Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
13. nov 2008

Dany my si asi nepokecáme 😝 čo to bol za link?? 😕

michalag
13. nov 2008

Ahojte kto tu?
Vidim ze vcera ste si trochu pokecali 🙂

dannynka
autor
13. nov 2008

tinka no asik nie...ten link by som musela hladat ale pisala tu jedna 16-rocna babenka ze spala s priatelom a ze sa boji ze je tehu a ze ak ano ze ako sa da potratit 😝 😝 😝 😝 😝 😝 hroza co ti budem pisat 😝

miska-no pokecali ale len tak na chvilocku 😅

dannynka
autor
14. nov 2008

babulky to tu nejako zanedbavate 😅 😝 😀

dannynka
autor
14. nov 2008

🙂 😉 😀

dannynka
autor
14. nov 2008

zase trpim samomluvou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. nov 2008

sa tu stale vypravam sama zo sebou 😅 😝 😀

dannynka
autor
15. nov 2008

😒 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ posledna sanca a potom to uz vzdavam ☹ 😒 😔

dannynka
autor
16. nov 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martinadt
16. nov 2008

ahojte baby kde sa všetky flákate 😕

dannynka
autor
16. nov 2008

jeeeej matka ty tu 😉

martinadt
16. nov 2008

ahoj danny som tu

dannynka
autor
16. nov 2008

jeeeej matka ako sa mate?a co nove? 🙂

ja sa pomalinky zotavujem s piatkoveho urazu 😒

martinadt
16. nov 2008

danny a čo sa vám stalo? 😕

tinakul
16. nov 2008

huu 😀

tinakul
16. nov 2008

čo sa deje dany?? 😕 Inak čaute parťáčky 😉 som rada že som vás zastihla 😝

martinadt
16. nov 2008

ahoj tinuš ako sa máte?

michalag
16. nov 2008

Ahojte 🙂
danny dufam ze nic vazne

dannynka
autor
16. nov 2008

tinka ahojky 🙂

no zakopla som a spadla celou svojou vahou na brusko....ale chvalabohu vsetko je ok,hned som volala mojmu dr a ten mi spravil sono,babu bilo srdiecko a aj sa krasne hybalo 😉

martinadt
16. nov 2008

danny musíš si dávať väčši pozor ale som rada že stev poriadku

tinakul
16. nov 2008

Uf, Dany poriadne si nás vyplašila 😠 no musíš si na seba lepší pozor dávat 😝 To muselo byt hrozné 🙄 😔 No hlavne že ste oki 😉
Mati čauko, práve som dočítala Ip, no teraz vás tu mám naživo , tak potom odpíšem 😉 A díky máme sa teraz fajn... oddychujeme a zajtra je sviatok, tak celý den kukáme rozprávočky v tv 😉 A ty ako???
čau Miška, čo nové?? 😕

dannynka
autor
16. nov 2008

matka viem viem,ale co uz ponahlala som sa k zubarovy a po ceste k nemu som zakopla na chodniku a bolo to....
ale aj tak najlepsia bola malinka GAbika,ktora sedela v aute...a ked som k nej prisla tak mi povedala "mama spravila bac",a samozrejme skodoradostny smiech 😉

martinadt
16. nov 2008

miška ahojky..
no ako sme sa tu zišli po dlhom čase 😕

tinka užite si kukanie rozprávočiek, u nás do rána trochu pomrzlo, boli sme ráno trošku von ale ani malej sa nechcelo bežkať a mne tiež moc tlačiť kočík v takej zime tak sme šli domov urobili si teplý čajík a hrali sme sa spolu domka

danny to si ešte aj vonku na chodníku 😖 si sa určite poriadne zľakla čo?

dannynka
autor
16. nov 2008

tinka-no povodne som nemala v plane nikoho tym zatazovat,ale ved co sa stalo sa neodstane..inak svokrovci o tom doteraz nevedia a dufam ze sa to ani nedozvedia...to by bolo reci....ako om ich vystrasila a tak podobne... 😝
inak koleno mam este napuchnute a cele telo mam bolave ako po svalovici ale snad to uz cim skvor prejde 😒

tinka a ty sa ako citis?uz sa ti to pomalinky krati,a ako Sophinka?
miska-a vy?ako Samko co nove? 🙂

dannynka
autor
16. nov 2008

matka-mne to hned anin tak nedoslo.....to mama za mnou vyletela z auta ale hlavne ze je vsetko oki..klop-klop,ved ma malo co chranit "slaninky " mam teraz dost 😝
Ozaj matka a to u VAs uz mrzne?ja si veru neviem predstavit ked bude aj tu,a mate uz aj nejaky sneh?

michalag
16. nov 2008

danny, hlavne ze ste obidvaja oki 🙂
tinka vsetko po starom. Ako Samkovi odbilo 2,5 roka, tak je z neho strasne sidlo (predtym bol kludnejsi) a najnovsie musi vsetko maminka, takze tak... stale sa pekne pytame cikat, kakat a asi pred tyzdnom sme zacali uz davat aj na velky zachod, tak hadam nam to naozaj vydrzi, len zaujimave ked som na wc-ku ja a on potrebuje tiez 😀 😀 😀 , tak mu davam prednost 😅 😝

tinakul
16. nov 2008

Mati to ti verím - najlepšie je sediet domka pri čajíku teplom 😵 Ja sa už babenky neviem dočkat kedy bude snežík 😵 No čo vám poviem, už som vianočne naladená... zdaleka nepocitujem , že pôrod sa blíži 😅 skôr vnímam čas vianoc a pohody... takže čaká nás teraz zháňanie darčekov hlavne 😝 Vy ste už niečo pokúpili??? Alebo máte vymyslené čo vaším ratolestiam?? 😕
Dany cítim sa teraz vynikajúco - klop,klop - bruško nemám moc velké, takže mi nezavadzia 🤐 Sophinka je teraz u svokrovcov, my sme sa práve vrátili od nich... tieto tri dni struhala dobrotu a pomaly prichádzam ako na ňu 😉 manžel mi vraví, že mohla by byť zo mňa detská psychologička 😀

dannynka
autor
16. nov 2008

miska-veru aj GAbika ma teraz take obdobie ze vsetko musim ja,ked nieco chce,nikdo iny..som zvedava co bude robit ked pojdem do porodnice a dovtedy ju to neprejde 😝

michalag
16. nov 2008

baby chcem sa spytat, nemate niektora skusenosti dobre ci zle s fotakmi olympus? Ideme buduci vikend kupovat a stale sa nevieme rozhodnut 😒

danny, ani ja si neviem predstavit ked bude mrznut, keby bol aspon sneh, koli detom

dannynka
autor
16. nov 2008

tinka-tak to je super ze sa citis fajn,a s tou psychologickou super aspon viem kde si mam chodit po rady 😀

miska-no veru...budeme chodit von na menej,a viac byt doma 😝 ,ozaj ako ste pochodili s pokazenym televizorom?