008

a povedal celkom zaujimavu vec, ze vtedy, ked mal lepsi spermiogram, ze vtedy tu nebola jeho mama, teda moja svokra a mozno to zabralo 😀 😀 😀 Vie nas oboch pekne stresovat, a vymysla si z nudy problemy, ktore realne nema a to netusi o nasich,lebo ju musime setrit, bosorka jedna sebecka...som zla, ale ulavilo sa mi 😀

cikyta
autor
7. aug 2008

No vidíš janula.............planý poplach.On to hrá.Chcel ťa len vyplašiť. 😠 Ked začal užívať lieky môj,tak po mesiaci mal horšie výsledky a po skoro 4 mesiacoch-super.Spermia z bunky po dospelosť rastie 72 dní,takže minimálne mesiac musí muž užívať vitamíny,aby bol riadny výsledok. 🙂 marietka.........že anjel...tak to hej 😀 Mám 29 rôčkov a v novembry(29.)budem mať tridsiatku-FU-Stará žena bude zo mna.Alebo budem práve v rozpuku? 😉

mariettka27
7. aug 2008

ja to vidím tiež na mužovi,stres robí divy.... ☹
je to ta najhoršia vec,ktorá sa nám deje,ovplyvnuje negatívne celý náš život... 😖
do plynovej komory s nou 😀 .

mariettka27
7. aug 2008

ty si novembrová?ja tiež 🙂
a jak stará?ja sa cítim furt na sedemnást... 😀

cikyta
autor
7. aug 2008

janula-stres je zabíjač spermií , tak to najskôr za to môže tá vaša"bosorka". 😉 marietka.....teraz je aj vela letákov a aj na nástenke na vitamíny....na P sa to začína.Vyšumelo mi to z hlavy.Je to najnovšie priamo na spermie urobené.

mariettka27
7. aug 2008

to je tým vekom asi...že ti to vyšumelo....mne už tiež kadečo vyšumí,už sa aj horšie pohybujem....a o trávení ani nehovorím... 😀 😀 😀