Osamelá päťdesiatnička. Asi nie som sama?

nezabudka13
23. nov 2009

😢 mam nieco cez 50 dve dospele deti dceru a syna.dcerka je vydata ma 5 rocneho syna byva v zahranici.syn je slobodny byva so mnou v rod. dome.obaja sme nastastie zamestnany.syn ma pohyblivu prac. dobu v lete aj do 20 h.po prichode z prace sa doma zdrzi tak pol hod. alebo hodinu a ide von za kamaratmi a ja som cele poobedie ivecer sama doma .zabudla som napisat ze som vdova.cez letne mesiace mi to as tak nevadi vtedy je praca na zahrade a tu samotu si as tak neuvedomujem horsie to je uz teras ked su vecery dlhe v telke toho vela nieje tak si tu samotu viac uvedomujem.s dcerkou si sice kazdy den volame ale to je tak na pol hodinku alebo na hodinku.a naviac ak je taketo smutne pocasie ako teras je to o to deprimujucejsie 😒 asi som neni sama???????

tatolu
1. feb 2011

@petrahy Peti, dáva sa aj 3 Eur na hodinu 😔 , ale aj viac 😔 , na také akože neodborné varovanie 😔
Keď to tak čítam, tak je to viac ako dostane ten môj 😕 😀 😀 - ten má 2 Eur na hod. 🤐

milocka29
4. feb 2011

@petrahy Veronike prajem vsetko najlepsie k dnesnym meninam, hlavne vela zdravia, stastia, lasky a uspechov a posielam jej aj pusinku, ktoru jej da mamka 🙂 My sme zase chory 😒 , ja aj Simonko. Sople, kasel. Ked Simonka dcera odhlasovala rano zo skolky, tak ucitelka jej povedala ze ma iba 4 deti. A to som si naivne myslela ze uz nas to obide, kedze ja nezvyknem byt chora a teraz uz druhy krat za sebou.
@tatolu to si podnikatelia robia srandu, ked si myslia ze chlap z toho ma uzivit rodinu? Ale bohuzial je to tak a ako petra pise, najlepsie by bolo aby v praci bol od rana do vecera. Tiez som to zazila na vlastnej kozi a to som bola kancelarska krysa 😀 , ale koniec pracovnej doby bol neznamy pojem 😠 .

tatolu
4. feb 2011

@petrahy Peti aj ja sa pripájam ku gratuláciám 😉 Veľa šťastia, zdravia, lásky, veľa kamarátiek a veľa dobrých výsledkov v škole.
@milocka29 No drahý sa rozhodol, že je to málo. Pán totiž nedával ani príplatky za nočnú a sviatky. Takže ostáva doma na podpore. Bude čakať na lepšiu ponuku - pravdaže z BSB 😒

petrahy
4. feb 2011

milocka dakujem za veronku ale pozrite si pas ci tam este neni nejaka ina zmena 😉

petrahy
4. feb 2011

tatolu tiez dakujem piseme skoro naraz 😀

tatolu
4. feb 2011

@petrahy Peti, pas som si pozrela, keď som si všimla Miločkinu gratuláciu, ale riadok nad tým som si nevšimla ☹ , no čo, idem si kúpiť škulky 😉 😀
Týmto teda gratulujem aj Matúškovi k narodkám a jemu prajem to isté ako Veronike, ibaže na kamarátky má ešte čas, nech má radšej veľa kamarátov 😉
To ako sa Ti podarilo porodiť na jej meniny? To musela mať veľká sestrička vtedy radosť 😵

tatolu
4. feb 2011

@petrahy 😀 😀 😀 😀

petrahy
4. feb 2011

tatolu 😀 no ono je to komplikovanejsie mal byt 😀 v januari ale nechcelo sa mu a dokttor sa rozhodol ze ked nepojde sam tak stvrteho cisarak a v ten den sme dostali aj kluky od najomneho bytu takze som z porodnice isla do noveho 😉
a Veronka ta sa narodila 11 septembra 2001 takze tiz zaujimavy datum.

tatolu
4. feb 2011

@petrahy Tí chlapi 😠 ani len na tento svet sa im nechce 😉 😀 😀

tatolu
4. feb 2011

Idem sa trošku poučiť 😒

petrahy
4. feb 2011

tatolu Misko isiel o dva tyzdne skorej lebo by som asi ja neprezila alebo on 😒 tak sa narodil skorej za ppomoci doktorov a aj tak bol z neho valibuk 4400 a 50 😉

milocka29
4. feb 2011

@petrahy prepac, ze ja aj mam skulky ale ja som veru pas len skontrolovala, ze sa nemylim a mas Veroniku a jasnacka ze aj Matuskovi gratulujem ku krasnym narodeninam a tiez mu prajem vsetko po com jeho srdiecko tuzi, ale len v ramci rodicovskych moznosti. Tatolu dobre sa rozhodol manzel, ved to je skoro na pokrytie cestovneho a stravy a praca za Pan Boh zaplat 😒 .

