Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
7. mar 2009

miresta,dia-jasne ,že by ste zvládli ono to niekedy len tak strašidelne vyzerá,ale deti sú zlatíčka a snažia sa aj pomáhať.Síce je pravda,že v puberte je to náročnejšie na psychyku,ale o čo ide,keď nejde o život.Nejako prežijeme 😉

anaret
7. mar 2009

ahojky, my sme včera prišli z dovolenky, bolo super, len posledné 2 dni pršalo, takže sa nedalo na svah, čo je škoda, lebo malého sme postavili na lyže a celkom sa chytil...
hneď som sa pustila do prania a za 24 hodím išlo 6 práčok, takže suším, žehlím... apod...takí sme prejedení, že som dnes varila len fazuľu a slíže...

inak Vám všetkým želám všetko naj...k zajtrajšiemu MDŽ....

gucz
7. mar 2009

čaute babulky ani ja som na Vás nezabudla, ale včera mi zomrel dedko, tak som nejak ani nemala chuť sem ísť. Dnes sme boli doobeda v meste (bola som si kúpiť slušné čierne nohavice na pohreb), potom sme malej boli kúpiť tenisky (ako jarné topánky) a potom sme leteli k našim a ešte potom aj k svokrovcom na návštevu, od nich na nákup do lídla a som hotová...... tento týždeň bude riadne perný, máme vybavovačky v poisťovni, pohreb, ocino ide na operáciu i keď menšiu, svokor má narodeniny a o chvíľu aj meniny, takže ideme aj na oslavu..... nemohla by byť už budúca nedeľa???

anaret
7. mar 2009

gucz, ten pohreb ma mrzí, čo sa stalo dedkovi? aký mal vek?

gucz
7. mar 2009

no starý nebol, ale mal rakovinu... ☹

mikike
7. mar 2009

ahojte kocky, moja kamoska v pondelok zacala tuto dietu, tiez som ju chcela zacat, ale som mala taky problem, ze predtym som zvykla ranajkovat, a tu sa cele doobeda moze jest len ovocie, mala som kyselinu od pomarancov, a bola som taka hladna, ze som sa vecer najedla, takze som nevydrzala. ale som z toho smutna, ze nemam pevnu volu, kamoska uz za tyzden schudla 2 kila. tak mi prosim poradte ako mam robit dietu, ako prekonat ten obrovsky hlad vecer?...

gucz
7. mar 2009

mikike pozri do témy 90 dnová dieta II, tam Ti baby poradia. Ak máš od pomarančov kyselinu, tak si daj trebars banán, ja keď som toto držala, tak som raňajkovala skoro vždy banán

lucxy
8. mar 2009

ahojte,,, gucz neboj sa zvladnes to a ani sa nenazdas a bude dalsia nedela,,,,uprimnu sustrast ti prajem,,,,
anaret tak ste si to super uzilo, co? 🙂
mikeke nakukni do tej temy, co ti napisala gucz 🙂

sestri
8. mar 2009

ahojte kočky.....k dnešnému MDŽ nám prajem všetko naj...
gucz...s dedkom mi to je ľúto, budeš toho mať teraz veľa, tak sa drž.

sestri
8. mar 2009

vidím, že a už všetky stretávate na 90 II....Tinka sa včera na oslave s kočkami maľovala a dnes má z toho alergickú reakciu na tvári...neviem, či sa nebude hanbiť ísť do školy...strašne ju to svrbí...má také divné fľaky a vyrážky...je mi jej ľúto, ale neviem jej inak ako s masťou pomôcť...som zvedavá, čo bude do rána...

ako ste strávili víkend kočky?

gucz
8. mar 2009

ahoj sestri, nemáš doma fenistilové kvapky, ak áno tak daj Tinke , to by jej malo pomôcť na tú alergiu , chúďa takto sa vyhádzať 😒

aniel
9. mar 2009

alebo niečo iné na alergiu.Keď máš doma z Oriflame zázračné vajíčko,tak nech si to s tým skúsi natrirť .Zmierni aspoň to svrbenie.

