Podivný telefonát - zlosovateľná anketa

brambie
25. jan 2013

dievcata, dnes mi volalo cislo 650540119 a pani sa pytala na to kolko spavam, ci davam v obchode prednost slovensky potravinam, pre kolko ludi varim a ako chodim do prace... potom spomenula ze sa jedna o zlosovatelnu anketu a ja som jej nadiktovala meno a adresu. ked to pocum mm tak na mna naziapal.... viete niekto nieco ? je sa coho bat ?

strawberry17
25. jan 2013

@lianka2 hod si cislo vzdy do google, idem kuknut z akeho cisla volali mne, boli tam viacere tak asi kazda z ineho cisla?

lianka2
25. jan 2013

@brambie no fakt sikulky 🙂 ja som myslela, že som im naletela jediná a už dva dni sa stresujem kvôli tomu.
@strawberry17 no to ver, že im to poviem. Diky 🙂

sisaha
25. jan 2013

@miskap2111 ano, mne raz tiez volali, uz si nepamatam co uzasne som vyhrala, ale podmienka bola, ze mi pridu odprezentovat nejake handry. Poslala som ich do kelu. Ak raz nieco vyhras, tak ti to maju zaslat bez dalsich zbytocnych podmienok, no nie?

strawberry17
25. jan 2013

aha, tak mne volali z 3 roznych cisiel (2 som doobeda nemohla zdvihnut, lebo som bola na jednom urade) rovnake cisla len ine koncovky - 801, 527, 601

lianka2
25. jan 2013

@strawberry17 ja som ho dala do Google a nič som nenašla. Akurát som ho zavesila na stránku kdovolal.net či ako sa to volá a nik sa tam ešte nepoznal. Nevieš mi to zistiť? Číslo je +421422856318

brambie
autor
25. jan 2013

@miskap2111 super, tak uz iba cakat na robota.

strawberry17
25. jan 2013

@lianka2
Virtuální Callcentrum 3.0
www.daktela.com
Dodáváme řešení pro Call Centra: Ústředny, ACD, Agenti, Statistiky

miskap2111
25. jan 2013

@lianka2 už si napamatám, či som im dala adresu, ale neboj- maximálne ti začnú posielať letáky.

strawberry17
25. jan 2013
brambie
autor
25. jan 2013

dievcata, vdaka za ukludnenie. bonus navyse: diskusia az na dve strany, najdlhsia aku sa mi kedy podarilo vytvorit. dobru noc zeny !

miskap2111
25. jan 2013

@lianka2 určite sú to tí istí, lebo číslo, z ktorého mne volali, bolo presne identické s tvojim, len posledné trojčíslo bolo 325.

lianka2
25. jan 2013

@strawberry17
@brambie
@miskap2111 ďakujem baby, tak som trosku kludnejsia. Hádam z toho nič nebude okrem robota a letakov 🙂

brambie
autor
25. jan 2013

mimochodom este jednu poznamku ak dovolite. presne takto by podla mna mal fungovat MK. rychla pomoc, bez zbytocnych osobnych nazorov, diskusia, ktora pomoze a kde citit zensku spolupatricnost ! vdaka aj za to !

lianka2
25. jan 2013

@brambie súhlasím. Bez posmievania a múdrych reči 🙂

stardust
25. jan 2013

@brambie nekric hop 😀 😀 aby sa sem neprisla predviest nejaka super mama, ktora vzdy reaguje premyslene a nikdy sa nepomyli 😉

brambie
autor
25. jan 2013

@stardust mas pravdu, idem radsej nieco pocitat nech zaspavam s prijemnym pocitom 😀

lejla77
25. jan 2013

Kocky, adresy a cisla su bezne aj v telefonnych zoznamoch, pokial ich nemate utajene. 😖
Skuste sa hodit do googla a budete prekvapene.

kmkke
25. jan 2013

@lejla77 Presne tak, ten google je dobrý kamarát. ja som si tak zo srandy hodila pred pol rokom svoje meno a vybehli mi dva kontakty na facebook, jeden bol môj a druhý bol s mojimi fotkami, statusmi, s polovicou mojich priateľov, ale nevytvorila som ho ja! ☹ Niekto ma hackol a bral moje veci, tak som ho nahlásila a dala zablokovať. Doteraz neviem kto to bol a čo vlastne chcel. 😠

zdraviezprirody
25. jan 2013

@strawberry17 neviem dať lajk ale som sa dobre pobavila na Tvojom príspevku...že aké super otázky máš pripravené pre telefonistky 😀
Asi to bude tak ako píšeš, že ide o telemarketing. Telefonistky z call-centra dostanú databázu a volajú hlava nehlava. Nemusíte žiadať o vymazanie z databázy. Len sa rozhodnete či "prakticku" ukážku hrncov, paplonov, vysávačov chcete alebo nie 😉
Mne volajú stále s nejakými akciami a cennými papiermi a jednajú so mnou ako s milionárkou, že vraj koľko 1 000 eur chcem zainvestovať 😝 Hlavne by ma zaujímalo, či si ma s niekym nemýlia...😎
@kmkke nechce sa mi veriť čo píšeš....ja na FB vôbec nemám nastavené súkromie 😕

kmkke
25. jan 2013

@zdraviezprirody No ja mám z polovice, respektíve príspevky, fotky a statusy vidia len moji priatelia, tak jediné mi vychádza, že si niekto z mojich "priateľov" urobil srandu na môj účet, ale doteraz nechápem kto a čo tým myslel 😨

zdraviezprirody
25. jan 2013

@kmkke no toto!!! opatrnosti nikdy nie je dosť....
Možno si pre niekoho idol 😵

strawberry17
25. jan 2013

este som teraz vesala pradlo a rozmyslala som pri tom, ze naco potrebuje niekto vediet kolko hodin v noci spim aby mi mohol prist odprezentovat kuchynsky robot 😝 ale asi to bude tak, ze pokial niekto vari pre viacerych ludi tak mu pridu odprezentovat hrnce alebo kuchynsky robot, kto malo spi tak asi matrace, nech sa lepsie vyspi, kto chodi do roboty autom tak daco do auta a podobne 😀
baby dajte potom vediet co ste "vyhrali" 😀 😀 😀

iviatko
25. jan 2013

@strawberry17 a myslis, ze ho hned zmazu? prosim ta...
aj mne dnes volali, nezname cisla vobc nedviham 🙂

zuzulica
26. jan 2013

@brambie To sa zase toľko nestalo, keď chcú tak adresu si nájdu aj na nete, keď tak ti sem tam pošlú reklamné letáky. To niekedy robia také prieskumy verejnej mienky a takých hlúpostí, inokedy otravujú s tými prezentačnými akciami alebo zdravotnými, to im hneď poviem, že nemám záujem... Hlavne nikde nedávaj RČ, ČOP, vždy len také všeobecné info 🙂

strawberry17
26. jan 2013

@iviatko ani ja nedviham nezname cisla, lenze som posielala nejake Cv kvoli praci tak nemozem vediet ci mi nevolaju z nejakej firmy, takze zdvihat musim

iviatko
26. jan 2013

@strawberry17 to poznam :/

florentina1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz