Otázky k spusteniu služby "Profesionáli"

martinjasen
20. dec 2011

V tejto téme sa dotazujte k zmenám týkajúcich sa spustienia Profesionálov a ohlasujte prípadne chyby.

saskax
20. dec 2011

@martinjasen dakujem za vycerpavajuce info... 😀

dena30
20. dec 2011

@martinjasen...dobrý den,ja by som tiež chcela zmazat profil profesionala,dostat sa na stary MK...dakujem

martinjasen
autor
20. dec 2011

@elise To urcite nie. Ak kliknes na ikonu ides na Profil Profesionala toho konkretneho Profesionala.

dena30
20. dec 2011

@martinjasen dakujem

cora73
20. dec 2011

@martinjasen Dobry den,prosila by som zmazat profil profesionala.Dakujem.

poppy1
20. dec 2011

poprosim zmazat moj profil profesionala! dakujem!! 🙂

klomi
20. dec 2011

Dobry den.aj ja popr.zmenit profesionala na norm.clena ako predtym.Moju prezentaciu mozte zmazat.DAKUJEM

pepsyna
20. dec 2011

dobrý deň aj ja by som poprosila zmazať moju prezentáciu a byť opäť normálny člen.ďakujem 😉

dadaka1
20. dec 2011

chcel aby som poprosit ten stary modrý konik,nie tento profesioanl,hrozne neviem sa dostat ku svojmu bazosu a taktiež spravam od kupujucich...dakujem

chomik
20. dec 2011

Ahoj, ja som požiadala jednu mamičku o jeden recept, teraz som si v notifikáciách našla, že mi na svojom fotoblogu odpovedá, ale keď kliknem na jej meno, tak sa mi na jej stránke zobrazí: Profil Profesionála mimabulka je neaktívny od 2.01.1900. Viete mi pomôcť dostať sa k odpovedi? Vďaka.

zdenush88
21. dec 2011

Dobry den, kedze som sa trochu uponahlala, chcela by som vas poprosit o zrusenie mojej pro prezentacie. Dakujem

anaxamon
21. dec 2011

@martinjasen mna zaujima, preco po spusteni tejto novej verzie, uz nie je v pase vidno mesto odkial uzivatelka (nie profi) pochadza, bolo to prakticke pri komunikacii, nebolo treba preklikovat do jej fotoblogu, aby som vedela odkial je, ak ma tento udaj vyplneny

adamcovam
21. dec 2011

Dobrý deň, neviem ako sa s Vami spojiť, písala som 3x na mail, nemám odpoveď nechcem byť vedení ako profesionál, obyčajné používané veci sa mi nezobrazujú, dá sa s tým niečo urobiť? Vďaka, Miriam

martinjasen
autor
21. dec 2011

@chomik Zistujeme v com je problem.

martinjasen
autor
21. dec 2011

@anaxamon Je to chyba, omylom nam to vypadlo. Opravime to.

lucia.kl
21. dec 2011

@skajka52 napíš sem @martinjasen z teba zas urobí obyčajného uživatela a zruší ti firemnú prezentáciu...

bleble
21. dec 2011

Mne sa vobec nepozdava system, akym ste to spravili, bez upozornenia predtym alebo premyslenia, ste nas proste hodili ako Pro, s tym ze to bude v buducnosti spoplatnene a nemozem tu dalej figurovat ako bleble a normalne sa zapajat a vyuzivat ako mamicka/buduca mamicka. Toto je velmi zla cesta, mali by ste vymysliet pri prihlasovani moznost vyberu ako pro a ako obyc. uzivatel - samo ako obyc. uzivatel nebudem robit reklamu, ale mozem slobodne komunikovat a vyuzivat forum ako bezny uzivatel a ked sa prihlasim ako Pro - a budem si to platit, mozem mat fotku logo firmy a vystupovat ako pro.

