Perly naších polovičiek 2 - vtipná verzia

stefka33
30. jún 2014

Tak mali sme tu diskusiu na túto tému, ktorá sa nám nepekne zvrhla. Čo takto ju otvoriť znova? Tentokrát ozaj len na pobavenie. 🙂
Môj manžel mi minule telefonoval z práce: Ahoj, čo robíš? Ja: Varím, periem, chystám sa žehliť. Čo si chcel? On: Nič, len tak. Relaxuj ďalej. 😀
Alebo minule: Mal kúpiť tuniaka v konzerve. Prišiel domov a na stôl vyložil sardinky. Ja: Veď to sú sardinky a nie tuniak. On s výrazom absolútneho prekvapenia: To nie je to isté? 😀
Nech sa páči pridajte sa dámy. 🙂

nervacik83
5. jan 2019

@ichbinich neviem, či to sem patrí, ale keď ste spomenuli pôrodnicu 🙂 keďže v našom mestečku nemocnica nie je, rodila som 13 km od nás... po piatich dňoch po pôrode som sa nenormálne tešila keď mi konečne povedali, že môžeme ísť domov... volám manželovi aby nezabudol vajíčko , fusak a teplejší kabátik, keďže sa nečakane ochladilo. Že dobre, má nachystané, že za pol hodiny je u nás... no rátala som minúty kým príde... aj prišiel, samozrejme bez vajíčka a zvyšných vecičiek, ktoré síce nachystal, ale nechal doma... vtedy som myslela, že ho prerazím, ale dnes sa už na tom inak bavím 🙂

nervacik83
5. jan 2019

@dejka77 toto sa stalo nám, ale na chybe bol iný otecko , ktorý prišiel pre svoju dcérku do škôlky skôr ako mi pre našu... prišli sme a v šatni hľadáme čižmičky... prevrátili sme celú šatňu hore nohami, hľadali v skrinkách, pod radiátormi, v chodbičke, už sme sa dcérky pýtali či sa naozaj nepamätá kde sa vyzula... čižiem nebolo... našťastie sa tam pravidelne zabúdali nejaké veci, ktoré sa potom dávali na jednu kopu a tam sme našli niečo vhodné. no a na druhý deň sa našli aj čižmičky... vyšlo najavo, že otecko obul dcérke čižmy spod radiátora, v domnení, že boli jej... na tie jej sa len podobali, ešte boli dokonca o dve čísla väčšie , keďže dcérka má ozaj dosť veľkú nožičku... 🙂 viem si predstaviť maminkin šokovaný výraz keď prišli domov...😂

erickatt
5. jan 2019

Neviem ci ti patrí sem, ale kmotra bola na kare a pri ,,priputku pan vraví". Pripime si teda MŔTVYM NA ZDRAVIE A ŽIVÝM NA PAMIATKU...

h2
8. apr 2019

S mužom sme včera pozerali telku. Pri pohľade na krásnu postavu jednej herečky hovorím mužovi. "Aká je štíhlučká! Aj ja by som taká chcela byť."
Muž začne: "Neboj, budeš aj štíhlejšia."
Začudovane naňho pozriem a on dopovie: "Asi tak 3 roky po smrti."

h2
11. sep 2019

Boli sme nedávno na grilovačke, kde mali fantastickú chilli omáčku. Našla som si ju na nete a objednala som mužovi celé darčekové balenie. Keď som mu to dávala, tak sa veľmi potešil, ale aj prekvapil, lebo nemal ani narodeniny, ani meniny. Tak sa pýtal, čo je dlžný. Hovorím mu: "Pusinku a pekný večer." A on: "A nemohol by som radšej zaplatiť?" 😂

h2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
12. mar 2020

Keď sa blížili moje 45 narodeniny, muž sa ma opýtal, čo by mi mal kúpiť k narodeninám, čo by mi urobilo radosť. Už asi rok mi sľubuje, že mi dorobí poličky do jednej vešiakovej skrine, tak som si na to v tej chvíli spomenula a hovorím mu, že tie poličky by mi urobili radosť. A on, že nie, že to sa mu nezdá byť dosť dôstojný darček na 45, že 45 je také napoly okrúhle výročie... Už som sa nadychovala, že mu na to niečo poviem, keď to dopovedal: "Tie poličky som Ti chcel až na 50-tku." 😂😂😂

h2
14. aug 2020

Do tejto témy tuším píšem už len ja. 😂
No ale nevadí, pridám dnešnú perlu môjho muža.
Náš syn dnes odišiel ku krstným na prázdniny, takže sme sami doma. Večer hovorím mužovi: "Idem sa osprchovať."
On: "Už zase?"
Tak som ho trochu podpichla: "Áno, teraz sa idem osprchovať pred sexom, potom sa osprchujem po sexe a potom ešte raz po druhom sexe." 😉
On: "A to sa medzi prvým a druhým sexom už nebudeš viackrát sprchovať? To chceš celý týždeň smrdieť?" 😂

jezibab
3. okt 2020

Rozprávam sa s mužom: "Už som dávno nevidela tú anorektičku, čo chodila behávať na hrádzu, vieš, tú hrozne vychudnutú." A môj muž že ani on už ju dávno nevidel. Tak vravím "Ktovie, čo je s ňou." A on po chvíli: "Ona tam ešte možno stále chodí, len my už ju nevidíme."

angelsue712
3. okt 2020

Manžel obúval malému papučky a rozčuľoval sa, že to nejde, malý vrieskal jak pavian, kopal... Prídem tam a hovorím, dal si ich naopak. A on sa krvopotne hádal, že to, kde je napísané R ma byt na pravej (bol to štítok značky RAK a bol na oboch)

h2
19. feb 2021

Môj syn ma dnes videl, ako chrúmem surový karfiol a spýtal sa: "Mami, Ty držíš dietu?" A muž synovi: "Vilko, Ty si iný srandista!"

