Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

andrjka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
autor
1. dec 2010

jeeej vy ale píšete 😀
aj u nas sa veru poriadne rozsnežilo,zvažujem poobede na sánky íst ale este uvidime 😅

@tinakul sikulka ze cez net :D ja tiez sem tam objednavam,ale ja radsej "omakam" a az potom kupim 😀 😀 😀 😀

@michalag presne podobnu starost mam aj ja s Domíkom,hraciek ma dost a neviem co mu kupit kedze este moc rozumu nema a kazdu hračku ma iba na pár sekund 😀 😀 😀

tinakul
2. dec 2010

@dannynka, @michalag ale sme to tu rozbehli haaaaaaaa?? 😀
Inak čo sa týka toho netu - poviem príklad môj ocino si želal hodinky také poriadne na bežné nosenie - tak sme hladali na nete , najskôr som zadala čo hladám, vybrali sme si hodinky, ktoré sa nám najviac páčili a predstavte si že niekde stáli až o 50eur viac ako inde... 😝 Tak sme si vybrali najvýhodnejšiu ponuku z Čiech a sme velmi spokojní, aj s obalom, aj kvalitou a skoro ku všetkému balia aj nejaký darček - klop, klop - takže ja cez net mám len a len dobré skúsenosti a už to využívam skoro vždy, lebo času je málo a ten vianočný chaos v obchodoch mi nechýba... ďalej - jasné, že oblečenie, obuv atd .nekupujem cez net, to treba skúšať, dokonca ani z bazáru nič, ja len predávam použ. veci😝
Druhému dedovi okuliare dioptrické - to tiež kvalitné .. , babine rýchlovarnú konvicu Philips a druhej odštavovač elektrický taký už riadny....všekto sme našli vo výhodných cen. ponukách - určite lacnejšie ako v obchodoch sú z velkoskladov atd. no spokojnosť nadovšetko... 😉 a všetko má aj záručný list keby niečo, no je to podla mňa rovnaké ako v obchode, len sa tam nemusím trepať 😉
Miši aj ja som s babenkami stále domka, Sophi sa má doliečiť, nechcem riskovať po ATB, takže do nedele budeme väčšinou iba vnútri, a Cynthi stále ATB berie... Tak zatial kukajú na sneh iba znútra 😝
Záclony??? Neviem aké obchody sú u vás, Diego odporúčam, Pampúšik má kvalitné... ja aj to na nete kupujem - teraz chceme princess disney a najradšej už hotové na mieru 😉

tinakul
7. dec 2010

čaute, zas nikto nereaguje... nepíše.. hhm... Dnes som sa dozvedela výsledky mojich vyšetrení tri dni po dobratí ATB a sú dobrééééééééééééé 😵 A babenky od včera zdravééééééééééééé , že hurááááááá-že konečne k nám zavítalo zdravíčko!!! klop,klop aby som nezakríkla!!! , len ešte neriskujem tento týždeň chodiť von po ATB - pôjdeme na to postupne a nie v takomto počasíííííííí 😉

Akého ste mali mikuláša @dannynka? @michalag? @martinadt?????? 😕

michalag
19. dec 2010

Ahooooojteeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

tinakul
20. dec 2010

@michalag pekná fotečka 😵

michalag
23. dec 2010

Ahojte

zeláme vám Šťastné a veselé Vianoce v kruhu svojich najbližšich a aby rok 2011 bol lepsi ako tento rok ..... Šťastnéééé a veseléééé VIANOCE!!!!! 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂

tinakul
28. dec 2010

Zvončeky už zvonia
a ihličie vonia,
svetlo sviečok mihotavé,
Vianoce k nám prišli práve.
Preto sviatky krásne majte,
v pohode ich prežívajte.

dannynka
autor
30. dec 2010

@michalag @martinadt
@tinakul
@maca21 babulky všetkým Vám prajem vsetko len to nááááááj do noveho roku 😵 😵 😵 😵

maca21
31. dec 2010

kocky moje zlate aj ja vam prajem stastny Novy rok nech je lepsi ako tento stary 😀 cmuuuuuuuk

tinakul
31. dec 2010

dakujeme a pripájam sa : všetkým koníkarkam šťastnučký Nový rok :
Až ti šampusový štupeľ trafí do oka,
až ťa vyšetria a uznajú za cvoka,
až ti bude od chľastu veľmi zle,
až ohňostroj ti v zadku vyprskne,

až vonku na štyroch psovi budeš vravieť slečna,
až zistíš, že pyrotechnika je nebezpečná,
až v prednom vačku ti vybuchne delobuch
a zapáli ti zo zadku vyprdnutý puch

a poletíš oknom ponad nejakú strechu
a rozrežeš si zadok na kuse plechu,
tak potom priať šťastie ti už neskoro bude,
preto tak skoro ti to prajem a v kľude.

