sabiatko
13. aug 2012

@strawberry17 ahoj 🙂 napis dojmy, ja som zvedava. tiez tam chcem s malymi ist, len sa bojim, ze moj dvojrocny tam bude robit bordel a nerada by som bola v telke kvoli tomu 😀 ake su tam ceny?

strawberry17
13. aug 2012

@sabiatko ahoj tento tyzden to v sobotu konci, takze mate poslednu moznost, je tam super, odporucam ist doobeda, vtedy je tam asi menej ludi nez vecer...je tam dole velka plocha s pieskom kde sa deti mozu vyblaznit a zahrat s formickami, je tam vela formiciek, lopatiek, ak by ste si zabudli...je tam detsky nafukovaci bazenik, moj maly sa od neho nevedel odtrhnut, a 2x sa tam svacol aj obleceny komplet aj s topankami 😀 😀 😀 tak zober pre istotu plienocky na plavanie, uteraky, plavocky, veci na prezlecenie, je tam aj ten vacsi bazen, bolo napisane 26 stupnov vtedy ale neskusala som...pri tom vacsom bazene bol aj plavcik...no moj maly robil dost bordel, nahadzal vsetky pieskove hracky do maleho bazenika, takze ho zaspinil, Jano sa chytal za hlavu 😀 😀 😀 , 2x im odtrhol taku tabulku z baroveho pulta 😀 😀 😀 akurat bol pritom tiez Jano 😀 😀 😀 no a cely cas som ho tam nahanala 😀 😀 😀 nastastie v telke som nebola, a dufam, ze uz ani nebudem 😀 😀 😀 kamery tam neboli, teda asi len take co tam maju napevno namontovane???? ale ziadny kameraman tam nebehal s kamerou...neviem ako ine dni...pri vstupe len 2 mlade brigadnicky dali podpisat papier, ze suhlasis s pripadnym uverejnenim v telke, zober si obciansky, k malemu nechceli ziadny doklad. Drinky co som mala Miami a jahodovy milkshake boli uplne super, fakt dobre, robil ich emo, neviem ako to vedia ostatni urobit...cena je 2,99e za drink, ale neviem vsetky ceny naspamat, na webke markizy alebo na fb plaz 33 je aj menu listok odfoteny. Jedna mamina tam kupovsla malemu Vineu, aj dzusiky maju. Ale ja som zobrala malemu jeho cajik do flasky. Akoze ja som si nejako ani neuvedomovala ze su tam mozno nainstalovane kamery, a normalne som sa spravala ako vzdy k malemu, aj som mu vynadala, ked robil zle...Vlastne nic ani nenasvedcovalo tomu, ze som v nejakej reality show, vsetko tam bolo naozaj ako v bare...sutaziaci normalne obsluhovali, ludia sedeli, popijali, obcas sa niekto odfotil s nimi...my sme tam pobudli 2 hodiny, to bolo pre maleho tak akurat....ked sa bude dat zabehnem tam este aj ja raz tento tyzden, akoze naozaj nie kvoli tomu ze show, ale je tam super pre maleho, ze si tam moze pobehat bez toho aby som sa bala, ze sa mu nieco stane, proste take super velke pieskove ihrisko 😀 😀 😀 😀

lauritka
13. aug 2012

@strawberry17 jeej, super ;) das fotky ?? alebo das do albumiku ??

strawberry17
13. aug 2012

@lauritka ved uz mam v albume 😀

mamartinka
autor
13. aug 2012

@strawberry17 pekne fotky.Uz som pozerala.

strawberry17
13. aug 2012

@mamartinka dakujem 😉

sabiatko
14. aug 2012

@strawberry17 dikes za popis. zajtra sa chystam do bratislavy, tak sa tam urcite stavim, ale az vecer, ked manzel skonci v robote. sa uplne ze najviac tesim na jana, on je taky betar. tak dufam, ze bude trochu trpezlivy, lebo nas adamko je velice aktivny. kuknem na ten listok, ja by som si dala len dzus, aj pre krpca, to zvladne namiesat aj jano 😀

mamartinka
autor
14. aug 2012

@sabiatko Jano mi pride taky zlaty chalan.Tie jeho oci ma neskutocne krasne.Az nato suslanie ale kazdy sme neaky.No fesak je to.

