Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
7. sep 2008

Ahojte.Meliska,aj mne sa zdalo zo začiatku,že ma muž nechápe.Otehotnela som,den sa tešil a potom bol taký drzý na mna atd...Zdalo sa mi,že chce len sex a nič iné ani nemyslí.Len to ho trápi atd.No a ked prišiel z týždnovky,tak bol ako vymanený.A povedal:Pýtal som sa chlapov v robote-3 mesiace sa nemám o sex velmi pokúšať a ženy sú počas prvých 3 mesiacov tehotenstva také, ako pred menzesom-precitlivelé,uplakané a nervozne.(A mal pravdu.Teraz vidím ako ma toleruje a je úplne iný.)Len škoda,že mu to musia cudzí ludia povedať. 🙂

melisska
7. sep 2008

ciky a kto to povie mojmu???? 😀

cikyta
autor
7. sep 2008

No to je ťažko meliska.Nahovor nejakého jeho kamaráta,či by mu trochu nedohovoril,alebo mu to povedz rovno sama čo si myslíš. 🙂 Možno nevie,čo ťa trápi...

moncika15
7. sep 2008

spravte to ako ja:poslite mu clanok na mail 😀
ja ho tak pripravujem na spermiogram 😅 tie clanky su predsa odbornejsie,vysvetlia lepsie preco je to treba a posobia na psixyku 😉

scarlette
7. sep 2008

meliska alebo najdi nejaky clanok a nechaj aby si ho precital

moncika15
7. sep 2008

😀 scarlette
som nevedela ze si telepatka 😕

scarlette
7. sep 2008

mocika to vies tie internetove vlny mi idu cez oci k mozgu 😀

moncika15
7. sep 2008

😀 😀 😀 krasne si ma oslovila to uz si mohla rovno napisat mocka 😠

scarlette
7. sep 2008

jezis soryyyyyyyyy mi nejak utieklo pismenko ☹ prepaaaaac

moncika15
7. sep 2008

😀 neva zvykam si 😉

scarlette
7. sep 2008

dufam ze nie,,, toto bol preklep po veeeelmi dlhej dobe... ak neratam zmenenu klavesnicu 😅

moncika15
7. sep 2008

ja somsi raz zmenila klavesnicu na neviem aku a ani jedno pismenko nebolo na svojom miest 😅 tak som si pracne vypisala kde sa ake pismenko skryva a tak som pisala 😀 sice som jednu vetu pisala pol hodinu ale co nespravis zo zavyslosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

scarlette
7. sep 2008

to hej, moj muz ked bol sluzobne vo francuzku to bola sranda, kym mi napisal mail to bola cela vecnost, prave kvoli rozmiestneniu klavesnice, kedze tam mal nejaky sluzobny pc 😀

moncika15
7. sep 2008

😀
mna dokaze vseobecne pc pekne vytrapit 😅

scarlette
7. sep 2008

a v com?
mna obcas tiez ale ked ma pc nastve dam ho muzovi ze "na a toto mi nejde" 😀 pracuje v IT 😅

moncika15
7. sep 2008

no ved aj ja to tak riesim ale ked je priatl v polsku tak to je na mne 😅 siahodlhe rozhovory cestelefon alebo skype a aj tak nic sama nezmozem
minule som dokonca startovala zaxlastane auto cez telefonat do PL 😀

scarlette
7. sep 2008

??? ake auto preboha mate???

moncika15
7. sep 2008

fiat punto, ale podarilo sa mi ho zaxlastat a potrebovala som ist nutne do mesta,neostavalo nic ine ako vytocit priatelove polske cislo a riadit sa jeho radami 😀

scarlette
7. sep 2008

jaaaaj, ja som myslela ze uz nejaku starucku skodovku podla toho "zachlastat" 😀

moncika15
7. sep 2008

vies neskusena vodicka zaciatocnicka zaxlsta aj BMW 😀

melisska
8. sep 2008

Dobre ranko 🙂

este idem do postele, ale manzel vstaval do prace, tak som vstala aj ja 😀

cikyta
autor
8. sep 2008

Dobre ránko.Svoje prvé ranné "šablovanie"mám za sebou a cítim,že nie posledné. 😝 😔

kukulik30
8. sep 2008

dobre ranko optimistky 😵
ciky....noooo...uz to zacina....veru nic prijemne, ale pocula som, ze ak je nastavajucej mamine zle, tak je velmi dobre babatku 😉 takze aspon to ta moze tesit 😀

cikyta
autor
8. sep 2008

No uvidíme.Len nech mu je dobre.A to som sama celý týžden doma.Vlastne so psom. ☹

kukulik30
8. sep 2008

hmmmy....ciky....tak to ti nezavidim.....a to tvoj drahy stale robi tyzdnovky? asi ano, vsak? prid ku mne 😀

cikyta
autor
8. sep 2008

Robil tak raz za rok týždnovku.Teraz ako zákon schválnosti sa s tými týždnovkami roztrhlo vrece...On zato nemôže.Je to blbá náhoda.

kukulik30
8. sep 2008

jasne, ze to nie je jehovina a zarabam korunky treba, clovek si velmi nenavybera 😒 moj manzel robi od rana do vecera a tiez som nespokojna, lebo je malo doma..... ale aspon kazdy vecer pride, takze mozem byt v podstate rada, nie? 😅

melisska
8. sep 2008

Ciky, moéja naozaj je babetku dobre, mne je len zle a musim sa ist najest, alebo pit vodu 😝

cikyta
autor
8. sep 2008

No ano.Tak ja idem....musím niečo robiť,aj ked cítim , že najviac dnes porobím na WC. ☹

moncika15
8. sep 2008

dobre ranko 🙂
ooo ciky co ti len poradit. mam uz jednu kamosku v 11tt a ta grcka hadam od ovulky 😒
to babo da ozaj zabrat 😕
hmm a co mam hovorit ja ked mam draheho 2tyzdne v zahranici potom 2 dni doma a tak stale dokola 😔