Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Organizuje sa hromadný sexy víkend. Kto sa pridá?

amulienka
11. okt 2012

Ahojte. Organizujeme hromadný sexivíkend, to znamená, že čo najviac žien z Modrého koníka počas tohto nasledujúceho víkendu bude sexovať, čo to dá. Keď nás už tí chlapi tak zanedbávajú a dovolia, aby sme sa tu vadili a škriepili za doslova bodku, čiarku a bodkočiarku, tak im to pekne vrátime a nedáme im celý víkend dýchať. Kto ide s nami do toho? (dúfam, že všetky nicky so statusom Snažíme sa otehotnieť tu uvidím! ;) ) A keď už je to otázka, tak sa ešte spýtam, čo majú Vaše polovičky najradšej? Sexi body, nohavičky, lodičky, podväzky alebo netreba nič? Ani taneček? 😀

prahaxx
11. okt 2012

🙂

lenka_b
11. okt 2012

Tak toto je super 😀

titulienka
11. okt 2012

😀 😀 😀

lea1333
11. okt 2012

😀 umrela som ja ze zase aky uchylak tu vypisuje!!!!ked ze uz muza nemam odpoved na otazku je ze ked bol tak mal rad podvezky 🙂

cmulinko
11. okt 2012

pri tejto otazke ma napada jeden z mojich oblubenych vtipov.Dvaja kamarati s manzelkami sa dohodnu,ze si vymneia partnerov na jednu prilezitost...po 3 hodinovom brutalne dobrom sexe sa jeden z nich ozve...vies co?...Dajme si pauzu a podme sa kuknut co robia tie nase zeny 😀 😀 😀

dasiacik
11. okt 2012

Ja sa pridávam 🙂 Aj keď nám to asi bude prd platné,keďže plodné dni mi už skončili :(
A k druhej časti otázky môžem napísať len toľko,že môj má rád mňa,celú celučičkú,takže je mu úplne jedno čo mám na sebe.Ale,najradšej nič 🙂

zlatovlaska123
11. okt 2012

😀 😀 😀

lucka1987
11. okt 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 umrem.. dnes to dobre zacina 😀 😀 😀 😀 😀
presexovany vikend ok . 😉 a co sa tyka oblecka.. hmm tak su to v prvom rade satenove kosielky, potom korzety s krajkovymi nohavickami... lodicky nee, a tanecek obcas 😉

baramborka
11. okt 2012

tak nato, aby som tento vikend sexovala, nepotrebujem ist na neaky hromadny výletík 🙂 stačí mi aj moj muž 😀

natal12
11. okt 2012

zas nejaky uchyl a sak este neni piatok :D :D :D

buffinko
11. okt 2012

jáááj baby, zakladateľka neorganizuje výlet - každý bude sexovať doma 😀 😀 😀
košieľky, podväzky a taneček má môj veľmi rád 😀 i keď priznávam odkedy máme deti sexovanie s podobným oživením už u nás nie je veru 😝

abbey1
11. okt 2012

Súhlasím. Ale kto mi dodá partnera? Môj bude v práci. 😀

nanulik
11. okt 2012

no éééšte že sem moj nechodí, ten by ma hned nahováral😀 ja som rada ked mám chvílku klud 😀. a to sexy prádielko? jemu je to jedno hlavne aby to nebolo na mne :D

nikolka2
11. okt 2012

Mozem zobrat aj kamosky ???????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drnduliak
11. okt 2012

😀 idem do tohooo 😉

lucia20
11. okt 2012

100 bodova otazka..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nicky182
11. okt 2012

po dlhooom case zaujimava tema 😀 😀 😀 cez vikend cestujeme na svadbu, takze sex cely vikend asi nehrozi ... 😠 u nas oblecko uz nefici, manzel je najradsej ked nemam na sebe nic 😀

raza
12. okt 2012

jáááj, že aký dobrý nápad!!! 😀 ale pre tento víkend úúúplne nevyhovujúce, možno, keby ste to preložili 😀 😀 😀
som taká chorá, chrchlem, nos celý červený, stále sniakam... teplota, teplé pyžamo a hrubé ponožky.... no, na sex nemám ani pomyslenie.. a muž pri pohlade na mňa si tiež nie 😅 najhoršie je, že asi mám akurát plodné d

ivett1
12. okt 2012

jaááááj, aká dobrá téma🙂... sakra, pred takými 7 rokmi to bola u nás bežná realita 😀 😵 ...
baby, nebláznite, konečne som sa chcela cez víkend vyspať ... celý deň budeme robiť našim dvom náročným ratolestiam "animátorov" (ako obvykle cez víkend) a večer určite obaja "odkvecneme" do postele ... a tajne dúfam, že budem mať v noci konečne kľud a nie tak, ako skoro každú noc v poslednom čase... zobudí ma jemné štuchanie do nohy, asi predsa len bude nejaké to ťuťu - muťu ...a keď konečne zaostrím v tme, tak zistím, že to sa práve jedno z našich detí "uhniezďuje" vedľa mňa a jasné, že o chvíľu je tu aj druhé, lebo sa zobudí a ide skontrolovať situáciu... tak, užite si sexi víkend, kým sa dá😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli