Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
16. nov 2008

tinka, ja tiez na to prichadzam, na nasho viac plati kludne slovo, ale nie vzdy to ide, tak obcas aj zvysit hlas, ale to az tak nepomaha 🤐
danny, to ju hadam do vtedy prejde 🙂

tinakul
16. nov 2008

Miška 😀 že šidlo?? A to ide na neho aj nejaká vzdorovitosť??? 😕 😕 Inak aj u nás musím najnovšie všetko len ja 😝 a ako tehu som z toho niekedy až moc vyčerpaná, no ked malá ma nevidí, tak je v pohode, ale akonáhle som v blízkosti - ani na jest ma pomaly nepustí 😀 😝 To oni majú asi takéto obdobie 🤐 Takže Samkovi sa pekne darí pri odvykaní, len tak dalej... My zase klop,klop úspešne pokračujeme v nočom spinkaní a naučila sa udržať moč až do rána kým nevstane, takže ani v noci ju nemusíme po spiačky dávat na nočník 😵

michalag
16. nov 2008

este stale mame nefukcny TV, lebo ten pan ma stale nieco, tak musime najst niekoho ineho, ale hadam ho do Vianoc budeme mat oki 😅 , zatial fungujeme na nete a sme od neho zavislí lebo inac neviem ci by sme vedeli o svete 😝 😀

dannynka
autor
16. nov 2008

miska no to dufam...inak neviem,na nasu plati ako kedy....niekedy dobre slovo a inokedy ani to nezbeda jedna 😝 😀

ozaj babulky nemate nahodou niektora toho hovoriaceho psa s fischerprice?

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lebo by sme ho chceli GAbike na vianoce kupit...ze ci sa s tym detuchy zahraju,hmm?My mame tohto zatial iba pozicaneho od gabikinej kamosky a zatial ju to bavi aj spinkat s nim chodieva 😀

martinadt
16. nov 2008

danny sneh padal trošku vyššie asi pred 2 týždnami ale ževraj sa roztopil aj.. máme tam kamaráta a ujo tam chodí do práce

tinka ja ako citim pomaly tú zimu vonka tak nechcem ani moc sneh 🤐 no bude to tu opäť o dušu niekam ísť 😖

miška olympus sme mali keď som bola ešte menšia, to ešte nebol digi foťák ale bol dobrý.. my sme mali sony ten čo nám ukradli tu v IT a teraz mám opäť olympus ale digi a som s ním spokojná 😉

dannynka
autor
16. nov 2008

tinka-takze sikulku mate doma 😵 ,ked krasne vydrzi do rana sa nevicikat 😉 .Inak aj u Gabiky je to tak ked ma nevidi tak je dobre ale akonahle ano..tak len mama mama 😝

miska neboj hadam do vianoc 😅 😝 😀 😀 😀

michalag
16. nov 2008

tinka, tak super, ved Sophi je sikulka 😉 🙂
Praveze vzdorovitost ani nie, ale taky ze stale musi nieco robit, proste viac vymysla a skusa, teraz by sa mi zisli aj styri oci, 2 v predu a 2 vzadu, ale zato sa vie aj pekne sam zahrat ked nieco potrebujem porobit, alebo mi pomaha pri upratovani, to ho bavi

tinakul
16. nov 2008

Dany vidím, že si na tom podobne 😝 No tie naše detúrence sa asi dohodli 😀 No ani ja si teraz neviem predstavit íst do pôrodnice, že čo bude bezomňa robiť 😖 Ale teraz sme ju nechali na štyri dni u svokry , lebo ja mám vyšetrenia - v utorok velký uzv, potom diabetologiu, aj poradnu vo štvrtok 😝 to sa nalietam, tak som zvedavá, ako to Sophi zvládne bez maminky 😝 lebo v poslednom čase fakt iba mami,mami,a mami 😝
No Miška ja mám svoje metody, ktoré platia na Sophi na 100% - proste som na niečo prišla a tri dni sme testovali s manželom čo to spraví a fakt sa zmenila opäť na poslušnú Sophinku... tak aby som to nezakríkla 🤐 Bitky, ani krik nič neriešia, dokonca ani zvyšovanie hlasu 😝

dannynka
autor
16. nov 2008

matka -tak dik za info,takze zatial sneh nemusime cakat 😉 som sa aj braskovy martinovy vyhrazala ze len nech skusi nasnezit ze mu krkom zakrutim 😀 😀 😀 😀 .Ozaj teraz ma napadlo,ved tvoj bratranec je tiez martin ci ee?a ak ano tak dodatocne vsetko naj naj naj 🙂 😉

martinadt
16. nov 2008

danny a tvoj bráško je teraz niekde v zahraničí? veru aj ja tu mám martinka 🙂 a ďakujem odkážem mu 😉

dannynka
autor
16. nov 2008

tinka klobuk dole budeme chodit k tebe na rady 😅 😀 😀 😀
inak GAbika je teraz v poslednom case nejaka nesvoja,troska pokasliava,pyta sa tulit na ruky,v noci sa mi teaz skoro kazdu hodku budila....a dnes vecer aj zvysena teplotka,a teraz neviem ci to mozu byt zubky lebo nemame este zadne 5-ky alebo na nu nieco lezie 😒 ☹

dannynka
autor
16. nov 2008

matka teraz uz ee,vratil sa tusm v aprili 😉 a uz sa tam asi ani tak skoro nechysta 😅

tinakul
16. nov 2008

Dany máme dávno toho psíka, poviem ti že zo začiatku ju nebavil až tak , skôr teraz si ho stláča a vie čo je na čo a spolu s ním spieva pesničky, takže vrelo odporúčam, lebo je to nielen zábavné, ale aj poučné a dieta sa tým učí krásne 😉 Tak isto máme aj toho motýlika spievajúceho z fischer price a hrnček a všetky sú poučné a zábavné, nedám na ne dopustiť 😉
Olympus je super značka Miši - záleží aj od typu aký kupujete, my máme tiež olympus - už dávno a ja som s ním spokojná 😉
Maťka a však prečo to bude o dušu niekam íst - však šup,šup pôjdete aspoň snehuliaka stavať a malá sa zabaví, hm?? 😅 Ja tie zimné časy zbožňujem, pravdaže okrem člapaníc v meste 😖

martinadt
16. nov 2008

on bol na cypre tuším nie? 😕 ak sa dobre pamätám na okolité udalosti..doma mu je hádam lepšie 😉

dannynka
autor
16. nov 2008

tinka tak teda dik za radu,si ma len uistila v tom ze urobime dobre ked jej to kupime 😉

dannynka
autor
16. nov 2008

matka tak tak....teraz mu je dobre doma... 😉 qa uz aj pribra naspet to co tam pochudol a nasiel si aj druhu frajerku tu....a Gabika ju ma moc rada,mimochodom matkavola sa tak isto ako aj ty 😀 😀 😀 😀

michalag
16. nov 2008

tinka, my uz mame pre Samka zopar darcekov a este oblecko a hotovo 🙂
A co planujete drobcom vy?

tinakul
16. nov 2008

Mati aj ja gratulujem Maťkovi 😉 A že ho pekne zdravím, kde sa fláka, že mi ani neodpisuje?? 😀
Miška tak to je dobré, že zatial vzdorovitost nie je 😉 nech vám to vydrží 😉 My sa tú vzdorovitost snažíme vyhnať 😀
Dany no možno bude aj choručká, lebo to počko je teraz na choroby a u našej Sophi sa to tiež kašlom začalo, potom trošku zvýšená teplotka bola a nakoniec to prešlo do soplíkov, teraz je oki... sem, tam ešte zakašle, ale oproti tomu, že prekašlala celú prvú noc, je to neporovnatelné 😉 Však uvidíš...držím palce, aby to nebola choroba 😉

tinakul
16. nov 2008

Miška no my sme ešte nič také nevymysleli, hračky sme už nechceli kupovat, lebo nemáme kde skladovat... no malá chce moc kolobežku barbie a nové šatičky pre bábiku Anabel - tak na to z hračiek možno ešte pristaneme... ale hlavne oblečko sa bude asi kupovať 😉

michalag
16. nov 2008

danny,skus sa zapojit mozno ho vyhrate 😉 🙂
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Page/sk/sutaz/z...

dannynka
autor
16. nov 2008

tinka dakujem,veru bodaj by si mala pravdu 😉
lebo teraz v okoli je toho pomerne dost....tak dufam ze sa tomu uspesne vyhneme 🙂 😉

inak babulky ked tu spominate vianocne darceky,pre mna by bol asi ten najkrajsi keby sme sa dozvedeli ze co budeme mat ci babulku alebo chlapceka.. 😀 sice aj ked sa nedozvieme ale ked je ta moznost tak mi t pokusa sveedomie.. 😀 😀 😀 😀

k dr idem 5-decembra..to uz budem asi 18-19-tt takze teoreticky by sme aj mohli ale ak to bude take babo ako GAbike dzvienme sa to az ked sa narodi 😅

tinakul
16. nov 2008

Dany aj tvojmu bráškovi teda gratulujem.. 🙂

dannynka
autor
16. nov 2008

miska idem kuk 😉

tinakul
16. nov 2008

Dany pri Gabike ste do konca nevedeli čo to bude?? 😕 Dúfam, že mne tú babenku už v utorok potvrdia, lebo som neodolala a kúpila zavinovačku ružovú 😝

martinadt
16. nov 2008

danny to je fajn že si našiel novú a lepšiu priateľku 😉

tinka pozravím, vlastne pravdu povediac teraz je často s malou a k pc sa mu po jednom dni s ňou nechce 😅

tinakul
16. nov 2008

Mati 😀 aspoň nadobudne prax 😀 Inak pekné fotečky si pridala, malá je podarená ako vždy.. 😉 To sú z leta ešte?? 😕

dannynka
autor
16. nov 2008

tinka odkazem 😉

veru pri GAbike sme to az do konca nevedeli lebo bud bola zle otocena alebo nam prekrizila nozicky potvorka jedna,po kom asi to dieta bude 😀 😀 😀 😀 😀
ja som zatial este nic nekupovala,ruzoveho mam dost, a ked tak kupim neutralne alebo zelene modre,ruzoveho mam dost 😀 ,ozaj ak by som mala babulku potom mi mozes postupne aj veci predavat ked uz tretie neplnanujete 😀
a ozaj nevies ako je to s tym prispevkom opri narodeny druheho a tretieho dietata?schvalili ho?

dannynka
autor
16. nov 2008

miska dakujem za link uz som vypnila 🙂 😉

dannynka
autor
16. nov 2008

matka veru je,je uplne super v pohode... 🙂 😉 len aby im to spolu dlho vydrzalo to im prajem a aby si moooc rozumeli 🙂

martinadt
16. nov 2008

no vyhlásil že on preda detičky tak skoro mať nebude tak bude vychovávať dadku 😀 a fotky tie dve sú ešte z leta a tie dalšie dve sú teraz niekedy robené.. maťko keď chce malú nachovať niečim tak ju neobháňa po izbách ako ja ale zapne do kočíka a nachová 😲