Po neúspešnom IVF,KET sa nevzdávame

lusinkaj
13. jan 2010

ahojte,chcem pozvat vsetky baby do tejto temy co maju za sebou neuspech po IVF alebo KET... a veria,ze tento rok sa im to podari...vytuzene babo 😵
pozyvam Kiara15 a Martineluska...samozrejme a ostatne baby pridajte sa k nam 🙂
šup-šup do písania...tento rok bude nas uspesny 😵 😵

kiara15
13. jan 2010

lusi ahoj uz som tu verim aj ja tomu ze tento rok sa nam to podari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lusinkaj
autor
13. jan 2010

jjjjeeeeejjjjj kiari vitaj....urcite sa nam podari... 🙂

kiara15
13. jan 2010

marti kde si ????sup sem!!!!

lusi a ty ako pokracujes vsetko ok??

lusinkaj
autor
13. jan 2010

no este marti nam chyba...
no ja stimulkujem ok...mam 10vajok,taze super piatok kontrola

kiara15
13. jan 2010

lusi pekne ja som mala len sedem a vsetky boli okjavascript:addEmoticon('😉','vBody')

martineluska
13. jan 2010

tu soooooooooom 😀 ahoj kiara 😉 tento rok bude určite uspešný

kiara15
13. jan 2010

takze sme pomali komplet a este nech sa dalsie pridaju vitame vas tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martineluska
13. jan 2010

kiara už si to trocha predichala? je to tašké ale musime načerpat vela sily a pozitívnej energie aby sme maly naše babetká. ja som už celkom ok a som plná očakavania čo nám tento rok prinesie 🙂

katti77
14. jan 2010

ahojte pridam sa k vam
absolvovala som 1 IVF a 15.12. som mala ET, od 20.12. som si nasla az do vianoc na teste //, od 25.12. ciarocky pomalicky slablii a kym som isla na krv na 14 den tak mi len oznamili, ze nieco tam zavadilo a je to negativne...neviem co to bolo, ci to bolo tehu, ci nie...ale verim, ze tento rok uz budem tehu a uz vydrzim az do 40 tt

lusinkaj
autor
14. jan 2010

ahojte,vcera som uz bola unavena tak som si isla lahnut...kiara aj 7 je dobry pocet 🙂
marti,urcite tento rok sa nam to podari 🙂
katti,vitaj medzi nam a pridaj s ak nam do dalsieho boja a tento rok uz s uspesnym koncom... 🙂

silvia545
14. jan 2010

ahojte baby,pridam sa k vam,aj ja som absolvovala 1 IVF v novembri 2009,na 10 den po vlozeni mi povedali,ze som tehotna,na 12 den som zacala krvacat,to som uz vedela,ze neni dobre,pri dalsom vysetreni mi povedali,ze vysledky mam negativne,dala som si odlozit embryjka,ale prestali sa delit,tak teraz musim cely cyklus absolvovat znova,ale najprv mi musia znovu urobit vsetky vysetrenia,kvoli tomu,ze preco som zacala krvacat,ked sa to podarilo,musia mi urobit testy na zrazanlivost krvi,aby vedeli aku liecbu mi maju dat alebo zmenit injekcie a tabletky,2 IVF by som mala zacat v aprili,dufam,ze sa to podari,lebo pomali uz stracam nadej,snazime sa o to uz 9 rokov.

lusinkaj
autor
14. jan 2010

silvia vitaj medzi nami...musime verit ze sa to podari lebo nic ine nam nezostava...
ja som po 1ivf tiez zostala teh.ale v 2 mes.potrat,potom som bola na Ket vobec sa neujalo...teraz uz stimulkujem a v pondelok idem na vyber vajok...velmi verime,ze sa to podari 😵

silvia545
14. jan 2010

lusi dakujem,ze ma vitas medzi vami,drzkam ti prsteky,aby sa ti to podarilo,21.1 idem na odber krvi,podla toho ako mi to pride a vysledky budu az za 3 tyzdne,dufam,ze budu dobre az sa mozem spytat,kam chodis,ja do BA GYN-FIV.