sabiatko
14. aug 2012

@mamartinka takze ty si sa uz nanho bola kuknut? je aj fesak ale hlavne srandista, to sa mi na nom lubi, bez neho by tam nebola taka zabava 🙂 a napriek tomu, ze romana je taka popularna, tak mne tak najmenej sedi, mi pripada, ze jej hranice su dost daleko a este sa aj vie ofucat jak male decko. skoda len ze tam uz neni ten nervak marek, to by sa s nim janci este dotahoval 😀 on je taka potvorka 😀

sabiatko
14. aug 2012

@mamartinka poooockaj, ved ty si v irsku, takze asi osobne stretko nehrozi... tak skoda. len dufam, ze muzika na to zajtra prehovorim...

mamartinka
autor
14. aug 2012

@sabiatko ano sme v Irsku.To som ho v tv videla.Strasny simpatak.Stal by zato nebit vydata 😀 Drzim palce nech sa aj vam paci na Plazi 33 a nech muzicka prehovoris 😉 🙂 😎

sabiatko
14. aug 2012

@mamartinka dik, dufam, ze to vyjde, aspon sa aj maly vyjasi na piesku 🙂

strawberry17
14. aug 2012

ahojte tak my sme zbehli dnes na 4,5 hody do BA a stihli sme na chvilu rano aj plaz 33 aj na chvilu ZOO 😅 trochu stresy ale stihli sme posledny bus o 15hod domov...takze sme vyteseni 😅 😅 😅 mame dost naprd obdobie, takze taketo male radosti nam stacia k stastiu. Dnes mali sutoaziaci zase taku malu sutaz, ale neviem ci mozem predbiehat ked to este nebolo v telke. tak hadam dnes, zajtra ukazu, boli tam 2 kamery, takze ja som sa radsej odpratala z obrazu prec... 😝 stihla som si dat len 1 drink ten "Miami", ten je fakt super. Dnes som maleho pofotila s Romanou, Danielou, Emom a Ferom. Ku podivu bola Romana dnes mila ale Janci ma nas.rral lebo ked videl jak idem s kocikom tak radsej zdrhal aby mi nemusel pomoct po schodoch, tak nakoniec mi pomohol ten novy manazer...Maly sa mi slahol zase do maleho bazena komplet obuty 😠 😠 😠 az sa taky reziser ci kto to bol strasne na tom rehotal 😝 😝 😝 Co musim fakt povedat, ze ine je vidiet dakoho v telke a nazivo. Napriklad ten Emo...mne pripada byt v telke taky neohrabany, pije, vtedy co bol opity a hadzal veci do bazena...ale nazivo velmi mily, charizmaticky, ma daco do seba a ja furt ze co ta Martina na nom vidi 😀 minule ked som maleho s nim odfotila tak mi tam velice podaval ruku 😀 😀 😀 , inak dnes tam za barom objimal nejaku babu co su tam nejaki cudzi "vypomoc" (tych v telke moc neukazuju, ale obcas som ich zazrela), keby to tak Martinka videla 😀 😀 😀 Dnes som si zobrala kopiu papiera co som minule podpisovala, nech viem co podpisujem, a minule tu aj jedna neprijemna mala komenty na moj fotoalbum, ze ci tam nie je zakaz uverejnovat co pofotim...no a je tam 8 bodov ale zakaz zverejnovat fotecky mnou pofotene nie...jasne ze by bolo ine, ak by som ich zverejnovala v Novom case alebo inde, ale vsak ja len v svojom sukr albume tu a nemam ho ani zakliknuty ako verejny...Este pridam fotecky z dneska...Neviem ci ste si minule uz vsimli, ze maleho tvar som tam zakryla, lebo odekedy mi jedna kradla fotky tu a robila sa ze moj maly je jej syn, tak odvtedy som (mozno prehnane) opatrna....to len pre vysvetlenie...Som zvedava ci tam bola dnes SABIATKO a ake bude mat dojmy 🙂 Ide tam az navecer to by tam mal byt Chren a Stumpfova, zavidim 🙂 v dobrom, aj ja by som si dala s nimi tanecky 😅 😅 😅 dnes sme tam boli kratko tak maly im tam dnes toho vela nepokazil 😀 😀 😀 len odtrhol jednu cast zo surfu co tam maju na stene, nahadzal pieskove hracky do bazenika maleho (ale uz tam bol piseok ked sme dosli), a povypluval kade tade kusky fornetov, snazila som sa pozbierat, ale vsetko sa mi nepodarilo 😀 😀 😀 Ak stihnem pridam dnes fotecky z plaze ak nie, tak zajtra 😝 ale dnes som az tak vela nenafotila, kedze sme tam boli len chvilu 😝 Dufam, ze ma nebudu ukazovat v telke a nenatocili ma, lebo ma porazi 😀 😀 😀 😀 ZOO sme prebehli tiez tak narychlo, kazda druha klietka prazdna 😠 😠 😠 bud "nezazverena" ako tam napisali, alebo zvieratam je aj teplo, tak boli poschovavane...

