Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

tanitta
8. mar 2011

tak ako som sa kedysi nemohla odtrhnut od ordinacie tak v poslednom case mi nerobi problem ist okupat psa a onic nepridem..... 😝 😝

pipka
8. mar 2011

a co sa vlastne dnes udialo...nejako som nestihala detailne sledovat 😒
ci nic? 😀 o nic som neprisla? 😕 😅 😀

sstefi
9. mar 2011

o nič pipka, fakt 😅 😀

tamka84
10. mar 2011

to čo sa skončila ordinácia, či prečo išli na konci normálne titulky , ako keď sa končí séria???? 😲

pipka
10. mar 2011

@tamka84 akurat sme sa doma nad tym pozastavili, ze co to boli za titulky 😕
a ani ukazky z dalsej casti tusim nedali 😕 😅

lussy23
11. mar 2011

mne sa tie titulky zdali tiež divné 😲 Stala sa tam síce vážnna vec, ale nie naozaj, tak nechápem

kukulka21
11. mar 2011

to nechapem ani..........ale cela ordinacia je len o rozvode Kalmanovcov ani uz neukazuju Slavika s Editkou len kalmana lauru burgera sem tam sa tam objavi mastniak.. 😒 ale ten kubovec s tou babou co ma sandokana tak sa spolu hodia on sisi ona tiez 🙂

pipka
11. mar 2011

@kukulka21 no veru tí sa dlho hladali az sa nasli 😀 😀 😀 rovny rovneho si hlada 😀 😅

no ved Nora by mala teraz po tej nehode oslepnut nie? 😕 aspon tak som citala...ze sa postupne potom vytrati zo serialu...teda obcas sa asi objavi, ale velmi sporadicky 😉

no o ordinacii uz snad 10 dielov nepadlo ani slovo...kto vie, co je s doktorom slavikom, jeho editkou a hlavne pacientkami ☹ a ved Lubosko nebyval u slavikovcov? ci ten kde teraz vlastne byva? 😕 😒

kukulka21
17. mar 2011

No som zvedava o čom bude teraz ordinacia 😉...

marcovka
17. mar 2011

ja som nejak sklamana s ordinacii ☹ 😝 a Kalmanova je už trááááááááápna 😠

marcovka
18. mar 2011

ahojte baby,kde ste ??, 😕 pozeram že nikto nepiše dojmi,akurat Kamila bodovala inak nič važne sa neudialo nuda 😝 ani vas to tušim nebavi čo ste prešli na šeherezadu 😀

zuzanakarolinka
18. mar 2011

ja pozerám, ale akosi nič moc

pipka
18. mar 2011

ja som vcera nebola doma, tak som nevidela 😒 zhrnte mi strucne dej, co sa stalo 😅

ale nie, ze mi zas napisete ze nic 😀 😀 😀

bzuco
18. mar 2011

kamila stratila alebo jej niekto ukradol kľúče od sesterne a nenahlásila to vedeniu- niekto im tam pokradol lieky, takže prúser pre kamilu....hľadala pochopenie u petra, no ten jej má plné zuby, takže to nerieši (nedvíha telefon a pod.)

nora je slepá, začala sa opúšťať, no dr. jej povedala, že deti a stano ju potrebujú a nech bojuje....boli ju pozrieť už aj deti so stanom, nádej svitá v operácii - info a nej dal Kraus Stanovi - dal mu prečítať nejaký odborný článok o podobnej úspešnej operácii

ten právnik, čo zastupuje kalmanovú prišiel do nemocnice so ženou, ktorá umiera na rakovinu (hrá ju andy timková) a prišli žiadať o zvýšené dávky liekov,nakoľko trpí silnými bolesťami

vyzerá to tak, že zlodejom je práve právnik, nakoľko povedal kalmanovi pri súkromnom rozhovore, že on vie morfium zohnať a od neho chce len to, aby ho pichol jeho žene - s čím kalman nesúhlasil, lebo zvýšené dávky môžu naordinovať len ak pacienta hospitalizujú, no oni obaja nechcú, aby žena ostala v nemocnici, nakoľko jej už neostáva veľa času - chcú stráviť posledné dni ako rodina

@pipka

pipka
18. mar 2011

@bzuco fiiiha, no dakujem 😉 tak to som teda zvedava, ci ten pravnik v tom ma prsty 😕
nakoniec sa da na kalmanovu stranu a kalmanke vezmu deti , nie?😅 😝

pipka
18. mar 2011

a doktor slavik, editka, majka...stale nic? stale o ordinacii a ruzovej zahrade ani slovo? 😕 ☹

bzuco
18. mar 2011

@pipka
za tými sa zľahla zem 😖

marcovka
18. mar 2011

@pipka presne aj mne chybaju ☹

pipka
22. mar 2011

fuuu, no ale sa nam to tam zamotalo, tak to som teda zvedava, ci lubosko tomu Steinerovi s morfiom pomoze alebo nie 😅 😒
inak ja si stale myslim, ze v kradezi bude zamotany fabian a ze sa tak nenapadne bude chciet zbavit Dr. Krausa 😕 😖 ved on je nanho stale vysadeny, nie?