lusinkaj
autor
14. jan 2010

ja chodim do KE-Gyncare 🙂 dakujem pekne...velmi tuzim aby sa nam uz podarilo,tie neuspechy su hrozne 😒

silvia545
14. jan 2010

to ti verim,minuli rok som bola na 2 laparkach,pri 1 mi zistili,ze mam odumrete vajickovody a vnich nejaku tekutinu,takze nam zostva uz len UO,pri 2 laparke mi museli odstavit vajickovody,aby sa mi nedostala ta tekutina do maternice,ked mi urobia UO,aby mi nevyplavilo plod do vajickovodov a potom k tomu to neuspesne IVF,

lusinkaj
autor
14. jan 2010

no tak ty si si prezila...tak tiez ti verm,ze by si uz bola najradsej keby to vyslo...
nic ine nam neostava len verit a este raz verit... 🙂
ja som akurat len mala zlu stitku tak som tiez odkladala ivf min.rok ale uz je o ok tak som rychle sa do toho pustila

martineluska
14. jan 2010

ahojte baby katti ,silvia vitam vas v našom klube 🙂 večer pridem teraz som len zbehla domov na obed. ahoj lusi 🙂

lusinkaj
autor
14. jan 2010

marti ahoj,ok prid vecer na pokec,pokecame... 🙂

katti77
14. jan 2010

dakujem vam za privitanie
lusinka tak ty uz zase finisujes, to je super, asi najhorsie na tomto je to cakanie...ja mozem ist do IVF zase az v zaciatkom aprila, tak to je take cakanie a potom zase od zaciatku, no ale hlavne, ze je nadej....
lusinka a idete ICSI?

lusinkaj
autor
14. jan 2010

katti no veru ja uz pomaly finis..ale este mam dost pred sebou,hlavne to cakanie,ked vlozia emb.ci si tehu ci nie...toto je asi najhorsie na tom vsetkom... 🙂

silvia.v
14. jan 2010

Ahojte, tak super téma a že sa tu stretli snažilky. Ja som po neúspešnom IVF-ICSI a čakám na mrchu aby som sa vrhla na ESTRIMAX a prípravu na prvé a dúfam, že posledné KETko. Mám ešte 10 nanučikov.

katti77
14. jan 2010

no lusinka pre mna bolo najhorsie to cakanie ci budem ma vobec dake embryko, mala som 7 vajicok, vsetky sa oplodnili, na treti den bolo 5 jednotkovych a na 5 den jedno jedine, a aj to nebolo este take ako malo byt, a na 6 den bol ET a bolo medzi 1-2...takze ja budem mat najvacsie nervy ztohoto...neviem preco verila som, ze tehu budem, ale toto som necakala ani vo sne...no nic, bojujem...
urcite mas este dost pred sebou, ale uz aspon preto nieco robis, ja nemozem nic len cakat...na pondelok ti drzim palce aby boli vajka zrele a peknucke
silvia to je super tolko mrazacikov, drzim palce aby ti stacil jeden jediny KET 😉

lusinkaj
autor
14. jan 2010

silvia vitaj... 🙂 drzim prsty aby po odmrazeni boli dobre emb.na vlozenie
katti,veru tesim sa na pondelok ale este aj na zajtra idem na kontrolu kolko je tam nakoniec vajok...

katti77
14. jan 2010

lusinka a kolko ich mas 10, dobre som to citala?

lusinkaj
autor
14. jan 2010

katti ano mam 10 zatial ale uvidime zajtra mozno ich bude viac... 😵

katti77
14. jan 2010

no nech ich je tak akurat, hlavne aby bole zrele
a prvy krat si kolko mala, a nezostali ti ziadni snehuliacikovia?

lusinkaj
autor
14. jan 2010

no presne kolko bude bude...nech sa potom oplodnia a nech som tehu..
pri 1ivf som mala tiez 10 oplodnili sa 6.1 mi vlozili,ostali 5 potratila som isla som na ket vlozili 2 a tie 3 uz boli zle... 😒

katti77
14. jan 2010

no to mi je luto, ale toto uz dopadne dobre, musi 😉
ja padam z prace
majte sa pekne pa

lusinkaj
autor
14. jan 2010

tak dufam,ze teraz uz bude dobre vsetko...ze budeme stastni s muzikom 😉

kika79
14. jan 2010

ahojte 🙂
aj ja sa k vam pridavam..v dec.09 som bola na Ket-ko, potrdene tehu a o par dni 25.12. bol MA, Cakam na vysledky z histologie, mozno sa najde nejaka pricina ☹ takze verim,ze tento rok bude pre nas ten naj..a vsetky skoncime ako gulky...😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre