Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

zuzky1104
24. aug 2008

Ahojte dievcata 🙂 ,

cikytka, uz sa Ti to krati do zajtrasieho USG! Zajtra cakam na spravicky! Budes mat uz aj fotku? O ktorej ides?

janula13
24. aug 2008

ahojte babulky, tak mam docitane, co ste tu stvorili...teda, ja som mala rusny vikend, dnes som vstala o 10.30, hanba mi, ale konecne som sa vyhajala, absolvovala som 5navstev a este 3 ma cakaju, ale dnes nie, dnes chcem pokoj 😀 to som teda hostitelka 😝
Ciky, tak neviem sa vynadivat na tie tvoje testiky, uz sa tesim na IVF 😀 Chcem totiz dopadnut ako ty 😀 A vidis, neverila si mi, ked som ti pisala, ze daj na mna, ja som telepat a vestica profesionalka 😀 Hm, mohla som sa s tebou aspon o nieco stavit.Ale ved ani ja by som mne na tvojom mieste neverila 😀 😀 😀 Tak uz sa tesim na zajtra a tvoj triumf 😀

endzi30
24. aug 2008

Ahojte dievcence 🙂
Prehrabavam sa tu na fore uz par dni, presedela som tu dost hodin, tak sa zapajam aj ja. V septembri zacinam aj s IVF-ICSI, tak sem idem nacerpat energiu a silu a podporit sa navzajom.
Cikytke zo srdca blahozelam a of kooorz aj ostatnym snazilkam a cakatelkam drzim vseeetky prstiky na kladne vysledky.

dicinka1
24. aug 2008

ajoj enzi..aj ja idem v septembri na ivf..ale po 2.krat..preco idete vy?

janula13
24. aug 2008

Ahoj endzi, tak to budete mat prijemny adrenalin dufam 😀 my sa tiez uz chystame, ale nam este len schvaluju prvu ziadost, tak dufam, ze do mesiaca mi volaju z centra a potom sa uvidi v akom stadiu cyklu ma dostihne schvalena ziadost.Ty chodis kam do centra?

endzi30
24. aug 2008

dicinka + janulka
idem po prvy krat 😉
rozdiel je len v tom,ze ja som v zahranici, ale sranda je co tu citam nazvy vsetkych tych liekov a injekcii, tak sa volaju uplne rovnako, takze aspon sa mozeme porovnavat 🙂

no a preco sme sa na to dali?
moja polovicka uz bola raz zenata a kedze uz mal s exmanzelkou deti, tak si dal spravit vazektomiu.
ja som tu asi jediny takyto pripad na fore 🙂 nemam s kym porovnavat.

minuly mesiac sme boli na klinike (Holandsko) a robili mu MESA (injekcne odobratie spermii z vajka) a nasli mu tam par suhajov, takze tie su teraz zmrazene a teda teraz v septrembri cakame dokym mna nahormonuju atd. a dalsi postup taky ako u vas predpokladam.

najhorsie na celej veci je, ze tuto ich rec neovladam (len zaklady), takze cele to prebieha v anglictine, co tiez nie je na 100 percent, tak preto som zavitala medzi vas HOLCINY-MAMINY 🙂)

endzi30
24. aug 2008

a babenky to som vam este zabudla spomenut, ze viete co ma najviac desi?
to odobratie vajicok!!

na Slovensku to robia pod plnou narkozou, ale tu zaziva, zevraj mi daju len morfium (paaana beka) na utlmenie bolesti. sice ma teta DR. ukludnovala ze to nebude boliet, ale akosi tomu neverim, lebo moj gynekolog na SK mi povedal, ze to je bolest nahovado 😲 akoze ma potesil chalaniskko jeden 😀 sa mooooc tesim uz na to.
pozicali mi aj DVD ako prebieha cely proces a tie dve mamicky sa netvarili nejako ze by ich to voooovec nebolelo.

no ved uvidime, co by sme nevytrpeli pre babatenko, ze ano, napriek tomu bojim bojim

endzi30
24. aug 2008

dicinka, takze po 2.krat? a uz vies kedy zaciiinas pichat? 😀 😀 😀 😀 😀 a ak smiem byt drza, tak vy mate aky problemik? odpoved nie je nutna 😀 😀

janulik, tak to mozno zacneme vsetky spolocne 🙂

idem prave von, tak vecer som tu a snad budem mat co ciiiitkat

papa dievky

cikyta
autor
24. aug 2008

Ahojte všetky..........dici:Beriem utrogestan do pošvy-to je všetko.Ziadny duphason..........Všetkým rad radom držím palce na tohtoročné // palice jak svet!Ak tu bude ako myslím,zajtra vás zamorím dvojčiarkovým výrusom!..... 😀

janula13
24. aug 2008

endzi, ja to mam sice vsetko pred sebou a netusim kedy zacnem pichat, dufam ze uz v oktobri, ale co tu citam, zda sa mi, ze aj tu to robia sice nie v lokalke, ale v nejakej kratkej 10min narkoze...neboj sa toho, ja som to videla v TV, nejaky anglicky dokument a nevyzeralo to strasne, co potom porod? 😀 😀 😀 a reakcia je vzdy individualna a hlavne ze to trva chvilku, tak hadam to nevydrzime???To som zase mudra, uz sa vidim aka budem vytrasena, ked pride aj na mna 😀 😀 😀

janula13
24. aug 2008

ciky, tak na zajtra si nachystam vrece na tie vyrusiky...nejake si aj zmrazim do zasoby 😀 😀 😀 dufam ze nam odtialto nadobro nezmiznes a najdeme ta v len tehulkach 😉

cikyta
autor
24. aug 2008

Neboj janula................Nezdrhnem!..............To by mi srdce nedovolilo!

janula13
24. aug 2008

ved preto 😉

cikyta
autor
24. aug 2008

Ešte vyhrám večer 1 cenu v športke a ku šťastiu mi už absolútne nič nechýba!

janula13
24. aug 2008

ciky, ked ti zajtra potvrdia aj oficialne tehu ,tak ti naozaj nic nechyba, aj ked prasulky su vzdy dobra vec, hlavne ked nechybaju...tak to by ste konecne dokoncili tu kupelnu, nie?Moja mamina tiez sem tam tipuje a dufa ze vyhra a vzdy hovori, ze to pre nas, nech sa uz dozariadujeme...zlata je, ona stale mysli len na druhych...

cikyta
autor
24. aug 2008

Tan občas žič maminu!......... 😀 ...........Už to mám v albume! 😀 Moju večeru!

janula13
24. aug 2008

ciky, tak to mate vecere na mesiac...ficim, pa zatial...

cikyta
autor
24. aug 2008

To si dám len kúsok a zbytok do mraziaka............Tehulky by mali zjesť každý týžden 1 rybku,tak sa s mužom snažíme! 😀

melisska
24. aug 2008

Ciky krasna stuka, kto ju chytil? 🙂

dicinka1
24. aug 2008

enzi...moj manzel ma zly spermiogram....a preto nemozem otehotniet...po brani vitaminkov sa mu to zlepsilo...ale aj tak nedoslo k otehotneniu.... ☹ bola som aj na laparke..a nic mi nezistili... prve ivf +icsi sa nam nepodarilo...mala som 4 jajka..oplodnili ich vsetky 4....ale len 2 sa vyvijali...a tie 2 mi vlozili....a nic..sice sommala slabulinko dvihnuty tehotensky hormon,cize nieco sa tam dialo...ale asi sa prestalo vyvijat..v kutiku duse som verila,ze sa to podari..ale aj tak som vravela opak..bala som sa sklamania... ☹ a tak sa aj stalo.cize fakt psychika robi svoje...ale niekedy sa pesimizmu nemozem proste ubranit... ☹ zacinam pichat asi koncom tyzdna injekcie...neviem.,.zajtra budem volat dokymu..

ciky...drzkaj sa..zajtra ti budem drzat silno palceky...a nezabudni mi poslat okrem tehu vyrusiky cez ip..prosim ta....veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi ich teraz potrebujem...

cikyta
autor
24. aug 2008

Tak sa mávajte krásne.Ja sa na dnes s Vami lúčim.....Mám vás rada.....Meliska...zajtra čakám tvoj výsledok testíku!Nezabudni! 🙂 Dobrú nôcku!

zuzky1104
24. aug 2008

Dobru nocku cikytka a zajtra daj o sebe vediet! Drzim palce!

dicinka1
24. aug 2008

ciky ajoj..a hladkaj pekne bjusko..zajtra drzime vsetky palceky...

melisska
24. aug 2008

Ciky neviem ci si budem robit testik, dobru nocku 😉

dicinka1
24. aug 2008

dobru nocku baby.. 😉

zuzky1104
24. aug 2008

Dobru noc 😉

vika34
24. aug 2008

ahojte babenky,dnes som sa vraátila ZO SúSTREDKA,myslím na teba ciky na zajtrajší test,ja idem na prvý UTZ,tak dúfam ,že obe sem zajtra napíšeme dobré správy ,Dobrú noc

dicinka1
24. aug 2008

dobru viky

endzi30
24. aug 2008

Dobry vecer babulky😀
Ako vidim, vsetky uz asi odfukujete v postielke, ja sa tam tiez pomaly suchcem.

Janula, takze ratas ze az v oktobri? No to sa kludne moze stat aj mne, pretoze prvu injekciu si mam pichnut az 21DC, co sa pri mojej nepravidelnej mrske tiez moze stat ze zacnem az v oktobri 🙂 A k tomu odberu vajicok zaziva, no neviem, citim to budem urcite, akurat budem otapena, radsej by som mala celkovu anesteziu ci uz na 10 alebo 20 minut, ale proste o nicom nevies. Aspon jedna vyhoda je, ze bude moct byt pri mne moja polovicka 😎 Uz teraz mu odporucam dat ruku do sadry, lebo tie moje zaryte nechty v jeho ruke ... 😠
A porod? No ano, to je druha vec, tu budeme samozrejme rozoberat az ked ho budeme mat preco rozoberat 😀

Dicinka, takze pichanda zacne uz coskoro. Teraz ti to na 100pro vyjde, pretoze byvale embryjka uz maju tvoje brusko okukane, podaju spravu tym novym, ze vsetko je gooood, peliiisek vyhovujuci na zahniezdenie 😉 a kedze je to uz 2.IVF, uz vies co ta caka, budes urcite pokojnejsia a mysliet POZITIIIIVNE, ze?

No ja tu akosi moc mudrujem, ked este neviem o co ide!

Vsetkym zienkam tu prajem DOBRUU NOC a hooooodne malych kinderkov

moncika15
25. aug 2008

ahoj ciky 🙂 tak co? som na teba myslela na nocnej 😅