luckalukas_1
28. feb 2021

manzel ma raz fotil mobilom, tak mu hovorim ze ,,nefot ma lebo som skareda".. on namiesto toho, aby povedal ze som pekna, povedal ,,ved nevadi ja to vymazem"🙄🤦😅

h2
31. máj 2021

Snažím sa zase raz pár kíl schudnúť. So synom sme sa o tom bavili včera pri raňajkách, pýtal sa, koľko by som chcela vážiť. Tak mu hovorím, že ideálne 55 kg, ale budem spokojná aj s 58. A syn sa pýta: "Mami, a brala by si aj 50kg?" Ja: "Áno, jasné, brala by som aj 50 kg." Môj muž sa zapojil do rozhovoru: "Keď by si brala 50 kg, tak vonku sú vrecia s cementom, môžeš si jedno zobrať." 😁

h2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
11. aug 2021

Odchádzala som ráno do práce, muž má voľno tak zvykol ešte spať, ale dnes bol už hore, tak ma išiel odprevadiť. Vyparkoval mi auto z dvora a stál pri bráne že za mnou zamkne, keď odídem. Cestou k autu som zamierila k nemu, že sa s ním rozlúčim.
On: "Čo je? Kam ideš?"
Ja: "Idem Ti dať pusinku na rozlúčku."
On: "Prosím Ťa, radšej už choď, strašne mi treba srať."
Nuž, čo narobím, je to proste romantik. 🙄😂

h2
19. sep 2021

Chcela som dnes ráno mužovi niečo povedať a začala som:
"Počúvaj, tak som rozmýšľala..."
Skočil mi do reči: "Preboha, čo si? Rozmýšľala? Pomóc, len to nie! Zachráň sa, kto môžeš!" A ušiel do inej miestnosti a tam sa rehotal. 🤪😂🙄

lussy211
19. sep 2021

@h2 No ten tvoj muž to musí byť číslo:D

h2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
666maybe
16. okt 2021

@h2 🤣🤣🤣

kamajka
16. okt 2021

Ja: spíš?
On: no nie, staviam vzducholoď, čo nevidíš???

Že ho taká blbosť aj napadne, paka 😂

tanyan
18. okt 2021

Pýtam sa s vážnou tvárou muža: Riešil si už nejako ten problém s erekciou?
Relatívne zdesene na mňa mlčky pozerá, tak pokračujem: Zadný stierač na aute asi zadrelo, tak zostal stáť "stoporený" v strede okna...

lussy211
19. okt 2021

@tanyan :D:D:D

michalka4193
20. okt 2021

Všetky ste Top ste ma pobavili

jezibab
4. dec 2021

Dnes sme spomínali dovolenky z detstva. Môj muž hovorí: "Z Kováčovej mám takú neurčitú spomienku, že sa mi tam strašne páčilo nejaké dievča. Ale vôbec si nepamätám okolnosti, ani koľko som mal vtedy rokov." Na to jeho sestra hovorí: "No, tak to už si mal hádam tri roky." A ja hovorím: "Ja keď som bola v Kováčovej, mala som šesť a pamätám si iba to, ako som si nohu porezala o dno bazéna." A môj muž na to: "Tak to si určite bola ty, to dievča, čo sa mi páčilo!! A nezachraňoval som ťa?"

h2
2. jan 2022

Minulý rok som celkom pekne schudla s kalorickými tabuľkami, ale teraz cez sviatky kilá zase stúpajú, tak dnes ráno hovorím mužovi: "Dnes ešte podojedáme zvyšky a od zajtra zase začínam s tými kalorickými tabuľkami." On: "To budeš jesť celý deň tabuľky čokolády?"

h2
26. jan 2022

Pozerali sme s mužom telku, išla práve reklama na jednu nemenovanú cestovnú kanceláriu. Reklama sa končila výrokom: "My peniaze vraciame!" Môj muž na to pohotovo: "A my ich serieme!" 🤭😂

tanyan
26. jan 2022

@h2 Pripomenulo mi to ako môj, keď si dal sacharidovú vlnu a z jednej porcie sacharidov sa stal niekedy aj sacharidový týždeň.
A moja mama skúšala z bielkovinového dňa spraviť biely - zahrnula do toho aj biele rožky, ryžu a podobne - lebo sú biele. 😂

angela1103
12. feb 2022

Rozhovor mňa a muža:
On: "Našla si už tú výplatnú pásku?"
Ja: "Ja už som potom ani nehľadala. Mňa už to nebaví, stále treba niečo hľadať... hračky... ponožky... oblečenie..."
On: "Hľadáš...a to dôležité si už našla..."
Ja (nechápavo): "ČO!?"
On: "Predsa mňa!"
Jasné!☝️💡 Toľká múdrosť od mojej životnej lásky.🙈💞❤️

h2
7. mar 2022

Včera som mala narodeniny, už 47 😟, tak môj muž ma, samozrejme, podpichoval, že aká som už stará atď. On je odo mňa o 7 rokov starší, tak som mu povedala: "Prosím Ťa, Ty dedek, Ty môžeš byť rád, že máš takú mladú a krásnu ženu!"
On: "Veď aj som tomu rád. A veľmi!"
Počkal 3 sekundy a: "Počkaj, odkiaľ o nej vieš???" 😂😡

jaskolka
7. mar 2022

@h2 ja odpadnem, ten tvoj muž je riadne číslo..
😆😆😆