Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
24. jún 2010

jeminenko to bude vazne napinave a chudak 😅 ☹

tamka84
24. jún 2010

no už ani moc nie keď vieme že zomrie. 😅

helenkasabinka
24. jún 2010

@tamka84 ved hej ale aj tak budeme tu scenku pozerat ako na ihlach 😀 teda aspon ja ano 😀

mimikyky
24. jún 2010

ordiška na september sa už veselo natáča ďalej, išla som minule okolo, len som nemala čas ísť ich vyšpehovať čo sa deje 😀 😀 😀 ale keď niečo vyšpehujeme, dám echo 😉

a Mašťo včera natáčal v Ba ten nový seriál, pred dcérinou školou, a vraj bol totáč blééé s tou bradou, doslova mi povedala večer do telefonu : mamina, ke´d natáčal ordišku pred našim domom, bol takýýýý fešák, a teraz s tou bredou ako doktor v novom seriály, blééé 😀 😀 😀 a to má mladá 13násť 😀 😀 😀

sindy199
24. jún 2010

Ale Tomáš bol tuším aj pred dvoma rokmi takto zarastený kvôli divadelnej hre 😉 Mne sa zdá, že tie časti čo bude mať v Ordinácii tú nehodu asi posunuli na september, lebo žeby už dnes? 😕

helenkasabinka
24. jún 2010

sindy v ukazke bolo,ze isiel na motorke a ze zuza ho videla a ze vraj havaroval a zuza malemu alexovi rychlo chytila oci 😅

sindy199
24. jún 2010

Aha, takže tak to bude 😒 upútavku som akosi nepostrehla 😅

helenkasabinka
24. jún 2010

@sindy199 ani ale mojej mamine to vravela jej kolegina,ze ona videla uputavku tak vazne neviem 😅

iwusska
24. jún 2010

baby a ako viete, ze Mastalir zomrie, v tom nicku co sem hodila Katulka sa pise: „Tomáš Maštalír sa objaví aj v jesennej sérii. Stihne doriešiť plánovanú svadbu so seriálovou partnerkou v podaní Sone Norisovej.“

helenkasabinka
24. jún 2010

@iwusska tak to ma teda zarazila 😅 😀

strelka11
24. jún 2010

no dneska sa vsetko dozvieme,ale myslim si ze to nechaju otvorene,ze tou nehodou sa skonci tato jarna epizoda a nechaju divacky pekne pockat az do septembra 😉

cica13
24. jún 2010

...ale ved ja to do septembra nevydrziiiiiim ☹ 😀

strelka11
24. jún 2010

no a to urcite nezacnu hned prvy septembrovy tyzden vysielat nove casti,urcite si daju na cas 😠 😉

bzuco
24. jún 2010

strelka - no najskôr okolo 20. sept. začnú jesennú seriu 😝

helenkasabinka
24. jún 2010

no a uz ordinujeme 😀

nadhera
24. jún 2010

..nadmerna zataz pri cviceni... 😀 😀 😀

a tie studiove vtaciky stebocu o dusu

marcca
24. jún 2010

no a sme doordinovali 😖 ...a som presne vedela, že to nechajú takto otvorené, aby sme aj v septembri alebo kedy znova kukali... 🙄 🙄

adrolka
24. jún 2010

dobre vybratá pieseň na koniec..angel in my heart- rolling stones....

tamka84
24. jún 2010

no inak aj ja som vám písala, že sa má Maštalír objaviť v jesennej sérii, ale hneď ma tu niekto zrušil, že nie, tak som sa nechcela hádať, ale dúfam že to nejak dotiahnu dokonca, a nezačne sa jesenná séria pohrebom... ☹

nadhera
25. jún 2010

zacnu asi AROm, vieme, ze mastalir "zomrie" a lucia?

iwusska
25. jún 2010

nadhera a odkial "viete" ze Mastalir zomrie? Mozno sa fakt so Zuzanou zoberu a odidu do Kanady za Jurickovcami...ja by som radsej brala takuto verziu 😵

adrolka
25. jún 2010

baby, ale ved juríčkovci sa majú vracať na jeseň z kanady..... 😀

helenkasabinka
25. jún 2010

no akoze to ako skoncilo ma zarazilo,no mohli to nejak lepsie ukoncit a nenechat to otvorene 😅

strelka11
25. jún 2010

@bzuco tiez si myslim,ze to bude skor ku koncu septembra,lebo aj minuly rok to tak bolo,no ved co sa budu ponahlat,aj ked nove casti uz maju predtocene 😒

helenkasabinka
25. jún 2010

takze akoze zomrel? a aj ho tam ozivovali ako to je na tom obrazku?to som asi prehliadla 😅

tamka84
25. jún 2010

zas ale kuknite kto to píše...čas...tak čo len bulvár môže vedieť. Podľa mňa sú to len ich dohady. Neviem, či vôbec spomínaný bulvár napísal niečo čo je pravdivé

helenkasabinka
25. jún 2010

o jeho skutocnych nehodach pisali pravdu len ktozvie,ci o filme pisali.....no uvidime v septembri 😀

sjuzi
25. jún 2010

Len som to sem skopčila, lebo som na to narazila... ale zas tie fotky... 😕

helenkasabinka
25. jún 2010

@sjuzi suhlasim,ved to sa cudujem,ze ci ho ozivovali? musim si kuk archiv 🙂