Ja idem zajtra na kontrolu na gynekológiu,už teraz ma z toho bilí brucho a ešte sa mi o tom celú noc aj snívalo 😒

sestri
9. mar 2009

ahojte...tak nakoniec sme skončili u kožnej...dala jej masť,šéf mi vybavil prednostné ošetrenie...sú spolužiaci a o 9.45 idem na bus do roboty...o voľne môžem len snívať.dnes ju nechám doma a zajtra pôjde pekne do školy.

aniel
9. mar 2009

no hádam sa jej to na tvári do zajtra trochu ukludní 😉

lucxy
9. mar 2009

sestri ja som mala presne toto ma to strasne svrbelo a neskor aj mokvalo,,,,,

dia2006
9. mar 2009

Ahojte, tak zasa same choroby, Sestri, to ju prejde, chudiatko moje a co si davala aj make up??
Alebo len z malovatiek?
Gucz, je mi to luto, ja som si uzila svoje s pohrebmi vlani a uz aj tento rok. Drz sa, rakovina je k.

lucxy
9. mar 2009

cau dia,,,a ty co nove?
ozaj dlho sa tu neukazala erikas 🙂

sestri
9. mar 2009

no doktorka povedala, že tak 5 dní a bolo to hlavne z červeného asi starého rúžu, čo im kamoška dala...dala im ho a povedala, aby sa nemaľovali, tak neviem načo to robila...Tina zareaguje skoro na všetko a tiež sa nepoučila, vždy mala aj z detských malovátok slabú reakciu...je tvrdohlavá...hádam toto bude konečne pre ňu ponaučenie.

lucxy
9. mar 2009

no sestri hadam sa pouci a nebude to uz robit 🙂 drzim palce aby jej to zmizlo cim skor

dia2006
9. mar 2009

Tak Lucxy, ja nove same zle veci, takze nechcem ani pisat radsej, ked bude po vsetkom, tak potom.
Myslela som, ze tento rok bude lepsi ako minuly, ale zial, zatial to tak nevypada.

anaret
9. mar 2009

lucxy, áno, užili sme si, dopriala by som to každej takto vypadnúť z domáceho prostredia a nechať sa obslúžiť....

gucz
10. mar 2009

čaute babulky, tak mám konečne chvíľu času, že sem nakúknem a tu nikoho 😕 😕 😕

aniel
10. mar 2009

🙂 ahoj ja som bola dnes na kontrole u ženského a v pohodede som to zvládla zbytočne som sadva dni stresovala.Ešte musím počkať na výsledky,ale dúfam ,že budú dobré 😉

dia2006
10. mar 2009

Ahojte, dnes isli muz s malou k babke do NR, tak si musim rychlo vybavit aspon 100 veci, nechodia
casto, vacsinou ideme spolu.

sestri
10. mar 2009

ahojte, tak malej sa to trošku zlepšilo, budem ju ešte natierať a dávať je dithiaden...do piatku bude v pohode.
včera som si objednala knihy 90tky...obidve, aby som nemusela stále pozerať na nete, manžel by chcel zas začať, uvidím či sa pridám zo solidarity, ale niektoré jedlá by som mohla jesť, akurát asi budem normálne raňajkovať.

dia...tak to si oddýchni a nevybavuj...potrebuješ trochu oddychu...nalož sa do vane, daj si masku...zapál sviečky a vypni 😉 😵

anaret
10. mar 2009

neviem, ako bo dnes u Vás, ale u nás sa vystriedalo všetko počasie- ráno snežilo, na obed slniečko, poobede dážď... už by som uvítala, keby prišla jar...

sestri
10. mar 2009

tu sa strieda len slnko a mraky, ale bol dosť silný vietor....to by už naozaj mohla

lucxy
10. mar 2009

ahojte,,,dneska som tu nebola,,,rano som bola u tej zubarky som rada ze uz to mam ako tak za sebou,,,rozvrtala mi 3 blomby na pravej strane a natom jednom zube mi nasla pod blombou kaz 😕 ,,,,a ten mrtvy zub co mam ten mam tiez teraz otvoreny tak som zvedava ze co sa bude diat,,,,ak bude boliet ide von,,,,
dia skus vypnut,,,ja som tiez dneska nestihala, ale kaslem nato pootom ked mala zaspala tak som si zacvicila a vobec ma to netankovalo ze je tu neporiadok,,,,zajtra budem upratovat,,,mm isiel vonku tak pride ma kuknut kamoska dame si vinko a mozno este skocim na chvilku niekam nastrik 🙂 treba sa niekedy uvolnit a venovat aj sebe i ked nie su vsetky veci porobene

aniel
10. mar 2009

dnes tu bolo ,ale riadne mrtvo 😉

lucxy
11. mar 2009

dobre ranko,,,,no aniel musis rozprudit debatu,,,,u nas je chladno vonku su 2stupne 😠 boze baby kedy sa uz konecne otepli?
ja sa idem pustit do toho upratovania,,,, 🙂