Šťastný nový rok.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

michalag
31. dec 2010

Ahojte babenky moje
@dannynka @tinakul @maca21 @monkula @olianko @martinadt vsetkym vam prajem aby bol rok 2011 lepsi ako bol tento rok a aby vas a vasich drobcov obchadzali choroby z daleka - boli zdraví, stastní a mali okolo seba ludi ktori vas maju naozaj radi ...... Šťastný Nový rok 2011!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 🙂

olianko
31. dec 2010

Ahojky 🙂
Tak tu som nebola asi 100rokov.....
@dannynka @tinakul @maca21 @monkula @martinadt
Michalag dakujem a pozeram, ze mas druge babatko tak dodatocne gratulujem , nech je zdravucke
A vsetkym Vam zelam vela stastia , hlavne vela zdravia , lasky v Novom roku 2011.Nech Vam vsetko vyjde tak ako si to zelate ..... 😀

michalag
31. dec 2010

@olianko dakujem 🙂

michalag
10. jan 2011

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂

Ako sa inak mate???

@tinakul Cythii vsetko najlepsie k dnesnym 2 rockom!!!!! 😵 😵 😵 , hlavne aby bola zdrava to ostatne uz nejako bude 🙂 😉 ....

tinakul
10. jan 2011

Jéj Miška si zlatá a vlastne na fore prvá , ktorá si to všimla... - dakujeme 😉 Veru slečna má už dva roky, nemôžem tomu uveriť 😝 ale oslavovať sa bude až vo februári - počkáme na Sophinku a dáme spoločnú oslavu 😵

Inak my sa máme fajn, Sophi v MŠ, Cynthi búva a ja som požehlila... manželík má ešte týždeň dovču tak mi pomáha - teraz išiel nakúpiť... a vy @michalag ako?? Ste konečne už zdravučkí?? Dúfam, že áno... hm?

dannynka
autor
14. feb 2011

@tinakul
@michalag
@olianko nespite a píste 😀 😀 😀 😀 😀

a Cynthi dodatočne všetko naj k 2-ročkom 🙂

tinakul
15. feb 2011

@dannynka dakujeme 😉 no dnes slávime skôr Sophinku, kedže má presne 5 rôčkov 😵 veru, nikto nikde ....a okolo samé choroby zas...

michalag
15. feb 2011

Cawte 🙂

@tinakul tebe a aj Sophinke vsetko najsamlepsie k dnesnym narodeninaaaam ..... hlavne aby sa vas zdravicko drzalo 😉 ...... uzite si dnesny den 🙂

@dannynka ja sem chodim nakukat ale ked tu nikto tak ani ja nepisem 😝 , ale hlavne ze byvate na FB ze 😀

jerry14
15. feb 2011

😀 😀 🙂 😉 Dnes 67% sleva na D&G, Náramek Abigail a další http://www.fashiondays.cz/invite/364802

tinakul
15. feb 2011

@michalag dakujeme krásne 😵 Veru aj ja vás sledujem na FB často čo a ako... ale sem tam by sme sa tu mohli zísť on-line - to by bolo super 😉

michalag
15. feb 2011

@tinakul to by nebolo zle 🙂 😉

dannynka
autor
15. feb 2011

@tinakul veru mohli by sme aj tu 😀 a aj od nás Sophinke všetko len to nááááj k 5-tim ročkom 😵 už je z nej velka slečna 🙂 a som veru aj zabudla že oslavujete spolu 😅

@michalag Fb je zavislost 😝 😝 😝 😝 😝 😝

tinakul
15. feb 2011

@dannynka ďakujeme ešte raz 😉 závislosť je aj fb aj kôň 😝 😀 No tak si tu dohodnime rande niektorý večer ha?? Navrhnite, ale vážne, lebo to tu viazne 😝 😅

dannynka
autor
15. feb 2011

@michalag
@tinakul že by dnes večer okolo 21-00 ???

tinakul
16. feb 2011

@dannynka mne decká v poslednom čase zaspávajú až okolo pol desiatej - desiatej... takže u mmňa to vychádza o 22:00 hod večer 😝 Kto súhlasí dajte vedieť...
@michalag, @martinadt, @olianko, @maca21 - prídite na našu žúrku na koňovi 😀

michalag
16. feb 2011

@tinakul tinka ja tu v tomto case este som takze v pohode 😀

dannynka
autor
16. feb 2011

@tinakul
@michalag oki,keby cosi tak ma stuchnite na FB 😀 😀 😀 😀

michalag
16. feb 2011
dannynka
autor
16. feb 2011

@michalag ja jedným očkom 😀 druhým kuk šeherezadu 😀 😀 😀