sabiatko
14. aug 2012

@strawberry17 caves. sa chystam zajtra, tiez do blavy cestujem, tak nemam moznost kazdy den, ale som zvedava na to, ake to tam je a tiez chcem vidiet plazistov. to ze ti jano nepomohol s kocikom, to sa mi moc nelubi, som myslela, ze je v tomto citlivejsi, sak jaky bol hotovy z toho postihnuteho dievcatka... to ze ti dakto kradne fotky, to co je??? 😲 no uvidime, ako dlho tam budeme, dufam, ze aspon hodku, lebo moj manzel na taketo reality show moc neni a ani nechce byt v telke, tak ale pokial sa tam s nimi nezacne bit ako ti tipkovia, tak to podla mna nehrozi 🙂

strawberry17
15. aug 2012

@sabiatko ja som tam 2x bola a vobec som nemala pocit, ze som v nejakej reality show, tak hadam tvoj manzel to zoberie tiez v pohode kedtam bude 🙂 Ono Jano je taky, ze robota mu smrdi 😝 by som ho vyfliaskala niekedy 😀

strawberry17
16. aug 2012

@sabiatko ahoj boli ste na tej plazi 33? 🙂

strawberry17
16. aug 2012

@mamartinka ahoj, ty si taka sikovna na tom nete, ze kde co je, nevies mi prosim poradit kde sa daju pozriet jednotlive diely plaze 33? vcera ked to bolo tam ukazali 2x mojho maleho, a chcela som si to pozriet este na nete, ale nikde to nevidim ☹

mamartinka
autor
16. aug 2012

@strawberry17 😀 Pokusim sa to pozret a hodim link.

mamartinka
autor
16. aug 2012

@strawberry17 pockaj teraz som si spomenula.To je na markize tak asi nikde si to uz nepozres.11.55 to opakovali ale v archive to asi nepojde.

strawberry17
16. aug 2012

@mamartinka ano, chcela som to pozerat aj v opakovani, ale som vysavala, upratovala a uplne som na to zabudla v tom upratovacom osiali ☹

mamartinka
autor
16. aug 2012

@strawberry17 takze som to pozrela a nejde to bohuzial.Snad niekto poradi kde sa po to inde dostat ale markiza cez to Voyo nejde.Musis si to predplatit.

sabiatko
16. aug 2012

@strawberry17 a veru neboli 😒 museli sme este povybavovat par veci a moj starsi syn bol strasne neposlusny, tak sme uz ani naladu nemali. cele dni len za vsetko reve, vsetko musi byt po jeho a ked neni, tak ma nervy a len reve. ach, dufam ze je to to obdobie vzdoru a ze coskoro prejde, lebo ma to strasne vycerpava...

mamartinka
autor
17. aug 2012
lauritka
18. aug 2012

koho tipujete na vitaza?? 😅 ja tipujem Ema alebo Simonu

strawberry17
18. aug 2012

@sabiatko moj maly je tiez strasne vzdorovity, ale teraz je taky chory ze ani robit zle nevladze 😖
lauritka kto je simona? 😅
njetusim kto by mohol vyhrat 😕

mamartinka
autor
18. aug 2012

@lauritka To neviem ani ja kto je Simona.Nesledujem to neako len obcas.Ja by som Jana za vitaza.Emo neviem lebo zevraj tam nafukal tak ho nevyhodily?

lauritka
18. aug 2012

@mamartinka na chvilu ho vyhodili, ale vratil sa, to bolo len take upozornenie 🙂
Simona je ta blondina, cvicitelka zumby. Jano mi leze na nervy s tou jeho ironiou, lebo niekedy to uz nie je vobec vtipne.

traktor
18. aug 2012

@lauritka vola sa Romana , nie Simona

lauritka
18. aug 2012

@traktor jezis pardon 😀