zuzlik08
24. dec 2011

suhlasim s bleble...no stale nechapem, preco by som sa nemohla normalne nadalej zapajat do vsetkych tem a diskusii a z akeho dovodu sa nemozem dostat do normalneho konika ako predtym, lebo cez toto vase uzasne pro sa tam vobec neda dostat, takze ani pridat sa do ziadnej temy medzi ostatnych...dost nedomyslena zmena, ktorou nie prilakate, ale odradite straaasne vela ludi 😖 😖 😖

zuzankazuzuzu
25. dec 2011

ahoj prosim vas zruste mi moju firmu nechcem patrit pod profesoinalov :( :( chces mat spet svoj stary dobry konik a svoje kamosky :(((((

zuzankazuzu
25. dec 2011

ahoj to som zase ja tento raz zo svojho stareho dobreho nicku zruste mi prosim moju firmu a vratte mi moj stary modry konik a moje kamosky

anjelicek26
25. dec 2011

@zuzankazuzu - sa ti nedivim, ved ti tam nabehne cela adresa, meno a priezvisko v profile a cislo na mobil, toto podla mna v poriadku nie je, ak si chcu toto vymenit predavajuci a kupujuci, je to v poriadku, ale takto verejne pristupne vsetkym bez akehokolvek suvisu s tebou?

zuzankazuzu
25. dec 2011

@anjelicek26 ja som z toho strasne sklamana :( nsiel mi net dva tyzdne a ked ma zapli strasne som sa tesila na konika a na kamosky a teraz toto :( a presne moje osobne udaje teraz vidi kto chce :( dufam ze mi to daju tak to bolo predtym ved ja neviem ani ich nicky aby som im napisala z noveho nicku :( kaslat na celu firmu aj tak mi bola na dve veci nikto sa mi ina raz na to neozval :( ty si to tiez tak mala ? ci si nemala firmu zalozenu?aspon som rada ked vidim ze nie som sama

anjelicek26
25. dec 2011

@zuzankazuzu - nie nemala som firmu, len som si klikla na temu, tvoj odkaz a hned mi bolo jasne, co sa ti na tom nepaci 🙄 Je to zverejnovanie osobnych udajov bez tvojho suhlasu podla mna, nemaju na to pravo 😝 Ved je tam fakt uplne vsetko a ty vo fore nic nepredavas, ani si neziadala o to, aby si bola oznacena za profesionalneho predajcu, ved doteraz tak prisne oddelovali forum a bazar, a teraz co? Zatial som ten zmysel za tym nenasla 😕

terina25
26. dec 2011

to čo ste teraz urobili,tak to je horor.neviem sa nikam dostať.svieti mi hore,že mám jednu správu v shope,neviem si ju vobec prečítať.keď si chcem pozrieť moje obľúbené témy,tak nemožem,lebo sa mi všetky vymazali.nemožem reagovať na nič,písať niekomu.skrátka je to tu na figu.ak ste si to takto predstavovali,že ako profesionáli nemáme právo na nič - či už si písať s mamičkami,čítať si správy,pozerať a písať správy k albumom,napísať krátku správu,tak to je potom smutné.ako mamička som tu registrovaná oveľa dlhšie ako firma.a neviem prečo by som nemohla ďalej fungovať aj ako mama a aj ako firma.do tém som nikdy neprispievala preto,aby som si robila reklamu.takže buďte taký láskavý a zrušte mi modrykonik pro,chcem byť užívateľka ako predtým.ako vidím,tak nikomu sa to nepáči ako ste to tu prerobili a bohužiaľ k horšiemu.takto len stratíte mnoho užívateliek.

carrie4
26. dec 2011

@martinjasen poprosím zrušiť môj profil Profesionál a vrátit na normálneho MK 🙂 ... neponúkam komerčné služby 😉

bambi2
26. dec 2011

@martinjasen tak tento system profesional je totalne mimo... 😠 mna by zaujimalo preco tu mamicky nemozu dalej diskutovat ked su v profikoch.. vies, ja mam taky dojem, ze to ide cim dalej tym viac dolu vodou... a vela mamiciek odchadza odtialto. nedivila by som sa ak by niekto zalozil podobne forum a mamicky by sa preniesli vsetky tam... tak ako u annag... uz ste neni k tomu daleko... 😉

baska158
26. dec 2011

martinjasen prosím Vás nemôžte ma hodiť zase ako obyčajný nik na koníkovi dala som si pro, ale nechcem to využívať nepáči sa mi to vôbec ☹ ďakujem moc 🙂

baska158
27. dec 2011

ďakujem 🙂 🙂 😉 😀 😵

martinjasen
autor
27. dec 2011

@bleble @zuzlik08 Ahojte, na stranke mozete vystupovat ako Profesional, alebo ako uzivatel. Nemozte byt aj aj. Aktualne ak sa niekto rozhodne, ze nechce byt Profesional, nie je problem to zrusit a byt znovu iba uzivatel. Jedinou podmienkou je, ze potom uz nemozete ziadnou formou propagovat podnikanie, ktore ste prezentovali v Profile Profesionala.