inak sme dnes doma skonstatovali, ze najlepsi herci v ordinacii su male deti 😀 tie hraju ukazkovo 😀 😀 😉

pipka
22. mar 2011

@marcovka ale teraz v ukazke bol na stvrtok doktor slavik, tak zase po dlhom case uvidime aspon zaber z ordinacie 😅 😵

marcovka
23. mar 2011

@pipka jej tak sa tešim,že konečne bude doktor slavik akurat koniec som nevidela no nemam nervy na tie reklamy 😠 ta že Steiner nema v tom prsty ? Kamila jak dopadla ozval sa jej Peter?oni su tiež dvaja podareny 😀

pipka
23. mar 2011

@marcovka ozval sa jej aj dosiel domov, ale sa akurat pohadali tak sa zase odul a odisiel k mame do vily 😀 😀 😀

marcovka
23. mar 2011

@pipka tak jej treba,lebo Kamila stale huči na toho Petra on je podla mna zlaty 😀 no až na niektore prešlapy 😕

vieraj
23. mar 2011

podla mna lieky ukradol fabian, lebo chce, aby to bolo na Krausa...nechame s prekvapit.chudak Stano, ten ma toho ale vela...

pipka
23. mar 2011

no stano ma toho dost, ale presne jak povedala vtipne Lucia, ze ma o dve cinnosti viac a uz nestiha 😅 odviezt maleho k opatrovatelke a malu do skoly a uz nestihol doma upratat 😝 😅 co zena by este aj napiekla 😀

bzuco
23. mar 2011

zajtra

„Nešťastné konce“
Medik Ľubo je prvýkrát v živote postavený pred ťažkú dilemu. Právnik Steiner ho žiada, aby pomohol jeho ťažko chorej žene pichnúť morfiové injekcie. Ľubovo svedomie tak bojuje s jeho lekárskou morálkou...
Vzťah Mariky Bubnovskej a Kubovca sa zrazu zmení na kriminálku. Kubovec unesie Marikinho psa a odmieta ho vrátiť.
Kalmanová naplno nasmeruje ženské zbrane na svoj nový objekt – medika Sama. Samo je z nej úplne namäkko, ale zavŕšenie flirtu prekazí osoba, ktorej sa zľakne aj neohroziteľná Kalmanová...

v utorok

Hraj fér!“
Primára Kalmana v rámci rozvodového konania navštívi sociálna pracovníčka. Dozvie sa od nej o svojej žene a deťoch informácie, ktoré zásadne zmenia jeho víziu o rozvodovej dohode.
Peter a Lucia žijú spolu u mamy vo vile a istým spôsobom sú šťastní. Ema Vašková však tuší, že táto veku neprimeraná idyla nemôže trvať dlho a kdesi v ich vnútri to vrie.
Ivan Kubovec a Marika so psíkom Sandokanom zažívajú obdobie zdanlivej harmónie, až kým si Marika neuvedomí, že Kubovec svoju lásku k pani Zlatke vôbec nefinguje.

vo štvrtok
„Na mizine“
Štefan Burger v banke zistí, že sa topí v dlhoch a namiesto prispievania na Jakubka musí riešiť otázku vlastného prežitia. Súrne potrebuje niekoho, kto mu požičia nemalú sumu...
Nora veľmi zle znáša svoju slepotu a odlúčenie od rodiny. Prognózy ohľadom zlepšenia jej zraku sú síce priaznivé, Nora ale už stráca nádej, že ešte niekedy uvidí svojich blízkych.
Puškáč, Belovič a Steiner potrebujú k zavŕšeniu nekalého obchodu s pozemkami podpis Puškáčovej ženy. Puškáčová nečakane reaguje inak, ako si predstavovali - nenechá sa len tak manipulovať.

pipka
23. mar 2011

@bzuco a kto je Puškáč? 😕 kto ho hra? nejak som mimo 😅 😒

bzuco
23. mar 2011

@pipka
to by mal byť Cinkota - zuzanin milenec

pipka
23. mar 2011

@bzuco jaaaaj, jasne, uz viem 😉 sak ja ho v tom seriali ani nevnimam pod menom jeho postavy, len ako Cinkiho 😅 😝 😀

marcovka
24. mar 2011

Puškačova to nieje ta nova sexica 😀 čitala som na nete,že zase ma príst nejaka nova herečka a všetkych ohúúúri 😀