Podvodníčka pani s nickom MARSIII69

erikkk002
10. dec 2013

prajem pekny den,chcem napisat svoju skusenost a tymto poprosit aj o radu mamicka ktora vystupuje ako MARSIII69 mi neposlala kabelu ktoru som jej zaplatila,kupila som si od tejto pani kabelu tommy hlfinger ponukala ju za 20eur no peniaze som jej poslala cez internet benkink a slubila mi ze mi ju posle prvou triedou a ze ju na druhy den mam doma no bude tomu uz dva tyzdne a kabela nikde proste mi ju neposlala kazdy den som jej pisala spravy no neodpoveda vobec,jednoducho ignoruje pokial som mala zaujem o kabelu tak mi odpisovala ale ako nahle som jej poslala peniazky prestala komunikovat,to sa mi prisaham tuna na modrom konikovi este vobec nestalo a totu predavam dlhsie myslela som si ze sa mi to nemoze stat a predsa som na materskej s dvoma deti no premna je 20eur dost velka polozka nechapem ako moze byt taky sebecky ludia ☹ ☹ ☹ ☹

seemani
10. dec 2013

@erikkk002 ja nechápem prečo posielate ( nie len ty) dopredu peniaze. Ono je pravda, že ani na dobierku nevieš, čo v balíku nájdeš, ale je tam nižšia šanca, že ťa podvedú. Vieš ako to je, ak už sú peniažky na účte, psychika a hlavne chamtivosť zapracuje a nepošle ti tovar.

maribell
10. dec 2013

@seemani lenze tu na dobierku nikto neposiela

seemani
10. dec 2013

@maribell pretože sa stalo módou posielať dopredu peniaze..a ten,kto chce predať pošle aj na dobierku...

barcelona94901
10. dec 2013

@seemani na dobierku 90% predávajucich práve pre zlé skusenosti tovar neposiela ,je to finančne náročné,ked ti nepreberaju balíky ,ty platíš to poštovné dva krát za každý jeden balík 😉

a ak máš tovar na dobierku,balík otváraš rovno na pošte.,.a riešiš okamžite...máš peniaze svoje
horšie je ,ak by si to odbalila až doma..tam máš potom smolu zo strany pošty nevyriešiš už nič..

posielať peniaze dopredu nie je modou,ale pravidlom ,ktoré funguje všade vo svete,vezmi si taký ebay ,kto ti pošle na dobierku? vždy platíš dopredu ,ale ako kupujuci si všade prirodzene pozeráš od koho kupuješ a jasné,že nekupuješ drahý tovar,pokiaľ druhá strana nemá žiadné recenzie ,či príliš lacné a neposielaš udaje niekam do Nigérie..napriek množstvu informácii,skuseností,upozorneniam vždy sa ešte nájdu baby ,ktoré skočia na lep

a erikkk002 može riešiť cez admina, podozrivu kabelu "TH" za 20 eur a veriť ,že tam na druhej strane viazne pošta ... 🙄

barcelona94901
10. dec 2013

@erikkk002 možno zlyhala pošta ,je pred sviatkami,možno sa stratil balík a možno pani ochorela a nemá prístup k netu..prepáč,ale keby išlo o bežnu podvodníčku nemá tu album s fotkami svojej rodiny a informácie o sebe ,meno,priezvisko...hodnotenia okrem tvojho nemá žiadné zlé ..
ak poslala balík prvou triedou ,doporučene,má číslo lístku a može riešiť reklamačku,peniaze pošta pošle,ale nie na druhý den ,tam je časová rezerva..možno to mala aj ako poistený balík ,ozvať sa určite pani mala ,ale neviete čo sa stalo
a ihned slovo podvodníčka bez toho aby ste to riešili s adminom ,to je je silná káva 😕
a napísať ,ešte že maminka s dvoma deťmi na materskej ,pre ktoru je 20 eur veľká položka by mala vedieť ,že
" kabela tommy hlfinger " je ehm...podozrivá 🙂

erikkk002
autor
11. dec 2013

@barcelona94901 skuste sa vzit do mojej koze urcite by sa to dotklo aj vas len teraz si to nikto z vas neprizna nemyslela som ze teraz pre tych 20euro neprezijem,ale tu ide o ten princip ak si nieco zaplatim tak si automaticky vyzadujem aj ten tovar o ktory som mala zaujem ci..a ak nie tak to mozem kludne chodit po ulici a rozhadzovat 20-eurovky len tak pre radost lebo ich mam,a ak si kliknete na kabely presvedcite sa aj sama ze aj original kabelu kupite TH aj za tu sumu uz som kupila aj za 12eur original kabelu TH tuna na modrom konikovi,cize som sa presvedcila ze uz nemozno verit nikomu a co sa tyka ze ochorela a sa nemohla ozvat neraz ani nie dva-krat sa mi stalo ze ma mamicky informovali uz aj s nemocnice ja viem urcite pochopit ved sme ludia ale nereagovat uz cez dva tyzdne je dost dlha doba a zasa ma mohlo napadnut ze ta pani nema vela dobrych hodnoteni ako aj vy pisete ved ma len dve co predala ale to je uz jedno ja som len tym vsetkym chcea povedat ze urcite by sa vas to tak isto dotklo len to sa lahko hovori inym ludom a nie tym co prisli o peniaze,prajem pekny dniik a pozehnane sviatky vsetko dobre

18erka
24. jan 2014

Ahojte.Ja som si tiež objednala kabelku od "romulina"z Martina.Peniaze prijala no kabelku do dnes naposlala.žial najdu sa tu aj taký ludia 😢 Davajta si pozor.

janupiat
22. feb 2014

@erikkk002
viete mi poslať jej číslo účtu pre porovanie ak je to ona tak vystupuje aj na Bazosi!!!

duda82
13. máj 2014

mna tiez mamicka menom marikaema oklamala o 25 eu taktiez sa mi to tu na MK este nestalo som zhnusena ako taky clovek moze existovat 😠 ale sak jej teti si prilepsia zase to musime brat tak ☹

schaza
24. feb 2015

Môžete mi poradiť čo mám robiť....pani s nickom katka45678 som uhradila kočík asi pred 3týždňami no kočík neposlala :( sľóbila že ho posiela no nič..má niekto s niečim takýmto skúsenosť a čo trestné oznámenie??Ďakujem