Poraďte práčku a sušičku v jednom

mirka1611
16. jan 2013

Ahojte baby, tie, ktoré máte doma práčku a sušičku v jednom - akú značku máte a ako ste spokojné ? Potrebovala by som nejakú, ktorá má aj krátky program na pranie, aj program sušenia rovno do skrine... Aké máte skúsenosti ? 🙂

justinka_l
27. mar 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

@mamanikka urcite chcem spojenu na to aby to bolo osobitne nemam miesto len je ich moc vela druhou a znacky sa lisia aj cenovo dost a nechcem kuput smejd

vierka74
1. apr 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@justinka_l ja som si kupila asi pred dvoma mesiacmi pracku so susickou Miele je ticha a mám na nu 10 rocnu záruku a ako znacka je velmi dobra 🙂

mamanikka
13. apr 2015
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@justinka_l ja som kupila miele je to dobra znacka cenovo vyssie ale aj kvalitou ovela lepsie mám kamošky čo majú Miele umývačku a druha prácku a su s nimi velmi spokojne maju ich uz dlho a stale funguju bez problemov a to ma presvedčilo 🙂

kvetka589
12. máj 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

Baby pomoooc odisla mi prácka :/ potrebujem novu ale uz by som chcela aj so susickou ktoru znacku oporucate?

veselamirka2
14. máj 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@kvetka589 a chces to 2v1 alebo odelene?

kvetka589
15. máj 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@veselamirka2 musim mat 2v1 lebo nemám doma miesto :/ ja mám práčku v kuchyni tak preto musi byt 2v1

hena6
16. máj 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@kvetka589 aj ja chcem packu so susickou ale skor rozyslam dat to oddelene a dat to na seba

veselamirka2
27. máj 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@kvetka589 ahaa tak tomu rozumiem 🙂 a aku znacku ste teda vybrali?

1veronika125
10. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

Baby chcem kupit susicku aku znacku by ste mi odporucili? ja sa v tom vobec nevyznam a nechcem aby ma v obchode oklamali

maria123
10. jún 2015

ja by som chcela tuto

Automatická práčka so sušičkou Candy EVOW 4853 D biela

aspon co som citala recenzie,aj na ceskej stranke,a dobra cena

ak by pripadne niekto mal s nou skusenosti,moze tu dopisat,kokretne tento typ

dasa71
11. jún 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.
1veronika125
15. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@dasa71 neukázalo mi ju :( no nevadi idem pozreiť aké majú možnosti aspon 🙂 ako si s nou spokojna?

dasa71
16. jún 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@1veronika125 Ja velmi nemozem na nu povedat ani jedno zle slovo perie super a je tichucka 🙂

comika
7. aug 2015

@dasa71 ahoj. mozes prosim ta napisat typ pracky? dakujem

jankulina
16. sep 2015

@fanta3 Dobrý deň, môžem sa opýtať ako ste spokojná s práčkou so sušičkou dva v jednom aj po dlhšej dobe. Ďakujem Jana

fanta3
16. sep 2015

@jankulina som spokojna, raz sa nam pokazila ked bola este v zaruke (odislo cerpadlo), ale servis bol bezproblemovy, hned v ten den dobehli a zachvilu opravili. Asi sa to neda porovnat s prackou a susickou samostatne, kazdy vravi ze samostatna susicka je lepsia, ale nam staci a vyhovuje. Cez leto si susim pradlo vonku (lebo ked susi vyraba dost tepla v kupelni ) a cez zimu je to super, ze nemusime zakopavat stale o susiak. Niektore veci sa vsak nedaju susit, tak to je trosku nevyhoda, ale zvykli sme si.

jankulina
17. sep 2015

@fanta3 Ďakujem za odpoveď, vážim si to. Pekný deň jana

comika
17. sep 2015

baby ja som si pred mesiacom a pol kupila candy. a mozem povedat ze som velmi spokojna. pradlo vobec nie je pokrcene, nedavam to sice uplne vyschnut, ale prestriem este asi na hodinku na susiak.
jedine co mi vadi su prilis dlhe programi, ale asi je to o zvyku.

kittynnkaa
15. okt 2015

ahoj ja tiež chcem sušičku uvazujem nad 2v1 a chcem sa spýtat da sa použit aj samostatne sušička? bez prania ???napríklad ked vyperiem v rukách len to dám do sušičky usušit.

luciaone
18. okt 2015

@katkarenkomirko ale ten link čo si poslala nie je na pračku so sušičkou ale iba pračku , nie?

comika
19. okt 2015

@kittynnkaa u tejto mojej moze, len nesmie byt pradlo suche.

kotatkomimi
12. jan 2016

Aj ja uvazujem nad kupou 2v1 susicka s prackou ale niekde som citala ze by v okoli 60cm nemalo nic byt... Je to pravda lebo my mame hned vedla sprchovy kut

comika
13. jan 2016

@kotatkomimi ja mam hned vedla skrinku s umyvadlom. Ale je fakt nalepena na pracku. A ni sa nedeje, ani s prackou ani so skrinkou... a z druhej strany je stena.

eunomia
6. mar 2016

@katkarenkomirko Dobry den, pred par rokmi ste pisali, ze pouzivate pracku so susickou. My zvazujeme kupu, nakolko sa nam dnes pracka pokazila a susicku sme chceli aj tak uz kupit. Ako ste spokojna s tou vasou, este funguje? Pripadne aku by ste odporucili? Dakujem

kamilia61
18. jún 2016

@katkarenkomirko Ahoj. Môžem nejaké otázky ohľadom tej práčky?

erika1235
24. aug 2017

@fanta3 prosim ta ja som si kupila tiez pracku hotpoint , a strasne je to pradlo pokrcene odtial , vies mi poradit nejaky dobry program ?

damoska
28. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

neskušali ste niektorá pračku značku Orava?

luciakovalcikova
27. jan 2019

Tiez sme riesili prackosusicku a vybrali sme podla testov zo stranky www.dodomacnosti.sk a musim povedat, ze sme velmi spokojni. Vsetky obavy sa pouzivanim rozplynuli.

luciakovalcikova
27. jan 2019

@mirka1611 My sme tiez riesili prackosusicku a vybrali sme podla testov zo stranky www.dodomacnosti.sk a sme spokojni. Pouzivanim sa nase obavy rozplynuli.

erika1235
20. máj 2019

@eunomia nekupujte pracku so susickou. To sa neda porovnat ked to mate zvlast