petrahy
5. feb 2011

milocka to si clovek vsimnut nemusi ale ked si si overovala ze ci Veronka tak veru vsimnut si si mohla 😀 😉 ale v pohode dnes ideme na maskarak a zajtra poobede mensia oslava a potom do nocnej 😝

petrahy
5. feb 2011

ak Vam vyjde čas pridala som dnes foto z plesu

tatolu
5. feb 2011

Peti, krásne fotky 😵 a na tej poslednej si Ty? Lebo tam nevidím blonďatú hlavu 😵 Alebo Ty si iba fotila?

petrahy
5. feb 2011

tatolu ja som fotila a pravdupovediac netusim kdo je s detmi 🤐 a kedze sme chceli zajtra upiect tortu uz mame napečené 😀

milocka29
5. feb 2011

@petrahy tak este raz gratulujem k 1 cene, ktora urcite velmi potesila a naviac sa Vam aj super hodi a je krasna. Aj Simonko bol velmi spokojny so svojou maskou, lebo nikto viac z celej skolky takuto nemal.

milocka29
5. feb 2011

Aj my mame dnes doma krasnu torticku, ktoru som ale nepiekla ja ale dcera ju objednala u jednej super sikovnej nevyucenej cukrarky ktoru sme objavili cez facebook. Zajtra ideme na navstevu ku mojej krstnej dcere, ktorej sa narodil 2 chlapcek. Ak ste niektora na facebooku tak tam je ako 115 pod nickom Jankine torty. Dufam ze ju nezabudneme aj doma odfotit.

tatolu
5. feb 2011

toto je tá fotka - čo Miločka objednala 😉 - teda ukážka od tej panej - naozaj krásna 😵 😵 😵 😵

tatolu
5. feb 2011

riadny preklep: namiesto "fotka" mala byť torta 😉 😀 😀 😀

petrahy
6. feb 2011

tatolu 😀 😀 😀 tá torta je náááádhernááááááááá 😉 😉 😉

tatolu
6. feb 2011

No niektoré žienky majú naozaj taký dar, že nemusia byť ani vyučené, a vedia niektoré veci urobiť tak nádherne 😉

milocka29
6. feb 2011

@tatolu dakujem za pridanie fotky, to ma nenapadlo pridat takto, ale to uz ide s vekom 😀. Aj obdarovanym sa velmi pacila a je aj vyborna, chutila. Aj ja obdivujem taketo zlate sikovne rucicky aj ked ja rada peciem ale nemam trpezlivost ani talent na takuto nadheru.
@petrahy urcite aj Vam vasa torticka chutila a oslavu uz mate za sebou a ty uz asi zarezavas v praci, tak prijemnu sluzbu 🙂.

tatolu
8. feb 2011

Čaveste dievčence 😉 Dnes mám jeden problém z krku 😉 Prišiel mi papier o predĺžení rodič.príspevku do nov.2011, potom Tomíkov zdravotný stav opätovne prehodnotia. Takže od apríla namusím nastúpiť 😵 a môžem sa venovať štúdiu 😉
@milocka29 Však veď nie je za čo 😉 Iba som chcela ostatným uľahčiť, aby nemuseli hľadať, keďže ja som bola veľmi zvädavá 😉

petrahy
9. feb 2011

taolu no super spravicka 😉

petrahy
16. feb 2011

tatolu ako si dopadla ja mam konecne vysledok zo skusky a je to za A 😵

milocka29
16. feb 2011

Ahojte dievcence, ja som tu uz ani neprispievala, len som stale nakukla ci nemate nic noveho, uz som sa obavala 😒 ze azda tu uz nikto nebude prispievat. @tatolu super sprava tak uz len aby prisla chut do ucenia 😀
@petrahy dratulujem, super vysledok len tak dalej 🙂 Co je s nasou nezabudkou, azda nie je chora.

petrahy
17. feb 2011

milocka dratulujem 😀 ja som mala v praci pridane sluzby kedze kolegyna marodovala ale uz nastupi bola doma od prveho a pride 20teho dnes idem na noc a v sobotu pridu segry a pojdem zase na noc a v nedelu mame nas maskarak budu dvaja pirati a medved potom nafotim a pridam a maly stale rozprava ako budu tancovat vaka vaka

tatolu
17. feb 2011

Ahojte. Na skúške som nebola. V utotok som išla narýchlo do Kubína. Maminka mala nervovú príhodu. Keď som prišla bola celkom ok ale potom vpadla do kómy. Včera večer ju operovali a teraz je v umelom spánku. Prosím modlite sa, nech to zládneme nech to dopadne tak, alebo tak. Boh vie čo robí 😔

milocka29
17. feb 2011

@tatolu tak nic ine neostava len dufat ze s mamkou bude vsetko ok, ved ako pises vsetko je v Bozich rukach a on urcite vie, ze aj ty a hlavne tvoje deticky ju ju este velmi potrebujete. Uz som sa pomodlila a urcite budem aj nadalej. Musis byt teraz velmi silna aby to aj ona citila a mala silu bojovat. Mala niejake problemy uz predtym?